Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

O všem a o ničem
Odpovědět
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od bohousek1 »

mili - vydrž - je tam nyní prý nějaký problém, již jsem Vás nahlásil i jmenovitě
..:: Bohousek1 ::..
pumix
Člen sdružení
Příspěvky: 94
Registrován: stř 25. úno 2015 20:31:57

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od pumix »

za sjednocenim stoji adrian. a kazdy vi jaky ma trable . ze se nemuzete dostat na fb? o nic neprichazite. je to jen fb. potrebujem sdruzeni. a to ne jen o 8 clenech vite kdyz jsem vysvetloval sefovi moji vestu , na fb se jen usmal. ale u sr se pozastavil, to ma nejake jmeno. a nenechme ho upadnout v zapomeni...
jsem jen duchodce co se nejak musi uzivit , nejsem profesional. ale kdo z vas se tek narodil? takze povysene keci nepotrebuju .
Uživatelský avatar
Hugo z hor
řidič profesionál
Příspěvky: 1039
Registrován: pát 19. čer 2009 22:13:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od Hugo z hor »

Co vim, tak u Sjednoceni chybí někdo, kdo by trochu uměl premyslet. To je cely problém.
Hugo z hor

Být "TRUCKER" není jen práce, je to poslání!

Uživatelský avatar
frantaemail
Člen sdružení
Příspěvky: 2299
Registrován: ned 03. kvě 2009 14:19:26
Bydliště: Šluknov

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od frantaemail »

mili, schůze proběhla narychlo, to ano. Ale každý má mimo sdružení i jiné aktivity a na daný den to zrovna vyšlo, že jsme měli čas, tak se to narychlo dojednalo. Několikrát se stalo. že jsme položili dotaz k tématu a po týdnu nebo 2 týdnech jsme si museli odpovědět sami, jelikož nikdo nereagoval. To setkání jsem inicioval především já, jelikož už mě sr... to věčné handrkování.
pumix
Člen sdružení
Příspěvky: 94
Registrován: stř 25. úno 2015 20:31:57

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od pumix »

hugo mas neco co ostatni ne? a vis toho asi dost,tak proc jses za volantem?
jsem jen duchodce co se nejak musi uzivit , nejsem profesional. ale kdo z vas se tek narodil? takze povysene keci nepotrebuju .
pumix
Člen sdružení
Příspěvky: 94
Registrován: stř 25. úno 2015 20:31:57

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od pumix »

franto nezlob se ale jestli se mas ptat 7aktivnich clenu. neptej se stejne te to odkejvou . lidi tady pomlouvaji, sjednoceni, ale bez nej bych ani o sr nevedel tak je to.
jsem jen duchodce co se nejak musi uzivit , nejsem profesional. ale kdo z vas se tek narodil? takze povysene keci nepotrebuju .
Uživatelský avatar
karllos
Člen sdružení
Příspěvky: 173
Registrován: sob 11. pro 2010 14:01:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od karllos »

Hugo z hor píše:Co vim, tak u Sjednoceni chybí někdo, kdo by trochu uměl premyslet. To je cely problém.
Hugo: A Ty jsi HUGO super jediný, který umí přemýšlet ? Problém nevidím ve Sjednocení, ale ve tvém povrchním a jednostranném názoru :-(
jezdím tak že doma čekají čtyři dušičky :-)
kapitank1400
Člen sdružení
Příspěvky: 1
Registrován: ned 15. úno 2015 9:29:46

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od kapitank1400 »

Ladislav fedor píše:martin440....no ale stejně,já s tím nemám vůůůůbec nic společnýho,naopak,všemi na akci jsem byl označován za černou ovci a v souvislosti se mnou bylo použito přísloví o blbcích.....sice asi jen z nepochopení,kdo ví,ale já nejsem organizátor,já nejsem ani ten s vestou,protože Adrian možná diskutoval s bengama,ale ne s těma madarskýma,protože slovenský kolega to tady rychle sundával,když ho to stálo 20 éček do policejní kapsy....že vesta má reflexní prvky,je vidět na dálku,bylo to v noci,a má vyjadřovat překážku na silnici,tedy mate protijedoucí vozidla,a když nezpůsobí nehodu,tak minimálně sdržuje provoz,protože protijedoucí zpomalují,když vidí vestu svítit....tolik výklad jedné domorodé policejní hlídky,která možná jen chtěla na pivo,ale kdo to bude riskovat,že????
------------
Ahoj, také od začátku vozím vestu obtočenou na držáku zrcátka kamionu. Ještě dneska ji otočím reflexní částí dovnitř a policie nic nemůže namítat. Tedy to berte jakou malou radu.
Kéž by bylo takových lidí co tady v tom tématu píší duchaplné myšlenky a snaží se něco změnit k lepšímu. Já mám do důchodu rok, ale snažím se něco udělat i pro ostatní, třeba radou někde na nakládce. Ale bohužel většina řidičů se bojí cokoliv měnit či se nějak bránit.
Uvědomte si ostatní, kdo koho potřebuje. Ne jenom dopravci potřebují dobré řidiče, ale celý ekonomický systém a národ potřebuje řidiče obecně. Bez řidičů okamžitě zkolabuje naprosto vše do 48 hodin !!
Podívejte se třeba na současnou stávku letecké společnosti Lufthansa, či minulou stávku řidičů ve Francii.
Uživatelský avatar
jirkasbk
závozník
Příspěvky: 14
Registrován: pon 22. úno 2010 10:35:28

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od jirkasbk »

mam dotaz tykajici se petice.
kolik podpisu chybi do konecneho cisla tak aby se mohla zanest do parlamentu?mam vytisteny formular v aute a davam to chlapum na parkovistich k podpisu no a reakce jsou vselijake nekteri dokonce nechcou podepsat a jen se vezou ale s tim se pocita.vestu na zrcatku vozim a mam ji i na osobaku a prijde mi ze ji mam jen ja.potkavam kolegy s vestou jen opravdu zridka.
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od bohousek1 »

jirkasbk - abychom byli osobně přizváni k projednání petice ve sněmovně je potřeba 10 000 podpisů. Zatím je cca 2500.
..:: Bohousek1 ::..
Odpovědět