Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

testy

Zde se můžete podělit s Vašimy odkazy
Odpovědět
Ford77
závozník
Příspěvky: 16
Registrován: stř 02. úno 2011 11:36:26

testy

Příspěvek od Ford77 »

Dobry den! Hledam lidi ktere by chteli provést test jednoho z technologických řešení, které už funguje v dopravnim oboru - dopravní databanky. Není to spojené s žádnou kampaní, marketingem nebo prodejem - záleží mi na upřímné popsaní nevýhody a výhody tohoto výrobku. Pro ty potřeby můžu Vám zajistit 3-měsíčné testování produktu zdarma.
Osoba ktera bude testovat musi pracovat v dopravni firme.
Jestli máte zájem o takovou věc, pošlete mi, prosím Váš e-mail a telefonní číslo na soukromou zpravu nebo na ales.kursevich@googlemail.com

Děkuji za odpověď
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: testy

Příspěvek od bohousek1 »

Dobry den
zde je diskuzni forum ridicu, zde nejsou dopravci. Pokud Vam jde o testovani Vasi aplikace a ne o prodej sluzeb dalsim dopravcum, proc jste nevyuzil moji nabidky na testovani vasi aplikace???

Vase nabidka me pripada jako marketingovy tah, na ziskani dalsich zakazniku. Proto musim napsat, ze se mi Vase informace jevi jako neseriozní a klamavá.

Musite si ujasnit co chcete, zda testovat aplikaci - pak je Vam jedno, zda je to dopravce ci jen pocitacově zdatny člověk.
Nebo chcete prodat službu a proto potrebujete jen dopravce, ktery to bude pouzivat pro svoji potrebu. Dopravce větsinou nema čas neco testovat a dispečer, který tyto databanky pouzívá Vám nebude popisovat zkusenosti s Vasim produktem, protoze na to nema cas a ani tem aplikacim nemusi rozumet.

Moje slova jsou možna ostrá, ale bohužel Vám je musím napsat. Psal jsem Vám, že jsem pracoval s databankami konkurencnich firem, cili mam prehled o funkcnich a moznostech techto aplikaci. Vy ale pozadujete dopravce - proto ta neserioznost.
..:: Bohousek1 ::..
Ford77
závozník
Příspěvky: 16
Registrován: stř 02. úno 2011 11:36:26

Re: testy

Příspěvek od Ford77 »

bohousek1, bohuzel ridic nemuze celkem testovat ten produkt, jde tady take i o funkce dodavani nakladu nebo volnych vozidel, uzavirani transakce, hodnoceni firem coz ridic nedokonce muze udelat, tak ty testy nebyli by provedene uplne. Tady nejde taky o prodej. Podobne veci delali jsme v Polsku a obdrzeli jsme nekolik zajimavych informace. Stejne bysme chteli provest i v Ceske Republice.
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: testy

Příspěvek od martin440 »

osobně nechápu nabídku.....tato databáze konkretně Trans už běží tuším skoro 10 let ......pamatuji, když mě oslovovali sličné reklamní dámy ve španělsku před lety....takže nevím co si mám o tomto myslet....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
frantaemail
Člen sdružení
Příspěvky: 2299
Registrován: ned 03. kvě 2009 14:19:26
Bydliště: Šluknov

Re: testy

Příspěvek od frantaemail »

No, pokud řidič nemůže testovat tento produkt tak proč je tu na fóru pro řidiče uvedena nabídka? Nechápu. Dopravci jsem na toto fórum nechodí a nebo možná jen vyjímečně.
Ford77
závozník
Příspěvky: 16
Registrován: stř 02. úno 2011 11:36:26

Re: testy

Příspěvek od Ford77 »

frantaemail píše:No, pokud řidič nemůže testovat tento produkt tak proč je tu na fóru pro řidiče uvedena nabídka? Nechápu. Dopravci jsem na toto fórum nechodí a nebo možná jen vyjímečně.
Tak mozna spatne jsem hledal, poradite mne forum kde najdu dopravci? (Ptal jsem se i proto, ze obcas v male dopravni firme sef pracuje i jako ridic)
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: testy

Příspěvek od bohousek1 »

Proste napiste narovinu, ze shanite dopravce, aby si zakoupili pristup do teto databanky a nelžete o nejakem testovani Vasi aplikace.
Je mozne za nabizite bezplatny pristup na vyzkouseni, ale to s testovanim aplikace nema nic spolecneho.
..:: Bohousek1 ::..
Odpovědět