Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

vozidla S PRÁVEM PŘEDNOSTI V JÍZDĚ

Odkazy na podobná fora
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: vozidla S PRÁVEM PŘEDNOSTI V JÍZDĚ

Příspěvek od bohousek1 »

Sibr - nic ve zlem, ale neustale jen kritizujes. Nekolikrat jsem ti psal, ze mame sve osobni povinnosti.
Az bude članek hotový tak jej zveřejníme.

Co se týka rychlosti - je rozdil najit na netu odkaz na zákon, než pořádně sepsat a připravit článek, který musí
být podle skutečnosti.
Ty sám jsi NEPOCHOPIL zadání naší ankety, ale hned nás za to kritizuješ. Místo tvojí rychlé reakce napřed pořádně vše čti, pak přemýšlej a teprve pak, když jsi si jistý, tak kritizuj.
..:: Bohousek1 ::..
sibr
1. napomenutí
Příspěvky: 246
Registrován: úte 25. kvě 2010 10:38:05

Re: vozidla S PRÁVEM PŘEDNOSTI V JÍZDĚ

Příspěvek od sibr »

Ano, problém vašeho zadání je v tom že není jednoznačné. Tonení názor jen můj. Je to názor více lidí.
Tento názor jste se již dozvěděli z několika stran.
Nejednoduchší způsob zmanipulování hlasování je nejednoznačné zadání.
To ti potvrdí každý kdo se v tom vyzná, nebo má alespoň minimální zkušenost.
Myslím, že ty to víš stejně dobře jako já.
Pokud jste se dívali na včerejší hlasování o důvěře vládě, tak tam bylo zadání jednoznačné a odpověď taky.
Tak proč je vaše zadání stále tak nejednoznačné?
Nejste žádní diletanti, aby jste si neuvědomovali co děláte. Někteří z vás jsou zkušení lidé.
Nebo spíše.
Proč vybízíte k hlasování ï když jste ještě zadání nepřeformulovali tak, aby bylo jednoznačné?
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: vozidla S PRÁVEM PŘEDNOSTI V JÍZDĚ

Příspěvek od bohousek1 »

Dobre - napis mi prosim tvoji verzi formulace, aby byla jednoznacna.
Presouvam do prispevku ANKETA.
..:: Bohousek1 ::..
sibr
1. napomenutí
Příspěvky: 246
Registrován: úte 25. kvě 2010 10:38:05

Re: vozidla S PRÁVEM PŘEDNOSTI V JÍZDĚ

Příspěvek od sibr »

Napsal jsem vám několik jednoznačných verzí k otázkám mezd a nároků řidiče.
Většinou jste to trošku pozměnili, takže nakonec to bylo opět nejednoznačné.
Bojím se, že budu zase zavlečen do nějaké urážející diskuze.
Zkusím aspoň takto:
Pokud průzkum děláte k seriozním účelům, tak by mzda měla být vyjádřena v průměrné hodinové mzdě.
Není totiž stejný měsíční výdělek 15 000,- za odpracovaných 160hodin a za 250 hodin.
Otázka diet (vnitro i zahraničí) je asi zbytečná, protože výše diet je dána zákonem a vyhláškou.
Pokud, jak píše vedle franta, řidiči vnímají jedinou celkovou měsíční částku, měli by postupovat takto:

Od celkové měsíční částky odečtou
- Zákonné diety za všechny dny co byli na SC (včetně so,ne). Ty každý řidič zná.
-Výslednou částku vydělí počtem hodin výkonu (pokud nemají přesný záznam tak to podle aetru snadno odhadnou+servis)
Z takového výpočtu je možno odvodit přibližnou, ale reálnou mzdu.
Případy, nároku na proplacenou překážku v práci, svátky, příplatky atd. můžeme pro složitost přehlednout.
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: vozidla S PRÁVEM PŘEDNOSTI V JÍZDĚ

Příspěvek od martin440 »

tady asi někdo evidentně nepochopil, že se jedná o vlastně první snahu o nějaký průzkum, který má za úkol nejen naznačit jakým systémem je naše povolání "honorováno" ale i ochotu "kolegů" hlasovat a podílet se na tom také... :roll: :roll: záměrně v uvozovkách..kolegů...aspoň některých,
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Odpovědět