Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Váš názor?

zde můžete napsat svoje názory
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Váš názor?

Příspěvek od Helena »

To je docela šok, sakra, mě se to nelíbí. Vyvolalo to teda pěknou diskuzi, ale zajímal by mě fakt názor druhý strany. Měli bychom poprosit ústeckou policii o stanovisko. A měli bychom se k tomu stavit neutrálně. Kdo je autor, je člen Sdružení?
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor?

Příspěvek od mates »

nevím o co jde Heleno, pokud o FB, pak je jasný že to auto takhle vypadat nemá, co se týká ostatního netuším, mě zajímal jen názor ostatních řidičů. autor čeho ? je to pouze sdílený od uživatele a jestli je členem není asi jak zjistit. Ony ty jména leckdy nejsou pravý
člen výboru
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Váš názor?

Příspěvek od Helena »

Jj, to jsem myslela, ale fakt je, je to na facebookový stránce Sdružení (sakra, jak se to dá jinak vyjádřit). Takže prostě pomáháme autorovi pomlouvat ústeckou policii. Bez důkazů, mě to mrzí, protože .... . No jo, napíšu k tomu něco v členský sekci.
Delivio
řidič profesionál
Příspěvky: 122
Registrován: čtv 30. zář 2010 23:03:45
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor?

Příspěvek od Delivio »

Flame to udělalo pěkné
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor?

Příspěvek od mates »

Heleno pleteš si pojmy s dojmy. to se šíří facebookem mezi řidiči. my nikomu nepomáháme, účel byl ano, vyvolat diskusi , která neobsahuje nic špatnýho. policii pomlouvá pouze ten řidič ve sdíleném příspěvku, jestli je to pravda nebo ne, je jeho boj a bohužel,pokud chceme občas rozproudit lidi, je třeba předhodit i toto. bohužel
člen výboru
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Váš názor?

Příspěvek od Helena »

I když zveřejníme jiný názor, můžeme zdůrazňovat jak chceme, že to není náš článek, my jsme pomohli ho rozšířit a tím podpořili další zveřejňování, nelíbí se mi to. A pak, ukazuje se zase inteligence řidičů, k důležitým problémům se nevyjadřujou, ale bacha, jak jim někdo šáhne na světýlka, to je tam 67 komentářů :shock: .
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor?

Příspěvek od mates »

jediný co to ukazuje je realita. pokud žiješ v tom, že jsou všichni uvědomělý, jsi trochu vedle. zatím jediná negativní reakce je tvoje a patláš se v tom více než je nutné, protože to co tam je během tří dnů zanikne. my jsme sdíleli jen příběh. víc o tom diskutovat nebudu. neni důvod..nehledě na to, že většina názorů je pozitivních včetně hodnocení diskusních příspěvků.
člen výboru
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor?

Příspěvek od bohousek1 »

Já za sebe si myslím, že ta diskuje je právě proto, aby se o tom mluvilo. Ted už má dost řidičů jasno, že není vše jednobarevné. Právě kluci z MEJ to napsali dost pěkně.
..:: Bohousek1 ::..
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Váš názor?

Příspěvek od Helena »

mates píše: ... zatím jediná negativní reakce je tvoje a patláš se v tom více než je nutné ...
:shock: To myslíš vážně? Víš, co to je gestapo?
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor?

Příspěvek od mates »

Podívej se Heleno, já to tam nasdílel, ničemu to nevadí a to sdílení je to, že si za obsah odpovídá ten co to napsal,nikoli ten co to sdílel. Jeho vyjadřování a vše okolo ať si řeší kdo má. Pokud chceš odpověď , ptej se toho co to napsal.
a jak píše Pavel a psal sem prve. příspěvku jsou vesměs kladné...z valné většiny. to je k tomu ode mne vše. opravdu již vše.
člen výboru
Odpovědět