Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Akce Sjednocení Řidičů z povolání

O všem a o ničem
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Akce Sjednocení Řidičů z povolání

Příspěvek od bohousek1 »

Tímto bych chtěl oficiálně přivítat řidiče, kteří se o nás dozvěděli prostřednictvím skupiny Sjednocení na Facebooku.

Vstupem do Sdružení řidičů CZ, z.s. toho teď hned opravdu moc nedokážeme, nikdo Vám nezaručí, že se nám podaří něco změnit, snažíme se o to již 5 let a výsledky moc valné nejsou. Zatím je nás málo členů a hlavně je nás málo těch, kteří kromě přihlášky a zaplacení členského příspěvku pracují nezištně pro ostatní. Je proto si hlavně uvědomit, že se musí řidiči sami snažit a nespoléhat na to, že to ostatní udělají za ně. Ono jít bojovat na ministerstvo dopravy a mít za sebou 200 nebo 20.000 členů je dost podstatný rozdíl. Takže píši to zde narovinu předem - je potřeba se zapojit do práce.

Hlavně nikoho ke vstupu do spolku NENUTÍME, každý si to musí probrat sám se sebou, zda je spokojen se svojí prací a jejím ohodnocením.

Klidně si v klidu pročtěte co jsme udělali, o co jsme se snažili apd.
Pak teprve můžete - pokud se sami rozhodnete vstoupit do našeho spolku.

Samozřejmě, že se můžete zapojit do práce a nemusíte být přitom členy spolku. Již je pár takových, kteří nevstoupili ale aktivně se zapojují do práce pro ostatní řidiče. Čili komu vadí současný členský příspěvek 250,-Kč, tak může aktivně pomáhat i bez jeho zaplacení.
..:: Bohousek1 ::..
Ladislav fedor
řidič
Příspěvky: 28
Registrován: ned 01. bře 2015 13:51:35

Re: Akce Sjednocení Řidičů z povolání

Příspěvek od Ladislav fedor »

mám problém......asi před měsícem jsem se přihlásil za člena,ale ještě jsem nezaplatil.....nemůžu se dostat prostě v pracovní den k poště,abych vyřídil tu složenku...kdy přihláška propadne a budu ji muset psát znovu??????

nejde o ty prachy,to je nic...jen to prostě nevychází,no....
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce Sjednocení Řidičů z povolání

Příspěvek od bohousek1 »

Nic nepropadá, až zaplatíš, tak zaplatíš. Nebo taky neplať ale začni dělat. :-)
..:: Bohousek1 ::..
Ladislav fedor
řidič
Příspěvky: 28
Registrován: ned 01. bře 2015 13:51:35

Re: Akce Sjednocení Řidičů z povolání

Příspěvek od Ladislav fedor »

dřu jak zvíře....))))))

Adrian si dal voraz,at si oklidní nervy,schvaluju mu to,a já nevím,jak se v týdnu dostanu na net.....
možná by mu měl někdo navrhnout,at tam na sjednocení vyjede vlákno,kde se zapíšou ti,co se přihlásili i sem,je tam 822 členů,tak at se vidí,kdo je k čemu....

sice mili jinde psal(a),že se mu(jí) nelíbí spojování,ale jak jinak chcete přijít k členstvu????
mili
Člen sdružení
Příspěvky: 186
Registrován: pát 17. črc 2009 21:34:16

Re: Akce Sjednocení Řidičů z povolání

Příspěvek od mili »

Mili je chlap a nepsal,že mu to vadí,ale ten rychlý způsob spojení a zablokování několik členů Sdružení za defacto pomoc Sjednocení s letákem.
AdriánRebel
Člen sdružení
Příspěvky: 19
Registrován: ned 22. úno 2015 2:04:26

Re: Akce Sjednocení Řidičů z povolání

Příspěvek od AdriánRebel »

děkuji ;) za vyjádření...
cením si toho.
Kdo chce dokáže víc, jak ten kdo umí.
A hlavně, kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody!
Uživatelský avatar
Beruška 1
Člen sdružení
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 19. úno 2015 20:35:42

Re: Akce Sjednocení Řidičů z povolání

Příspěvek od Beruška 1 »

Bohoušek 1 : Moc se mi líbí co jsi napsal v úvodu takhle nějak
bych si já představoval prezentaci Sdružení :-)
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Akce Sjednocení Řidičů z povolání

Příspěvek od Helena »

Chtěla by jsem se zeptat, když už se ministr dopravy Ťok postavil za řidiče, jestli Sdružení řidičů už s ním navázalo kontakt?
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce Sjednocení Řidičů z povolání

Příspěvek od bohousek1 »

Zatím jsme s ministrem dopravy spolupráci nenavázali, za prvé má dost svojí práce se svojí obhajobou a za druhé, to že se postavil za minimální mzdu v německu neznamená, že se postavil za řidiče. On jen uvedl, že zaměstnanci Skansky, kteří byli na práci ve Švédsku brali švédské peníze. Což je ale úplně jiná situace. Český řidič, jede jen do německa vyložit nebo naložit. Není tam celý měsíc, nebo i více.

Dále by měla celá česká vláda, po vzoru ostatních vlád okolních států protestovat, protože německé nařízení je v rozporu s právem EU. Jiný stát přeci nemůže nařizovat jinému, jak má vyplácet mzdu. Když každý stát to má jinak. My máme diety a němci je nemají.

Toto je můj osobní názor a nevyjadřuje názor spolku.
..:: Bohousek1 ::..
Nunny
Příspěvky: 3
Registrován: stř 25. bře 2015 8:47:54

Re: Akce Sjednocení Řidičů z povolání

Příspěvek od Nunny »

Preju hezky den a chci se zeptat, mozna blbe, v cem spociva prace clena vaseho sdruzeni?
Odpovědět