Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Simulatory   CDVZ-info   Facebook

Nabídka práce - vnitro kontejnerová doprava -Praha Uhříněves

Nabídky a poptávky práce pro řidiče. Firmy zde mohou zdarma inzerovat svoje nabídky ale pouze, pokud uvedou co řidiči nabízejí. Tedy mzdu, druh práce, diety, dodržování 561/2006 apd. Bez tohoto budou nabídky smazány.
Odpovědět
cockerel
Příspěvky: 2
Registrován: ned 22. bře 2015 21:21:04

Nabídka práce - vnitro kontejnerová doprava -Praha Uhříněves

Příspěvek od cockerel » ned 22. bře 2015 21:27:28

Malá rodinná společnost se rozšiřuje a přijme do svého týmu spolehlivého řidiče/ku pro vnitrostátní kamionovou přepravu kontejnerů (žádné kurtování). Pracovní doba s volnými víkendy a možností být denně doma (PO - PÁ cca od 7 do 16 hodin). Místo výkonu práce je v Praze - Uhříněvsi (lze parkovat u řidiče, pokud bydlí blízko). Nutná veškerá potřebná oprávnění (ŘP C + E, profesní způsobilost, karta řidiče, lékařské potvrzení), bezúhonnost, výpis o trestných bodech a pojištění odpovědnosti. ADR je výhodou.

Hledám samostatného člověka, který používá hlavu, komunikuje s dispečerem, maximálně využívá 561/2006 (bez druhých karet a magnetů), je dochvilný, neničí a udržuje auto (není nové, ale v dobré kondici), neplýtvá naftou,... Nabízím stabilní zaměstnání na základě smlouvy s pravidelnou výplatou, férové pracovní podmínky v souladu s platnou legislativou. První 3 měsíce ve zkušební době za cca 20 - 25 tis., a pak dle osobních výkonů (vážím si lidí, kteří chtějí pracovat a zaplatím je). Nástup možný od května 2015. Nabídky s průběhem praxe popř. dotazy směřujte na cockerel@email.cz

AdriánRebel
Člen sdružení
Příspěvky: 19
Registrován: ned 22. úno 2015 2:04:26

Re: Nabídka práce - vnitro kontejnerová doprava -Praha Uhříněves

Příspěvek od AdriánRebel » sob 28. bře 2015 20:50:10

Velice hezky napsaná nabítka ;) akorat škoda jsem z Hodonína :roll:
Kdo chce dokáže víc, jak ten kdo umí.
A hlavně, kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody!

Odpovědět