Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Překročení výkonu

Na dotazy zde budou odpovídat pracovníci Ředitelství služby dopravní policie. Forum je nyní uzavřeno, než budeme mít garanta za Policii ČR.
Pravidla fóra
FORUM je uzavřeno, zatím nemáme garanta z Policie.
------------------------------------------------------------
Žádáme o naprostou slušnost a věcnost v této sekci, jde nám všem o to, aby tato spolupráce vydržela. Veškeré příspěvky, které nebudou k věci, budou přesunuty do jiné sekce nebo smazány.
Zamčeno
Túčko
Příspěvky: 2
Registrován: sob 19. úno 2011 23:22:03

Překročení výkonu

Příspěvek od Túčko »

Chtěl bych se zeptat.... Přetáhl jsem denní výkon ca. o 20minut.Bohužel jsem si nějak ač to jinak dělám pozapoměl vyjet lístek a napsat ruční záznam :cry: Při následné kontrole Odborem dopravy byl tento můj (jediný) přestupek samozřejmě zjištěn a bude zahájeno přestupkové řízení. Může mi někdo poradit jak se s toho co nejlépe "vykroutit"? Šlo o zdržení při vykládce nákladu a nasledné přejetí na parkoviště v areálu firmy. Jednalo se o popojíždění v řádu minut... Děkuji za každou radu...
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Překročení výkonu

Příspěvek od martin440 »

každopádně si měl udělat výtisk , popřípadě ho udělat později třeba se záznamem "porucha tiskárny" každopádně nevíš na koho narazíš , mě dali třeba jen napomenutí... určitě bych neváhal dát to právníkovi .... braň se co mužeš-----každopádně překročení o 20 min je podle výkladu směrnic EU nejméně nebo méně vážný přestupek a pokud je ojedinělý , mělo by to být posuzováno individuálně!!!! ale nikdy nevíš
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Zamčeno