Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Akce Sjednocení Řidičů z povolání

O všem a o ničem
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce Sjednocení Řidičů z povolání

Příspěvek od bohousek1 »

Nunny -

Ideálně chybí někdo, kdo by psal články o řidičích. Dále je potřeba řešit problémy se mzdou, s přetěžováním, vysokorychlostním vážením - čili připravovat legislativní podklady pro jednání na úřadech. Hledat problémy v dopravě, upozorňovat na ně.

Dobrý nápad měl Hugo - sepsat základní věci, které řidič potřebuje při nástupu do zaměstnání, na co si dát pozor apd.

Připravovat podklady pro letáčky - např. Odklízení sněhu z kamionu, zákazy jízd, slušnost, pokračovat v jednoduchých návodech na tachografy - i když nyní to úspěšně řeší skupina na FB, a další.

Překladatel z češtiny do němčiny a angličtiny - pro komunikaci v rámci EU.

Postupně, jak dříve dělala Helena, rozesílat členům aktuální informace o dění, novinkách apd.

Také je potřeba nějaký správce webu - aktualizovat portál, forum, webové stránky. Nová grafika a další.

Shánět partnery - pojištovny, právníky, prostě ty, co by mohli řidičům pomoci.

Je potřeba nějaký programátor na programy pro řidiče, viz náš program na upevnění nákladů pro PC a mobil, aplikace Sdružení pro mobil.
Také programátor PHP pro tvorbu tabulek a výpočtů na web jako nyní Výpočet hrubé mzdy řidiče.

Někdo přes reklamu - tisk letáků, samolepky apd.
..:: Bohousek1 ::..
Nunny
Příspěvky: 3
Registrován: stř 25. bře 2015 8:47:54

Re: Akce Sjednocení Řidičů z povolání

Příspěvek od Nunny »

Bohousek 1

Diky za vysvetleni, zamyslim se zda bych mohl v některých věcech pomoct, jsem obyčejný člověk a ridic. Mam syna ktery letos maturuje z IT tak s nim dam rec a zeptam se zda by chtel pomoct.
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce Sjednocení Řidičů z povolání

Příspěvek od bohousek1 »

Nunny - ok díky předem.
..:: Bohousek1 ::..
Nunny
Příspěvky: 3
Registrován: stř 25. bře 2015 8:47:54

Re: Akce Sjednocení Řidičů z povolání

Příspěvek od Nunny »

Toto jsem dal do komentáře na fb stranky Ceskeho rozhlasu

Je hezke ze prinasite dopravni informace ale mohli byste take prinest nejake informace o tom ze ridici z povolání se zacali rvát za svoje prava a ze akcí ,,vesta,, se zacali sjednocovat aby dosahli svych cílů. Podrobnejsi informace najdete na stránkách fb pod hlavickou ,,Sjednoceni řidičů z povolani,, nebo na strankach ,,Sdružení řidičů CZ ,,
Gepas
Člen sdružení
Příspěvky: 1
Registrován: sob 07. bře 2015 16:03:56

Re: Akce Sjednocení Řidičů z povolání

Příspěvek od Gepas »

Ideálně chybí někdo, kdo by psal články o řidičích.
nevím, co to přesně obnáší, ale možná bych s tímhle mohl pomoct :)

amatérsky se věnuju psaní z pracovního prostředí, ale snad bych zvládl i něco, co by mělo nějaký přínos...

http://www.gepasovo.cz
petr 73
řidič
Příspěvky: 21
Registrován: pát 24. srp 2012 18:19:13

Re: Akce Sjednocení Řidičů z povolání

Příspěvek od petr 73 »

Gepas:zajímavé ty tvý články,hezky se to čte :)
pumix
Člen sdružení
Příspěvky: 94
Registrován: stř 25. úno 2015 20:31:57

Re: Akce Sjednocení Řidičů z povolání

Příspěvek od pumix »

tak premyslim cim budu napomocnej ja ? pc akorat otevru , pravo neznam a psat take neumim.
jsem jen duchodce co se nejak musi uzivit , nejsem profesional. ale kdo z vas se tek narodil? takze povysene keci nepotrebuju .
Uživatelský avatar
Beruška 1
Člen sdružení
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 19. úno 2015 20:35:42

Re: Akce Sjednocení Řidičů z povolání

Příspěvek od Beruška 1 »

pumix : Já jsem na tom stejně jako ty ....Jde jen o to jestli chceš něco opravdu něco
dělat a změnit.Já osobně dělám to,že mluvím s řidiči,které potkávám,vysvětluji
co je Sdružení,že je tu vůle něco změnit,ale že i každý řidič musí něco udělat sám...
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Akce Sjednocení Řidičů z povolání

Příspěvek od Helena »

Po té, co jste se s Adriánem osobně sešli a slíbili mu spolupráci, jsem se rozhodla se zase stáhnout do pozadí. Nevím, jestli vám vysvětlil, proč tu je tak málo řidičů aktivních, několik kolegů mi napsalo, že se na tohle fórum nedostanou přes mobila. To bude zřejmě kámen úrazu. Já jsem taky nechtěla na facebook a přihlásila jsem se tam kvůli německým kolegům, ti komunikují jenom tak. Takže by bylo možná dobrý, kdyby jste přemohli svojí ješitnost a začali tam komunikovat napřímo a ne pomocí špionů. Protože i v Truck magazínu se o spolupráci píše a není to moje práce, protože já i nadále o té spolupráci nejsem přesvědčená: https://www.facebook.com/Truckmagazin/p ... =1&theater , opustila jsem Sjednocení hlavně proto, abych nedělala rozbroje a nezpůsobovala hádky. Takže je to ve vašich rukou.
mili
Člen sdružení
Příspěvky: 186
Registrován: pát 17. črc 2009 21:34:16

Re: Akce Sjednocení Řidičů z povolání

Příspěvek od mili »

Které špiony máš na mysli?jestli jde o mne,jsem též členem Sdružení.A spolupráce na čem?na tom,že chtějí třeba hned 3-5 násobně zvýšit českou dietu?je třeba být při zemi....snažím se tam poradit,ale nevím zda to k něčemu bude.
Odpovědět