Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Jaké máte autíčko ?

I řidiči osobních vozidel jsou řidiči.
Andyv8
Člen sdružení
Příspěvky: 41
Registrován: ned 02. srp 2009 11:54:27
Bydliště: Božídarsko

Re: Jaké máte autíčko ?

Příspěvek od Andyv8 »

Venco máš zelený ovál-auto mého srdce.Eliota,ale v renovaci asi nedoženeš :D .Rám už si povařil :?:Hodně radosti při renovaci,paciente.
V8 580-čumákovka Scania,Goldhofer STZ L5 54-80
Andyv8
Člen sdružení
Příspěvky: 41
Registrován: ned 02. srp 2009 11:54:27
Bydliště: Božídarsko

Re: Jaké máte autíčko ?

Příspěvek od Andyv8 »

Obrázek
VencoZE je to přesně z toho auta :?:
V8 580-čumákovka Scania,Goldhofer STZ L5 54-80
Uživatelský avatar
VencaZE
řidič profesionál
Příspěvky: 163
Registrován: pát 10. dub 2009 15:16:39
Bydliště: okr TC

Re: Jaké máte autíčko ?

Příspěvek od VencaZE »

Děda píše:Venco, připomíná mi to něco co jsem pomáhal stavět a je to už cca 60 let co to vyráběli, trefil jsem se nebo se pletu?
Možná jsi to trefil, ale ne tak docela- můj stroj, z toho co vyráběli před 60ti lety vychází, a od té doby se na něm pramálo změnilo a to se mi na něm právě líbí.. ;) Je to taková stavebnice, něco jako Zetor, ale jezdí rychleji :P . (Defender 2,5td, r.1986)
Moderních elektronických aut si užiju dost v práci- (105XF)
Proč bychom se dřeli, když můžeme spálit trochu nafty..
DEF-DAF____http://www.svobodni.cz/
Uživatelský avatar
VencaZE
řidič profesionál
Příspěvky: 163
Registrován: pát 10. dub 2009 15:16:39
Bydliště: okr TC

Re: Jaké máte autíčko ?

Příspěvek od VencaZE »

Andyv8 píše: VencoZE je to přesně z toho auta :?:
Jo přesně, je vidět že jsi detektiv ;) , nebo spíš taky pacient.. :twisted: .
Rám jsem nejdřív vyvařil, pak nechal opískovat, abych zjistil, že je ještě trochu co vařit..
Baví mne to, ale je málo času, však to znáš :roll: .
Více zde.. http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... f=1&t=5917 ;) .
Jo, Eliott, to je uplně jinej level, s ním se srovnávat nemůžu ;) .
Proč bychom se dřeli, když můžeme spálit trochu nafty..
DEF-DAF____http://www.svobodni.cz/
Děda
řidič profesionál
Příspěvky: 329
Registrován: ned 29. bře 2009 18:17:59

Re: Jaké máte autíčko ?

Příspěvek od Děda »

Venco, tak to sem malinko netrefil, ale rám je fakt stejnej. já mě na mysli Jeep Willis nebo Ford GPW.
Každý řetěz je silný tak, jak je silný jeho nejslabší článek. Stejně za všechno můžou kamioňáci!!?
pmlady
Příspěvky: 5
Registrován: úte 09. říj 2012 23:26:39

Re: Jaké máte autíčko ?

Příspěvek od pmlady »

Nová Škoda Rapid 1,6 TDI :-)
Porovnejte si nabídky pojišťoven na povinné ručení můžete ušetřit až devět tisíc. V hledání informací o nemovitostech vám pomůže katastr nemovitostí a vyhledávání čísel přes telefonní seznam.
Fox_25
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 11. črc 2013 4:12:27

Re: Jaké máte autíčko ?

Příspěvek od Fox_25 »

VW passat B3(rv 93) LPG, 2x Subaru Libero(rv 97-99), Nissan Sunny(rv86), Mitsubishi Colt(rv 89), dočasně renault Twingo(rv08).

Všechna auta až na renault nepojízdná. Pašík čeká na posilovač řízení, jedno libero má prorezivělou trubku vody k chladiči, druhé má špatné ventily, nissan čeká na odvoz do šrotu a micák asi bude časem opraven, má panoramatickou střechu, prý jich jezdí už málo.

VencaZE
Asi budu tahat rozumy jak budeme repasovat Libero když to nebude moc vadit, tvá práce vypadá pěkně, zvlášť ten rám.


PS: Nechtějte to Twingo, je to 1,2 obsah který má dle papírů 55kw. Ovšem to auto je línější než libero a žere stejně. Navíc Libero se potácí s náhonem 4x4 a ne zrovna aerodynamickým tvarem, k tomu všemu má 1,2 obsah s třemi hrnci a výkonem 40kw, asi na něj koupím tuning lidl packet abych měl výkon alespoň 60 klokanů. Taky liberu silně schází křídlo, na auto ve tvaru cihly nebo mikrovlnky se náramně hodí :mrgreen:
Coudy22
Příspěvky: 5
Registrován: úte 26. lis 2013 19:00:59

Re: Jaké máte autíčko ?

Příspěvek od Coudy22 »

Fiat Marea Weekend 1.9TD 74Kw 183 tis km...98 r.v nejlepši auto co sem do tedka měl:) V cestovní úpravě trošku...přidavne dalkove světla,zadni pracovni (couvaci) světla,měnič napěti 12/220 2000W,CB vysilačka,DVD,navigace,chladnička,strobo oranžové majaky,ještě by to chtělo vzduchovej podvozek a nezavyslé topeni a sem spokojeny :)
Přílohy
486363_515818941791868_1887327657_n.jpg
Odpovědět