Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Když průběžný pruh přejde v odbočovací...

Na dotazy zde budou odpovídat pracovníci Ředitelství služby dopravní policie. Forum je nyní uzavřeno, než budeme mít garanta za Policii ČR.
Pravidla fóra
FORUM je uzavřeno, zatím nemáme garanta z Policie.
------------------------------------------------------------
Žádáme o naprostou slušnost a věcnost v této sekci, jde nám všem o to, aby tato spolupráce vydržela. Veškeré příspěvky, které nebudou k věci, budou přesunuty do jiné sekce nebo smazány.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Když průběžný pruh přejde v odbočovací...

Příspěvek od Irys »

Zajímalo by mě správné použití či nepoužití blinkru v tomto případě: silnice o dvou pruzích jedním směrem, jedu v pravém. Najednou se z pravého stane odbočovací, levý pokračuje stále rovně. Jelikož odbočuju, zůstávám v pravém. Mám dávat znamení o změně směru jízdy, když ho vlastně neměním, z pruhu do pruhu nepřejíždím? Děkuji.
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Když průběžný pruh přejde v odbočovací...

Příspěvek od martin440 »

já pokud muj "pruh" dále odbočuje ..neblikám jen v případě, že přejíždím čáru, chápu to tak , že je jasné v kterém pruhu jedu ..blikám jen když ho opouštím nebo měním...

pardoon :o
Naposledy upravil(a) martin440 dne ned 22. kvě 2011 12:13:44, celkem upraveno 1 x.
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Když průběžný pruh přejde v odbočovací...

Příspěvek od Irys »

Ach ty nenapravitelnej... ptám se dopravní policie. Drbárna je o pár řádek níž. ;)
Zamčeno