Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Vysílačky - rady, servis, porady

vše o vysílačkách, odkazy, rady, nápady
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Vysílačky - rady, servis, porady

Příspěvek od mates »

http://www.forum.cb10.cz:80/
tak zde je odkaz , kam můžete směřovat vaše dotazy ohledně vysílaček. pokud nechcete, můžete psát zde, doručíme za vás ;)
odkaz na vysílačky Milín(prodej-montáž), které provozují uvedené forum najdete u nás v sekci Odkazy
člen výboru
Homer
řidič profesionál
Příspěvky: 77
Registrován: sob 16. kvě 2009 20:38:02
Bydliště: Zlín

Re: Vysílačky

Příspěvek od Homer »

Kdyby někdo ze Zlínska potřeboval koupit, namontovat nebo servis vysílačky tak dám kontakt na člověka který se tím zabývá a montuje vysílačky většině Zlínským dopravcům, převážně zn. President....
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysílačky

Příspěvek od mates »

jinak ohledně vysílaček pište cokoli na forum chlapů z Milína, ochotně a rádi pomůžou, ještě raději prodaj :D . byl jsem tam osobně a vzali na rozdání nějaký letáky s adresou tohoto webu. zkusíme eventuelně pro registrované vyjednat nějakou slevu, po předchozím objednání nebo tak něco.
člen výboru
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Vysílačky

Příspěvek od Helena »

Už jsem se tam přihlásila a podala otázku na tělo (teda na vysílačky :D ). A nešlo by tohle téma nějak přejmenovat, třeba na Odborná porada, nebo tak nějak? Jenom Vysílačky je dost obecný, byla by škoda, kdyby ten odkaz na Milín zapadnul.
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysílačky - rady, servis, porady

Příspěvek od martin440 »

ohledně " sladění " anteny s CB , tak kdo mě potká a bude čas -klidně provedu-měřák mám ;)
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Tommy66
Příspěvky: 8
Registrován: pát 25. zář 2009 15:28:47

Re: Vysílačky - rady, servis, porady

Příspěvek od Tommy66 »

Potřebuji poradit kde si nechat perfektně seřídit vysílačku v Ostravě ( nebo nejbližším okolí ). Slyšet je mně perfektně ale já slyším max do 500m.
Uživatelský avatar
petrw.
Člen sdružení
Příspěvky: 2001
Registrován: stř 06. kvě 2009 19:36:47

Re: Vysílačky - rady, servis, porady

Příspěvek od petrw. »

Mám takový problém, pro mě celkem nepochopitelná věc. Nějak se mi pomotala el. v autě. Když vysílám tak mi to udajně chrčí nebo bručí nebo jak to nazvat( Mates možná bude vědět co mi to dělá :D ), ale to není to hlavní co mě trápí. Když zmáčknu majka tak mi většinou spustí HF Parot hlasové vytáčení. Dokonce se mi párkrát stalo že mi zmáčknutí majka aktivovalo HF a ztlumilo rádio jako při tel. hovoru :shock: :?: :?: Na druhou stranu když si pustím hodně nahlas rádio tak mi poskakuje stupnice na CB do rytmu :?: jako bych mačkal majka . :?: Jinak mám v autě ještě STB dvou tunerovej na 24 v,televizi s DVD zapojenou na AUX vstup do radia a pridelavanou GPS. ale to s tím asi nebude mít nic společnýho. Nevít někdo čirou náhodou co se tam může dít ?? Je to všechno zapojovaný poctivým elektrikářem , tak by v montáži snad neměl být problem . Jo stanice je seřízená a měla by být v poho.
Revizor Sdružení řidičů CZ
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysílačky - rady, servis, porady

Příspěvek od martin440 »

ha? kam co máš zapojený? odkud kam, co vše běhá dohromady ? je to dobře ukostřený? jak a jaký repráky máš zapojený? dále měnič na 220 ? je ? běží? běží samotná vysilačka OK? nebo při nastartovaným motoru??? atd... je toho hodně- je CB v pořádku?
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Vysílačky - rady, servis, porady

Příspěvek od Helena »

Tak když mluvím, tak mi to taky ztlumuje rádio a stupnice mi taky poskakuje v rytmu rádia. Celou dobu jsem myslela, že to ztlumování rádia má být? Mám Prezidentku a ty Péťo?
Bonek
Příspěvky: 6
Registrován: pát 02. říj 2009 20:26:54

Re: Vysílačky - rady, servis, porady

Příspěvek od Bonek »

Kolikaampérový měnič (24/12 V) tam máš ?
Odpovědět