Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Zákaz předjíždění

zde můžete napsat svoje názory
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Zákaz předjíždění

Příspěvek od mates »

diskutovat k výroku chorých mozků můžete zde
člen výboru
roadtrain
řidič profesionál
Příspěvky: 923
Registrován: úte 14. črc 2009 18:27:28

Re: Zákaz předjíždění

Příspěvek od roadtrain »

vynechte takové ty slova jako co jste to vymysleli a podobně.chete aby tento článek oslovil senátory toto je neoloví a oni nezačnou přemýšlet nad svým výplodem a myslet si můžeme o nich co chceme ale taky něco po nich chceme.takže psát dopis(článek) tak jako bys ho psal své milé z vojny
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz předjíždění

Příspěvek od bohousek1 »

Roadtrain tak nam to prosim napis, my holt nejsme spisovatele :-)
..:: Bohousek1 ::..
roadtrain
řidič profesionál
Příspěvky: 923
Registrován: úte 14. črc 2009 18:27:28

Re: Zákaz předjíždění

Příspěvek od roadtrain »

:lol: :lol: problém je v tom že písmo mé je k smíchu já to umím na tlamě ale opravdu ted to namsal hezky Mira a tak jsem to myslel neberto to tak že haním váš dopis či článek ale v Senátu nesedí žádní pitomci i když to tak někdy vypadá je je třeba hezky oslovit a to opravdu slušně nebrat to tak že co vypadne z politika je blbost i když mě zvedne ze židle prostě hezky.
a opravdu všechno jen ne slohové práce po mě chtít:?
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz předjíždění

Příspěvek od mates »

roadtraine, tady píšou řidiči, nemající zasebou plzeňskou fakultu. nemám se za co stydět a nehodlám se přetvařovat. to co nám předhazují oni si musíme taky nějak přebrat
člen výboru
roadtrain
řidič profesionál
Příspěvky: 923
Registrován: úte 14. črc 2009 18:27:28

Re: Zákaz předjíždění

Příspěvek od roadtrain »

:lol: s tou fakultou jsi to trefil.
Mates to není o tom jestli se stidíš za svou práci či nikoliv mě osobně výroky tipu řidiči jsou čunata vůbec netrápí.
mě jde o to že když se píše článek tak prostě nemůže být formulován tak že to někdo pochopí ve stylu senátoři jsou blbci ono jim to potom dá zbran typu no vidíte kdo řídí kamiony v ČR.doufám že jsi mě pochopil.
a prosím tě neber to nějak osobně jde jen o formulaci článku či dopisu
a nesmíme zapomenout že senátorům a lidem zatím nic moc neřekne nějaké sdružení řidiču a proto je třeba opravdu se soustředit i na prezentaci sdružení
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz předjíždění

Příspěvek od mates »

nikomu nic neřekne sdružení , které se teprve rozjíždí už se promeškali páteční zákazy a jiný věci. je to pouze o tom se dát dohromady a diskusí se dostat k výroku, kterej se bude prezentovat.
a já prostě razím heslo : na hrubý pytel, hrubá záplata a je třeba něčím trochu zaprudit, jak se dneska říká aby si toho někdo všiml.
člen výboru
roadtrain
řidič profesionál
Příspěvky: 923
Registrován: úte 14. črc 2009 18:27:28

Re: Zákaz předjíždění

Příspěvek od roadtrain »

pozor pokud se nepletu tak návrh na celoroční zákaz jízdy v pátek stáhly a zatím je u ledu.
jistě že na hrubý pytel hrubá záplata ale tady jde bud o to že se osloví čtenáři nebo se osloví i senátoři.to je taky důležité a podle toho se to musí formulovat.osobně si myslím že když to senátor pochopí jako že podle sdružení je hlupák tak je po diskusi s něma hold oni si myslí že jsou víc než bůh a bohužel podle toho se sněma musí jednat.pokud odmítnou veřejnou diskusi o zákazu pak je třeba přitvrdit ale zkusme to prvně tak nějak nezaujatě??
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz předjíždění

Příspěvek od mates »

senátoři nebudou diskutovat a my potřebujeme aby lidi četli a zvážili jestli je za co bojovat. jak vidno profesionální řidiči nikomu za debatu nestojí a to i z toho důvodu , že nejsou nikde organizovaní. zatim
člen výboru
roadtrain
řidič profesionál
Příspěvky: 923
Registrován: úte 14. črc 2009 18:27:28

Re: Zákaz předjíždění

Příspěvek od roadtrain »

to ano to souhlasím.a tak co to formulovat tak jako že je to reakce sdružení řidičů na návrh senátorů na zákaz předjíždění nákladních aut a dopsat důvody proč nezakazovat poslat to i senátorům na email a čekat co bude a já si přeci jen myslím že by nějaká diskuse mohla i vzniknout.no naděje umírá poslední
Odpovědět