Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Hlasování

zde můžete napsat svoje názory
vilda
řidič profesionál
Příspěvky: 286
Registrován: stř 15. dub 2009 16:05:07

Re: Hlasování

Příspěvek od vilda »

Nás je zatím ve výboru 5 a rozhodně tam není žádný samovládce, vše si musíme odhlasovat.
Uživatelský avatar
petrw.
Člen sdružení
Příspěvky: 2001
Registrován: stř 06. kvě 2009 19:36:47

Re: Hlasování

Příspěvek od petrw. »

Jj akorát asi moc nehlasujete :?: když nic neděláte že jo :D :D
Revizor Sdružení řidičů CZ
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování

Příspěvek od martin440 »

já jsem jsem svůj názor na starý sdružení vyjádřil tady i jinde víc než jasně a i pochyby s tím spojené.....bylo pohřbeno a zatlučeno něco, co mohlo mít smysl a v době vzniku mohlo dosáhnout relativně velké váhy, každopádně myšlenku podporuji, je to v CZ potřeba, aby řidiči měli možnost nějaké volby , překonat nedůvěru bude asi nehorší....

vilda píše:Nás je zatím ve výboru 5 a rozhodně tam není žádný samovládce, vše si musíme odhlasovat.
hm skutečně ? to potom smekám :mrgreen: zůstal jsi asi jediný a poslední zoufalec, co aspoň občas komunikuje s ostatními i když trošku specifickým způsobem...
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování

Příspěvek od bohousek1 »

Vildo - a tech 5 lidi je prosim kdo? Muzes mi poslat odkaz na stranky SPR kde je obsazeni vyboru uvedeno?

Kdo z tech 5 lidi neco dela? Ja vim pouze o jednom a to jsi pouze ty Vildo. Proto mas muj obdiv.
..:: Bohousek1 ::..
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování

Příspěvek od mates »

skutečně to vypadá, že je Vilda poslední mohykán
člen výboru
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování

Příspěvek od martin440 »

bohužel jo a pak je tam taky "záškodnická čtyřka" vedená tajemným bohouškem ......která ničí vše co bylo tak skvěle naplánováno ..ach , že jsem nešel v r.1989 v ... mezi politiky :cry:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
vilda
řidič profesionál
Příspěvky: 286
Registrován: stř 15. dub 2009 16:05:07

Re: Hlasování

Příspěvek od vilda »

Tak díky Bohoušku, ale jména na SPŘ ČR nedávno dobře popsal Foglík, stačí si to u nás přečíst nebo se ho zeptat.
Ten o nás ví téměř všechno.
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování

Příspěvek od Foglík »

Ba ne Vildo, třeba tyhle otázky mě nikdo zatím nezodpověděl:

Primárním cílem přípravného výboru je dovést sdružení k ustavující schůzi. Volba statutárních orgánů a změna stanov tak, jak je provedl přípravný výbor, jsou v hrubém rozporu s registrovanými stanovami sdružení a velmi snižují jeho důvěryhodnost.Může mi někdo z přípravného výboru tuto svoji činnost vysvětlit a zjednat nápravu?

Kdo schvaluje příspěvky nečlenů, když tři z pěti Vámi udávaných členů "přípravného výboru" se již na stránky nepřihlašují.

Docela mne jako člena zajímá, jestli neaktivní členy přípravného výboru vyloučíte pro nečinnost stejně tak, jako jste vyloučil členy prvního přípravného výboru a vytvoříte "čtvrtý přípravný výbor".

Kdy se vlastně sešel přípravný výbor, který projednal další změnu svých členů a je o tom nějaký zápis?

Je to tedy tak, že jde pouze k vytahání peněz z kapes důvěřivých řidičů a nebo o to, že jsem finanční prostředky vložil do do čistě amatérské hry jednoho člověka?

Vím jen, že se ve sdružení dělá něco špatně a pojmenovávám to. Snažím se to napravit. Bohužel i přes moje upozornění nedochází k nápravě, a tak sdružení nemůže být profesionální a uznávané. Proč ale ostatní jen přihlížejí a nesnaží se o nápravu, to opravdu nevím.
Uživatelský avatar
petrw.
Člen sdružení
Příspěvky: 2001
Registrován: stř 06. kvě 2009 19:36:47

Re: Hlasování

Příspěvek od petrw. »

Já jenom nechápu proč sdružení nic nedělá a vlastně nikdy nic neudělalo. Vždyť byli dokonce pozvaní na nějaká jednání. To přece byla šance jako prase. Ale to jsme trochu OT
Revizor Sdružení řidičů CZ
vilda
řidič profesionál
Příspěvky: 286
Registrován: stř 15. dub 2009 16:05:07

Re: Hlasování

Příspěvek od vilda »

1. Já jsem stanovy nedělal, tak nevím.
2.Možná se nepřihlašují na forum, ale ve foru výboru jsou.
3.Jsou činní.
4.Zatím očekávám další schůzi, co nejdříve.
5.Nejde o hru, ani o amatérismus, kontroluji 100kč na člena a na schůzi bych měl dostat více podkladů.
6.Já například jen nepřihlížím a jakou nápravu máš na mysli?
Odpovědět