Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Modré majáky

zde můžete napsat svoje názory
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: Modré majáky

Příspěvek od mates »

roadtraine, kdysi sem byl strojníkem u hasičů, po šestym výjezdu bych tu fňuknu nejradši ukopnul a to neřvala zdaleka tak jak na některých sanitkách. nevim jak u vás, v Praze musej neb to hlási GPS bonzák jako vše co souvisí s jízdou
člen výboru
roadtrain
řidič profesionál
Příspěvky: 923
Registrován: úte 14. črc 2009 18:27:28

Re: Modré majáky

Příspěvek od roadtrain »

tady na východě to zapne jen když se blíží ke křižovatce než zjistíš kde je tak je problém.před dvěma lety si tak jedu a po chvylce kouknu do zpětného špíglu a co nevidím blikající sanita kdyby pustil houkačku tak na něj reaguji ale s vlekem a ještě se za mě schoval měl jsem chut řidiče vyliskat.
beru je to kravál ale mají na sebe upozornovat z daleka at člověk má čas na ně reagovat dříve než má sanitu za zatkem
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: Modré majáky

Příspěvek od mates »

to je samozřejmně pravda, co píšeš
člen výboru
David29
řidič profesionál
Příspěvky: 88
Registrován: sob 10. říj 2009 23:29:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Modré majáky

Příspěvek od David29 »

S uhejbáním nemám problém...
Jednou mi dokonce saniták poděkoval, když jsem v proti směru na Starokolínský viděl převozku, dal blinkr a uhnul ke kraji.. potěšilo mě to :)

Ale třeba tudle (Praha, Masarykovo nádraží, nájezd na magistrálu směr Brno) jsem stál na červenou a z magistrály jela pražská sanita. Chtěl jet jakoby rovně, ale byl tam ostrůvek - nevim, proč ho neobjel zleva (asi by musel víc točit s volantem), tak to chtěl vzít zprava, kde jsem stál já - jenže když jede bez blinkru, tak je to pak těžký... vzájemně jsme si ukázali, že jsme jedničky a já měl sto chutí jet za nim a vysvětlit mu to-)
Řidič skupiny Bé, toužící po C+E s profesákem

Iveco Daily Cargo 3,5t
Uživatelský avatar
Fíla
řidič
Příspěvky: 28
Registrován: ned 11. říj 2009 19:07:44
Bydliště: Praha

Re: Modré majáky

Příspěvek od Fíla »

Jak píše Mates když pod tím sedíš celej den nejni to nic hezkého a máš svatou pravdu že zapínat sirénu v křižovatce je k ničemu stejně tak jako když někdo z ,,nás´´ vjede do zůžení kde je jen jeden pruh a není opravdu kam uhnout na sirénu hraje jak na xilofon a strašně se diví že mu nikdo neuhejbá bohužel právě takový nám dělaji tu reklamu kterou máme :(
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Modré majáky

Příspěvek od martin440 »

na tomhle je bohužel hodně pravdy
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
David29
řidič profesionál
Příspěvky: 88
Registrován: sob 10. říj 2009 23:29:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Modré majáky

Příspěvek od David29 »

Fíla: Horší je, když takhle vyhoukává tramvaj :D
Řidič skupiny Bé, toužící po C+E s profesákem

Iveco Daily Cargo 3,5t
Uživatelský avatar
Fíla
řidič
Příspěvky: 28
Registrován: ned 11. říj 2009 19:07:44
Bydliště: Praha

Re: Modré majáky

Příspěvek od Fíla »

David29 : to máš pravdu tím se bavím každý den u anděla jak venkovská převozka stojí za tramvají nemůže ji objet páč v protisměru stojí taky tramvaj a převozák je v koncích :lol: kdyby věděli že Kartouzská ulice je dovede na Plzeňskou taky to by asi byli překvapení :lol:
David29
řidič profesionál
Příspěvky: 88
Registrován: sob 10. říj 2009 23:29:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Modré majáky

Příspěvek od David29 »

Fíla: Vidí zákaz, tak si myslí, že si to tudy zkrátí.. ale ono to nečekaně nějak nefunguje-)
Ono kolikrát je lepší znát pořádně Prahu (nebo dané město), než mít na střeše majáky..
Řidič skupiny Bé, toužící po C+E s profesákem

Iveco Daily Cargo 3,5t
Uživatelský avatar
Fíla
řidič
Příspěvky: 28
Registrován: ned 11. říj 2009 19:07:44
Bydliště: Praha

Re: Modré majáky

Příspěvek od Fíla »

David29 : pojď jezdit k nám rozumnejch je málo :lol:
Odpovědět