Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Autobusy - Zájezdová doprava

autobusy , tramvaje , trolejbusy ....
jirka
superřidič
Příspěvky: 37
Registrován: ned 22. lis 2009 21:13:38

Re: Autobusy - Zájezdová doprava

Příspěvek od jirka »

Okruhy občas také jezdím, uznávám, že jsou někdy ve městech velmi stresující situace, ale na druhou stranu si přečti článek od Hrocha.R420 - Je to turistika??? Proti tomu je většina okruhů dost odpočinková - většinou spíš ve čtyřhvězdičkových hotelích, 3x denně dostaneš najíst, v autobuse strávíš většinou tak 12 hodin, zbytek můžeš ležet na hotelu. Jediné, co by mi na tom vadilo je, že to lze těžko skloubit s rodinným životem. Co se týče možnosti 12 denních okruhů, tak si myslím, že to přece není Tvoje povinnost, jezdit 12 dní, ale je to možnost, aby jsi se během zájezdu nemusel střídat s kolegou a mohl dojet cestu se skupinou sám. Většinu řidičů práce baví, ale zároveň snad všichni chodí do práce také kvůli penězům. Pokud tedy chceš po 6ti dnech odpočívat někde v tramtárii na hotelu, nic proti tomu. Já si myslím, že tato práce s několika odjetými hodinami denně je tak odpočinková, že nemít rodinu, tak bych to mohl jezdit 365 dní v roce a určitě by to nijak bezpečnost silničního provozu neohrožovalo. Pokud bys měl jako já doma manželku a dvě malé děti, tak bys mi třeba uvěřil, že si jezdím do práce odpočinout.
Odpovědět