Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Typy arogantního chování osobáků

Zde pište zkušenosti se špatným chovánim řidičů osobáků vůči řidičům nákladnich vozidel.
Odpovědět
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Typy arogantního chování osobáků

Příspěvek od Foglík »

Tohle taky nechápu. Ten první řidič v pravém musí vidět, že se tam snaží někdo za něj zařadit, ale popojet mu nepopojede. Stojí na brzdě. A ten za ním, radši to zavřel. Tim talerance a ohleduolnost nic moc neříká
IMGP2652.JPG
IMGP2653.JPG
Uživatelský avatar
petrw.
Člen sdružení
Příspěvky: 2001
Registrován: stř 06. kvě 2009 19:36:47

Re: Typy arogantního chování osobáků

Příspěvek od petrw. »

Letí jako picnutej do kulí a mě je škarpa malá :shock: :shock: naštěstí to odnesli jenom plechy :D :D
Revizor Sdružení řidičů CZ
Talas.m
Příspěvky: 1
Registrován: ned 31. kvě 2009 17:01:38

Re: Typy arogantního chování osobáků

Příspěvek od Talas.m »

Ahojte. Nemůžu u ničeho chybět tak jsem tuna ;)
Tento případ měl kámoš jen s tím rozdílem že ta ženská co ten osobák řídila vyběhla skrz čelní sklo na kapotu....
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Typy arogantního chování osobáků

Příspěvek od martin440 »

Talas to to trvalo....Obrázek
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
Globe
řidič profesionál
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. kvě 2009 10:20:24
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Typy arogantního chování osobáků

Příspěvek od Globe »

Taky prispeju k dobru.. tentokrat na tema "cumeni po vejrech" ... aneb madam ve felicii potkala dva doprovody, ale misto aby premejslela co se deje tak koukala jak blikame.. a kdyz se otocila zpatky dopredu, videla dva metry pred sebou stojici kolonu... a misto aby to strhla doprava do pangejtu co ani nebyl pangejt tak to vzala doleva primo pod nakladak...

...na DAFu skoda milion a pul (utrzena kabina, naprava, ram musel na stolici na rovnani), plus dalsi naklady (prelozeni, novy povoleni atd.)... felicie na odpis, madam jen nejaky pohmozdeniny... ale pak policajti zjistili, ze NEMELA zaplaceny POVINNY RUCENI... uz rok a pul... takze ma asi do konce zivota co splacet :roll:
Hroch.R420
řidič profesionál
Příspěvky: 334
Registrován: pát 10. dub 2009 13:06:24

Re: Typy arogantního chování osobáků

Příspěvek od Hroch.R420 »

Tak se vracim min tejden Straznym domu a primo na care opravujou most a jezdi se tam na semafory. Stojim prvni u semaforu na cervenou,najednou prileti modra fabie a cervena necervena leti. V pulce mostu se potkal s autama co jeli v protivce na zelenou a pak tam sachovali aby se vyhnuli.
28052009.jpg
Uživatelský avatar
INTERCOOL
závozník
Příspěvky: 13
Registrován: stř 08. dub 2009 23:33:51
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Typy arogantního chování osobáků

Příspěvek od INTERCOOL »

To ale není tak závažný, jako když je náklaďák o 186kg přeloženej... (přízpěvek od V8 na liaz-foru) :|

http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php? ... &start=210
ovoce zelenina
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Typy arogantního chování osobáků

Příspěvek od Helena »

Včera jsem jela z Rostoku na Berlín a když A19 končí a napojuje se na A24, která vede od Hamburku, tak se musí vozidla z A24 zařadit doleva, mezi vozidla, co jedou na A19. A mají hodně času se pohodlně zařadit, odhaduju to na min 300m. A na konci toho zařazování začíná staveniště. A už jsem byla asi 20m před tím staveništěm, když najednou se chce přede mě zařadit jeden z prava. Já měla už hodně malej odstup a brzdit se mi nechtělo, proč taky, já nejsem povinná ho přede mě pustit. Ale pán se mi tam namáčknul!!!! Jenže hned za pár metrů je tam parkoviště s restaurací a paní asi chtěla čůrat, tak tam vyjeli a já za nima. To jsem musela využít, vyjela za nima a řekla jsem pánovi, že jezdí jak prase. Jenom nevím, jestli pochopil, proč mu to říkám, nějak nechápavě koukal. Některý lidi by měli pravidelně opakovat autoškolu.
Uživatelský avatar
Globe
řidič profesionál
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. kvě 2009 10:20:24
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Typy arogantního chování osobáků

Příspěvek od Globe »

Tak jsem si dneska dal Brno > Praha po D1 v dobe, kdy TDI kravataci jezdej do prace... a vzteky jsem malem puknul, tolik hovadek a blbecku i s jejich hovadskymi vymysly a manevry jsem dlouho pohromade nevidel.. a to jsem jel prazdnej, nedokazu si predstavit, jak by to vypadalo jet s nadmerem :twisted: priste si radsi dam o kafe vic, nebo se dyl vyspim, jen abych jel mimo "debil-spicku" :geek:
Děda
řidič profesionál
Příspěvky: 329
Registrován: ned 29. bře 2009 18:17:59

Re: Typy arogantního chování osobáků

Příspěvek od Děda »

Globe: můžeš specifikovat kdy začíná a končí ta "debil špička"? Dobrej název dávám boda.
Každý řetěz je silný tak, jak je silný jeho nejslabší článek. Stejně za všechno můžou kamioňáci!!?
Odpovědět