Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Prace ridice kamionu v USA

Nabídky a poptávky práce pro řidiče. Firmy zde mohou zdarma inzerovat svoje nabídky ale pouze, pokud uvedou co řidiči nabízejí. Tedy mzdu, druh práce, diety, dodržování 561/2006 apd. Bez tohoto budou nabídky smazány.
US-trucker
Příspěvky: 5
Registrován: pon 07. dub 2014 18:41:22

Prace ridice kamionu v USA

Příspěvek od US-trucker »

Ahoj kolegove , jsem zde cerstve zaregistrovan a jinak jsem dlouholety ridic trucku v USA. Uz delsi dobu se zaobiram myslenkou zalozit si mensi firmu a vzit ridice z Evropy . Pokud je zde nekdo , kdo by mel zajem jezdit v US,tak muzem zalozit debatu na tohle tema . Ja Vam odpovim pokud budu vedet na vsechny vase otazky a zaroven dodam sve a dalsi podminky ohledne legalniho zamestnani v USA. Upozornuji ,ze zatim je to vse spis v teoreticke rovine ,protoze momentalne delat nabor ridicu pro praci v USA je temer utopie . Coz se ale muze okamzite zmenit s prijetim noveho Emigracniho zakona ,kde podle nekolika zakladnich verzi toto bude mozne . Takze pokud je tu nekdo mezi 22 az 50 lety, umi castecne anglicky ( je potreba udelat US ridicak v anglictine ) a mel by hned jak to bude mozne chut sem odjet ozvete se .
jirkkaa
Člen sdružení
Příspěvky: 3
Registrován: sob 08. bře 2014 13:08:04

Re: Prace ridice kamionu v USA

Příspěvek od jirkkaa »

čau kolego zájem by byl ale s tou angličtinou je to špatné a co ten řidičák dělat v ruštině to by nešlo jirka
US-trucker
Příspěvky: 5
Registrován: pon 07. dub 2014 18:41:22

Re: Prace ridice kamionu v USA

Příspěvek od US-trucker »

Ahoj ,tak ridicak v Rustine urcite ne haha :D .......a anglictina nemusi byt excelentni ,staci lepsi zaklad . Ten ridicak udelat neni az zas taky problem ,hodne slov se opakuje ,hodne se toho da zapamatovat na pamet , drtiva vetsina odpovedi je po logicke uvaze ,minimum chytaku a hradky se slovicky oprotiva Cesku coz urcite znas z delani ridicaku v Cechach ,ze pomaly rodily Cech ma obcas problem pochopit o co vlastne kraci a az pote premysli nad zpravnou odpovedi . Nekde mam adresu primo na testy ,ktere jsou i u zkusek . Az ji najdu hodim to sem . Tak zatim .....
jirkkaa
Člen sdružení
Příspěvky: 3
Registrován: sob 08. bře 2014 13:08:04

Re: Prace ridice kamionu v USA

Příspěvek od jirkkaa »

to by bylo super vyzkouším ty testy a pak by se vidělo co dál zatím čus
US-trucker
Příspěvky: 5
Registrován: pon 07. dub 2014 18:41:22

Re: Prace ridice kamionu v USA

Příspěvek od US-trucker »

Zde je ukazka testu na CDL Class A ( ta nevyssi co se tyce kamionu ) ....na prave strane je sloupec z testy . Pro ziskani ridicaku ridy "A " jsou tyhle 3 ....General Knowledge....Air Brakes.....Combination Vehicles . Tank,Hazmat, Doubles vas zatim zajimat nemusi http://www.truckercountry.com/cdl-practice-tests.html ....neni to tak slozite ,vse se da naucit I z minimalni znalosti anglictiny ,jen to zabere vic casu
US-trucker
Příspěvky: 5
Registrován: pon 07. dub 2014 18:41:22

Re: Prace ridice kamionu v USA

Příspěvek od US-trucker »

Ahoj kolegove ,jsem tu zas po dlouhe dobe ,po dlouhe proto ,ze se az do ted nic nedelo. Takze jen kratce ,jak mozna nekteri vite , tak ta tzv. amnestie sice snad v USA bude ,ale vubec ne tak,jak sem jsi predstavoval . Vypada to ,ze ty pracovni viza pro nekvalifikovane pracovniky nebudou a tim padem veskere jezdeni Evropskych ridicu v US pada . Uplne jasne budu mit nekdy na jare ,kdy by ta amnestie mela vztoupit v platnost a budou znamy vsechny legislativni predpisy a upravy . Pokud se preci jen pletu ,tak na jare az bude amnestie v platnosti a budu vedet vic se sem znovu vratim . Takze zatim kolegove mejte se
Uživatelský avatar
fahrer
řidič profesionál
Příspěvky: 49
Registrován: pát 02. dub 2010 15:06:27
Bydliště: Děčín

Re: Prace ridice kamionu v USA

Příspěvek od fahrer »

US-trucker: I tak je to zajímavé. Díky za informace.
fubun
Příspěvky: 1
Registrován: stř 21. zář 2016 12:22:55

Re: Prace ridice kamionu v USA

Příspěvek od fubun »

US-trucker píše:Ahoj kolegove ,jsem tu zas po dlouhe dobe ,po dlouhe proto ,ze se az do ted nic nedelo. Takze jen kratce ,jak mozna nekteri vite , tak ta tzv. amnestie sice snad v USA bude ,ale vubec ne tak,jak sem jsi predstavoval . Vypada to ,ze ty pracovni viza pro nekvalifikovane pracovniky nebudou a tim padem veskere jezdeni Evropskych ridicu v US pada . Uplne jasne budu mit nekdy na jare ,kdy by ta amnestie mela vztoupit v platnost a budou znamy vsechny legislativni predpisy a upravy . Pokud se preci jen pletu ,tak na jare az bude amnestie v platnosti a budu vedet vic se sem znovu vratim . Takze zatim kolegove mejte se
Zdravím, jezdím Evropu a už mě to nebaví rád bych si zkusil USA. Jak to teď vypadá? můžete hodit aktuálnější info? díky
US-trucker
Příspěvky: 5
Registrován: pon 07. dub 2014 18:41:22

Re: Prace ridice kamionu v USA

Příspěvek od US-trucker »

Ted je to jeste vic v prdeli nez pred rokem ....takze sorry ,prace pada
chrypraha
Příspěvky: 1
Registrován: úte 20. pro 2016 0:38:44

Re: Prace ridice kamionu v USA

Příspěvek od chrypraha »

Ahoj..videl jsem tvy prispevky a taky vidim ze jsou uz dost stare ale rad bych se dostal na pozici trucker v US. Praxi mam, mluvim 4 jazykama vcetne angl.
Muzes mi dat vedet jestli je to vubec realne se tam jako ridic trucku dostat?

Zdraví Pepíno 47 let
Odpovědět