Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

nehody kamionů

kam volat, jak pomoci, jaké dokumenty.....
Homer
řidič profesionál
Příspěvky: 77
Registrován: sob 16. kvě 2009 20:38:02
Bydliště: Zlín

Re: nehody kamionů

Příspěvek od Homer »

:( :cry: smutné...
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: nehody kamionů

Příspěvek od Foglík »

Až mám z toho husí kůži.
Jezdím po silnicích už nějaký pátek a vždycky když vidím nějakou nehodu, tak mě běží hlavou, jestli to nedejbože není někdo,s kým jsem se už potkal. Je to hodně nepříjemnej pocit. Radši vás chci všechny potkávat jen vysmáté na parkovištích.
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: nehody kamionů

Příspěvek od Foglík »

roadtrain
řidič profesionál
Příspěvky: 923
Registrován: úte 14. črc 2009 18:27:28

Re: nehody kamionů

Příspěvek od roadtrain »

Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: nehody kamionů

Příspěvek od Foglík »

Tohle jsem převzal ze stránek truck - fóra. Jde o dost závažnou věc, proto to dávám i sem:

Prosba o pomoc Radek Kolarský [26.09.2009] IP 217.196.212.59
Zdravím Vás kolegové a kolegyně.Obracím se na Vás s prosbou o pomoc.Včera dne 25.9.2009 v 15.hodin jsem se stal účastníkem dopravní nehody na silnici z Nebor na Ropici směr Hnojník.Byl jsem předjížděn dodávkou Nissan Cabstar se skříňovou nástavbou bílé barvy,která po spatření protijedoucího auta do mně zboku narazila a vytlačila mě mimo vozovku kde jsem se převrátil a čelně narazil do stromu.Řidič tohoto vozidla nezastavil a z místa nehody ujel aniž by se přesvědčil zda se nikomu nic nestalo.Zůstal jsem zaklíněn v kabině odkud mě třinečtí hasiči 45 min. vystřihávali,za což jim patří můj velký dík.Kamion na odpis,pravá noha pocuchaná,ale jinak vše OK.Chtěl bych zároveň poděkovat řidiči fIrmy KAMOKA z Frýdku-Místku,který se zachoval jako opravdový profesionál.Nezaváhal,vlezl do převráceného tahače a po celou dobu než mě hasiči vystříhali ven tak mě podpíral vlastním tělem a snažil se mi ulehčit tuto krutou chvilku.ZA TO VÁM PATŘÍ OBROVSKÝ DÍK!!!!!!Kolegové a kolegyně pokuď byste na svých cestách v okrese Frýdek-Místek zahlédli bílého Nissana Cabstara s hranatou kabinou a s odřeným pravým bokem a s T na značce neváhejte a dejte info naší policii.Zároveň na Vás chci apelovat,chovejte se na svých cestách jako opravdoví profesionálové,kteří jsou hodni svého povolání truckera.Blíži se vánoce,čas největšího pracovního vytížení a shonu,ale at´ je to taky čas Vaších bezpečných návratů k svým nejbližším.Děkuji moc.


O který typ nissana se dozvíte na stránkách http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=4535&start=45
Uživatelský avatar
Rammsteiner
Příspěvky: 5
Registrován: pon 01. bře 2010 14:29:00
Bydliště: Třinec

Re: nehody kamionů

Příspěvek od Rammsteiner »

Foglík píše:Tohle jsem převzal ze stránek truck - fóra. Jde o dost závažnou věc, proto to dávám i sem:

Prosba o pomoc Radek Kolarský [26.09.2009] IP 217.196.212.59
Zdravím Vás kolegové a kolegyně.Obracím se na Vás s prosbou o pomoc.Včera dne 25.9.2009 v 15.hodin jsem se stal účastníkem dopravní nehody na silnici z Nebor na Ropici směr Hnojník.Byl jsem předjížděn dodávkou Nissan Cabstar se skříňovou nástavbou bílé barvy,která po spatření protijedoucího auta do mně zboku narazila a vytlačila mě mimo vozovku kde jsem se převrátil a čelně narazil do stromu.Řidič tohoto vozidla nezastavil a z místa nehody ujel aniž by se přesvědčil zda se nikomu nic nestalo.Zůstal jsem zaklíněn v kabině odkud mě třinečtí hasiči 45 min. vystřihávali,za což jim patří můj velký dík.Kamion na odpis,pravá noha pocuchaná,ale jinak vše OK.Chtěl bych zároveň poděkovat řidiči fIrmy KAMOKA z Frýdku-Místku,který se zachoval jako opravdový profesionál.Nezaváhal,vlezl do převráceného tahače a po celou dobu než mě hasiči vystříhali ven tak mě podpíral vlastním tělem a snažil se mi ulehčit tuto krutou chvilku.ZA TO VÁM PATŘÍ OBROVSKÝ DÍK!!!!!!Kolegové a kolegyně pokuď byste na svých cestách v okrese Frýdek-Místek zahlédli bílého Nissana Cabstara s hranatou kabinou a s odřeným pravým bokem a s T na značce neváhejte a dejte info naší policii.Zároveň na Vás chci apelovat,chovejte se na svých cestách jako opravdoví profesionálové,kteří jsou hodni svého povolání truckera.Blíži se vánoce,čas největšího pracovního vytížení a shonu,ale at´ je to taky čas Vaších bezpečných návratů k svým nejbližším.Děkuji moc.


O který typ nissana se dozvíte na stránkách http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=4535&start=45
Neskutečný :evil: Bydlím od něbor cca. 2 km v obci Oldřichovice.Takže pokud něco takového uvidim písnu ti sem SPZ , protože nevim jestly už je to uzavřený. Každopádně máš opravdu štěstí , ty klady mohly jit smer kabina a ne do boku :shock: :shock: Preju at stesti vydrží , a at ho mame vsichni (at uz TIR,dodavky ci osobaky) ...
lukyy
Příspěvky: 2
Registrován: pát 15. říj 2010 11:38:35

Re: nehody kamionů

Příspěvek od lukyy »

nemám rád tyhle bouračky
Za nedlouho budou potřeba zimní pneu, už máte nový obsah autolékarničky?
Odpovědět