Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

kontrolbuch

LoktarCZ
Příspěvky: 5
Registrován: ned 09. lis 2014 19:59:36

Re: kontrolbuch

Příspěvek od LoktarCZ »

Ja nebrecim, mam to zaplacene, jsem spokojen.
LoktarCZ
Příspěvky: 5
Registrován: ned 09. lis 2014 19:59:36

Re: kontrolbuch

Příspěvek od LoktarCZ »

A kdyz jste tak chytří, tak sem hodte odkaz na jednu firmu, která jezdi prevazne D na dodavkach, dodrzuje 561 a vydelam si u nich s vikendama doma 25+ cisteho.

A pri dnesnim problemu sehnat praci jako ridic do 3,5t (zajemcu je opravdu hodne) mam delat co ? Rict ze budu jezdit jenom podle 561 a jit na pracak ?

Jake reseni byste meli vy, pani chytri :)
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolbuch

Příspěvek od martin440 »

jezdim 30 let a tohle sem nikdy dělat nemusel, neboj se, nejsem čistej ..jako nikdo z nás, taky sem se nadělal kravin, ale byla jiná doba .... a pokud si neuvědomuješ, jak je Tvoje počínání krátkozraký a hlavně likvidační pro všechny okolo a do budoucna, je to velmi smutný , a nemysli si , že to neumím pochopit , a pokud já v 50 sem odhodlanej jít dělat do ciziny a ne v tom svinci v CZ, co v tom brání Tobě ???? a za dost rozdílných podmínek.... ;)
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
LoktarCZ
Příspěvky: 5
Registrován: ned 09. lis 2014 19:59:36

Re: kontrolbuch

Příspěvek od LoktarCZ »

Brání mi jazyk, který si chci ale intenzivně doplnit :)

Hele, netvrdim ze takhle jezdim kazdy den, to urcite ne, ale nekdy proste tlaci zakaznik a je treba neco nekam odvest, tak se proste jede... Samozrejme, poznam kdy mam svou hranici a kdyz se k ni priblizim tak proste zalehnu a spim, pres to nejede vlak .....

Jinak, jezdíme nase trvalé zakázky / zákazníky (nikoli RAAL apod), tak se alespon nedá mluvit o tom ze bych tímto nekomu neochotnemu jit pres 561 bral ksefty ...

A nemyslete si ze bych rad nejezdil striktne podle 561 (az teda na to spani v dodavce, radsi proste par hodin podvadim a spim pak doma) .... ale soucasna situace mi to zde v cz nedovoluje .... a rozvazet rohliky za 13 fakt nebudu.

Jinak, myslim si ze jakakoliv dodavka PPL, GEIS, DPD apod nejezdi podle 561
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolbuch

Příspěvek od martin440 »

však sem napsal, že to částečně pochopit umím , ale neschvaluju, taky sem byl lump a leta se dívám kam nás , náš přístup, přístup řidičů dovedl.... bohužel...
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Peki
Příspěvky: 1
Registrován: ned 07. pro 2014 18:55:52

Re: kontrolbuch

Příspěvek od Peki »

Zdravím všechny, už nějakou dobu se plížím po silnicích, jelikož šéf dbá na spotřebu.
Ale mám dotaz na Helenu prosím.
Co má přesně na mysli s tou " PRÁVNÍ OCHRANOU" :shock:
Ono něco na těch kontrolách vozidel do 3,5t bude.
Minulý týden mně zastavili Rakouské benga a já jim dokola tvrdil, že jsem do 3,5t, chvilku mně podrželi, ale potom jsem dostal všechny papíry zpět a bylo.
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolbuch

Příspěvek od bohousek1 »

..:: Bohousek1 ::..
Odpovědět