Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Hledám práci řidiče B,BE,C,CE JSEM Z CHOMUTOVA

Nabídky a poptávky práce pro řidiče. Firmy zde mohou zdarma inzerovat svoje nabídky ale pouze, pokud uvedou co řidiči nabízejí. Tedy mzdu, druh práce, diety, dodržování 561/2006 apd. Bez tohoto budou nabídky smazány.
Odpovědět
jaroslavf1
Příspěvky: 1
Registrován: pon 02. úno 2015 10:36:03

Hledám práci řidiče B,BE,C,CE JSEM Z CHOMUTOVA

Příspěvek od jaroslavf1 »

34 letý SŠ, zdraví, bezúhonný hledá práci řidiče, nejlépe dodávky, odtahového auta či menšího nákladního automobylu nebráním se ani osobnímu autu v okolí Chomutovska popřípadě i dál.(prosím ne standartní unii-jezdil jsem ji do teď,bohužel mě časově nevyhovuje měsíc pryč a 20 hodin doma) Vlastním řidičské oprávnění A,B,BE,C,CE, profesní průkaz,kartu řidiče,platné psychotesty, pojištění odpovědnosti. Profesní životopis zašlu na požádání.Popřípadě na standartní kamion mám i kolegu na ježdění do dvojky (jsme již sehraný a nemáme mezi sebou žádné rozepře). Jinak zatím jezdím bez nehod s plným počtem bodů, jsem spolehlivý a rychle se učím novým věcem. Mám rád férové jednání, jsem nevýbušný kliďas a dokáži pracovat i pod tlakem. Vše záleží na mzdě a dojíždění. Praxi mám i jako automechanik,autoelektrikář a mnohé jiné viz. životopis. Předem děkuji za nabídky a odpovím všem. tel:+420732930199
Odpovědět