Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Typy arogantního chování osobáků

Zde pište zkušenosti se špatným chovánim řidičů osobáků vůči řidičům nákladnich vozidel.
Odpovědět
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Typy arogantního chování osobáků

Příspěvek od martin440 »

acespace...........

osobně se Ti nedivím, ale nebylo by lepší ho natočit a řešit to jinačí formou? a myslím si účinější???
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
fahrer
řidič profesionál
Příspěvky: 49
Registrován: pát 02. dub 2010 15:06:27
Bydliště: Děčín

Re: Typy arogantního chování osobáků

Příspěvek od fahrer »

Nemám moc rád takhle unáhlený závěry. Jinak, že by někdo jezdil ve dne na mlhovky a dálkový jsem si nevšiml. To spíš u osobáků mlhovky a parkovačky.
PS: Samozřejmě oplácením ničeho nedosáhneš. Možná se ti uleví, ale zprudíš zas někoho dalšího atd.....
acespace
závozník
Příspěvky: 14
Registrován: sob 09. dub 2011 22:22:49
Bydliště: Rosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Typy arogantního chování osobáků

Příspěvek od acespace »

Bohužel kameru nemám,a taky nevěřím,že by to bylo platné.
Nejůčinnější je přímá konfrontace.Si myslím,že rozhodně na
dotyčného zabere.Samozřejmě nebude ohrožen nikdo jiný.
Jen prostě pan řidič dostane takové školení o kterém se mu
bude dlouho i zdát.
Že bych se ho snažil vybrzdit?Ne proč,on rád zastaví sám ;)
Uživatelský avatar
fahrer
řidič profesionál
Příspěvky: 49
Registrován: pát 02. dub 2010 15:06:27
Bydliště: Děčín

Re: Typy arogantního chování osobáků

Příspěvek od fahrer »

Slyšel jsem jen tvojí verzi a evidentně ji považuješ za jedinou správnou. I když mi ve tvém prvním příspěvku cosi nesedí, přesto jsi za každou cenu rozhodnutý jí trestat. Proto ti nerozumím a tudíž mě přestáváš zajímat. Howgh. ;)
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: Typy arogantního chování osobáků

Příspěvek od mates »

jen doplním info. toto vlákno bylo zřízeno jen proto aby jsme si zde sdělili ruzné manevry od řidičů osobních vozidel,kteří leckdy ohrožují provoz nejen nákladních vozidel. uvedená historka je sice fajn,ale mimo vlákno. pokud chcete dál diskutovat, přejděte nebo si založte vhodné vlákno v sekci řidiči kamionů. děkuji

pro doplnění použiju frázi Martina 440, a to, že nezáleží na vozidle,ale na tom mezikusu mezi volantem a sedačkou.
člen výboru
acespace
závozník
Příspěvky: 14
Registrován: sob 09. dub 2011 22:22:49
Bydliště: Rosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Typy arogantního chování osobáků

Příspěvek od acespace »

vlákno bylo zřízeno jen proto aby jsme si zde sdělili ruzné manevry od řidičů osobních vozidel
Ano,protože vy neohrožujete,vy jste přece profíci :lol:
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: Typy arogantního chování osobáků

Příspěvek od mates »

trošku mimo? ne ? duševno dobrý ? není snad jasný název vlákna ?
člen výboru
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Typy arogantního chování osobáků

Příspěvek od martin440 »

Ano,protože vy neohrožujete,vy jste přece profíci
ANO---snažíme se v rámci možností profíky býti ;) ne vždy se to ovšem daří, a pokud jsme , nebo správně já pokud jsem někoho ohrozil, nebo mu něco provedl, což při čase tráveném na silnici je naprosto pochopitelné, že se tak určitě stalo, nikdy :!: :!: :!: to nebylo úmyslně i když na to kolikrát člověk má 100chutí , a pokud jsem si toho byl vědom, vždy jsem se snažil o omluvu pokud to bylo jen trochu možné asi tak, pane "acespace" nikdo tu netvrdí, že jsme bezchybní, jsme jen lidé a ti dělají chyby, jako Ty !!! My!!! a pod....tečka,
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
qwer
Příspěvky: 1
Registrován: pon 09. lis 2015 23:35:16

Re: Typy arogantního chování osobáků

Příspěvek od qwer »

Čau lidi. Nějakým způsobem bych se chtěl omluvit řidiči kamionu a protože to samozřejmě na silnici nebylo možné udělat osobně, rád bych se vyjádřil aspoň takhle veřejně.

Jel jsem nalevo od kamionu a potřeboval jsem odbočit doprava. Protože jsem však jel rychleji a byl jsem již téměř před kamionem, když jsem zjistil, že musím odbočit co nejdřív, najel jsem před něj a trochu přibrzdil, abych to nenapálil do auta zprava. Kamioňák na mě zablikal (a nezatroubil), takže snad jsem ho moc nevytočil.

Každopádně se moc omlouvám za svou chybu - netušil jsem, že budu muset odbočovat tak brzy a nechtěl jsem ani kamion takhle vybrzdit. Příště se raději zařadím pěkně za něj když nevím přesně kdy budu potřebovat odbočit.

Kdyby se to k němu přece jen dostalo, tak bych si moc přál, aby přijal mou omluvu.

Mějte se :)
Banky
Příspěvky: 2
Registrován: sob 12. led 2019 15:58:57

Re: Typy arogantního chování osobáků

Příspěvek od Banky »

Dobrý den
Přidám také jeden problém s osobními vozidli, Jedu po dílnici a zamnou žádný kamion jen pár osobáků. Najednou vidím jeden mě začne předjíždět ,říkám si tak si jed magore ,řadí se a strhává to na sjezd z dálnice , ale tak že málem mu ustřelím prdel .Je to asi tedka nový hit , protože to není jediný připad. Hodně se stím baví skopčaci okolí Frankfurtu .
Odpovědět