Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

O všem a o ničem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hugo z hor
řidič profesionál
Příspěvky: 1039
Registrován: pát 19. čer 2009 22:13:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od Hugo z hor »

karllos, můj názor není ani jednostranný a ani povrchní. Je to jen pouhopouhá realita. A rozhodně se nepovažuju za jediného, kdo umí přemýšlet. Jsem až druhý. Ty jsi ten první, přede mnou.
Hugo z hor

Být "TRUCKER" není jen práce, je to poslání!

Uživatelský avatar
jirkasbk
závozník
Příspěvky: 14
Registrován: pon 22. úno 2010 10:35:28

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od jirkasbk »

sakra to je malo ja jich mam 10 tak to budu jeste chvilenku schanet:-)
pumix
Člen sdružení
Příspěvky: 94
Registrován: stř 25. úno 2015 20:31:57

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od pumix »

mam podpisovy arch v aute, ale kazdy rikal, zee uz podepsal...
jsem jen duchodce co se nejak musi uzivit , nejsem profesional. ale kdo z vas se tek narodil? takze povysene keci nepotrebuju .
Uživatelský avatar
jirkasbk
závozník
Příspěvky: 14
Registrován: pon 22. úno 2010 10:35:28

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od jirkasbk »

mne vcera podepsalo 5 kolegu celkove mam 15 a z toho 2 odmitly.motam se malo po cr a jezdim hodne v noci tak nekoho sehnat je velice slozite:-) ale delam co mi sily staci.je jen hrstka lidi co o tom neco vi mozna by nebylo spatne udelat nejakou vetsi akci nebo jen clanek o nasich problemech na seznam.
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od bohousek1 »

Pokud má někdo problém s přihlášením do uzavřené skupiny Sjednocení, tak pošlete zprávu - Adriánrebel zde na fóru nebo to pište zde do vlákna.

Jedná se pouze o členy našeho spolku, kteří tam byli zablokováni před uzavřením dohody.
..:: Bohousek1 ::..
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od Foglík »

Nemám přístup a zatím ho ani nepotřebuji. Pokud bude akce Sjednocení nějakým způsobem pokračovat, dozvím se to snad i tady. Zatím mi ale přijde, že sjednocením řidičů (vyvěšením vesty) to i skončilo a nikdo zeď neví, co s tím. Řidiči se sjednotili, ale přijde mi že toho nikdo nevyužil a celá akce vyšla vniveč.
pumix
Člen sdružení
Příspěvky: 94
Registrován: stř 25. úno 2015 20:31:57

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od pumix »

nebud pesimista , od zacatku vesty , jukni kolik je tady novych clenu, kolik pribylo podpisu. a kolik lidi zbira podpisy na papir. to je vnivec? ja treba ted striham slunecni clonu a bez te hura akce bych o sr nemel ani paru ...
jsem jen duchodce co se nejak musi uzivit , nejsem profesional. ale kdo z vas se tek narodil? takze povysene keci nepotrebuju .
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od Foglík »

Já neříkám že to tak je, ale že já to tak vidím.
Vstup do sdružení nebyl záměrem této akce, nebo ano?
Na sjednocení je 950 lidí, úspěch pro sdružení by byl, pokud by vstoupila do sdružení aspoň polovička a aspoň třetina se zapojila do jeho chodu, Ale to se nestalo.
Stejně tak petici považuji za akci sdružení, nikoliv sjednocení. Ale je to pro mě jediné pozitivum sjednocení řidičů na FB. Ovšem skutečným úspěchem to bude až bude mít petice potřebný počet hlasů.
Sjednocení se pro mě stalo jen skupinou na FB, kde si většina jeho členů vyměňuje fotografie vest na zrcátku, místo skutečného zapojení, nebo projevení zájmu o zlepšení podmínek pro výkon naší profese.
Naposledy upravil(a) Foglík dne pát 27. bře 2015 19:56:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
frantaemail
Člen sdružení
Příspěvky: 2299
Registrován: ned 03. kvě 2009 14:19:26
Bydliště: Šluknov

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od frantaemail »

Je pravda, že petice je akcí sdružení, ale je potřeba si přiznat, že díky sjednocení nastal posun dopředu v přibývání podpisů. Je potřeba tomu dát čas, všechno nejde hned najednou.
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od bohousek1 »

Foglík - vstup do našeho spolku nebyl určitě záměr akce Sjednocení, ale hlavním cílem bylo vyburcovat řidičskou veřejnost aby se semkla. A to se zezačátku povedlo. To že to nebylo připravené je také pravda, ale alespoň se to pohnulo. Teď to bude jen a jen na samotných řidičích, zda jsou spokojeni, nebo budou chtít něco začít dělat, za zlepšení svých pracovních podmínek.
Je pravda, že díky akci Sjednocení přibylo cca 800 podpisů pod internetovou petici a další začínají chodit i poštou. Takže výsledek akce je i reálně vidět.

Máš pravdu, že by byl úspěch, kdyby se z těch 950 lidí přihlásila polovina a desetina začala aktivně pracovat. Zatím se zapojil aktivně jen jeden nový člen a to je Beruška 1, se kterým jsme společně dotáhli akci SLUŠNOST. A pracujeme dál na dalších věcech.
Další nový příchozí se hned ptal, co je potřeba dělat, čili je vidět posun k lepšímu. Sám víš, jak je vše na dlouhé lokte, že vše trvá dlouho.

Proto bych tomu dal více času, at se ukáže, zda se i český řidič dokáže spojit za svoji věc.
..:: Bohousek1 ::..
Odpovědět