Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Sdružení

Pravidla fóra
Jste v sekci Sdružení řidičů CZ, o.s. - přístup do této sekce mají členové sdružení, kteří zde mohou psát a registrovaní uživatelé fora a navštěvníci, kteří mohou pouze číst příspěvky.
Odpovědět
Děda
řidič profesionál
Příspěvky: 329
Registrován: ned 29. bře 2009 18:17:59

Sdružení

Příspěvek od Děda »

Od Matese mi přišla zpráva na icq na nějaký příspěvek ve foru, po kliknutí mi to napsalo tuto hlášku: Nejste oprávněni číst toto fórum. a to mi Bohoušek psal, že vše bude veřejné. Už jste jako to podvodné sdružení co založil Matějček. Ještě že jsem nevstoupil, zase to byly jen plané keci. Děkuji ale již více nechci. Zase Vám jde jen o sebe a né o řidiče.. Je mi smutno, že celá věc takto končí. Doufal jsem, že mě přesvědčíte o opaku, ale nestalo se tak. Přeji Vám hodně štěstí, ale já na tomto fóru končím.

I když teď nevím kdo má pravdu, jestli vy nebo Matějček.
Každý řetěz je silný tak, jak je silný jeho nejslabší článek. Stejně za všechno můžou kamioňáci!!?
Uživatelský avatar
petrw.
Člen sdružení
Příspěvky: 2001
Registrován: stř 06. kvě 2009 19:36:47

Re: Sdružení

Příspěvek od petrw. »

DĚDO TO ŽE PÍŠEŠ SEM ZNAMENA ZE MAS PRISTUP VSUDE
Revizor Sdružení řidičů CZ
Děda
řidič profesionál
Příspěvky: 329
Registrován: ned 29. bře 2009 18:17:59

Re: Sdružení

Příspěvek od Děda »

Kdyby tomu tak bylo, tak bych to nepsal.


Ještě oprava, Bohoušek přímo nenapsal, že je vše veřejně dostupný, ale já to tak z jeho příspěvku pochopil.
Každý řetěz je silný tak, jak je silný jeho nejslabší článek. Stejně za všechno můžou kamioňáci!!?
Uživatelský avatar
petrw.
Člen sdružení
Příspěvky: 2001
Registrován: stř 06. kvě 2009 19:36:47

Re: Sdružení

Příspěvek od petrw. »

Ale je to opravdu tak . nebo nemáš někam pristup ??
Revizor Sdružení řidičů CZ
Děda
řidič profesionál
Příspěvky: 329
Registrován: ned 29. bře 2009 18:17:59

Re: Sdružení

Příspěvek od Děda »

http://board.proridice.eu/viewtopic.php?f=36&t=286 To je ten odkaz kam nemám přístup. Pokud se Mates spletl, tak je to jeho smůla.
Každý řetěz je silný tak, jak je silný jeho nejslabší článek. Stejně za všechno můžou kamioňáci!!?
Uživatelský avatar
petrw.
Člen sdružení
Příspěvky: 2001
Registrován: stř 06. kvě 2009 19:36:47

Re: Sdružení

Příspěvek od petrw. »

To je anketa o členských příspěvcích . To není nic tajnýho , zkus to znovu třeba je jenom někde chyba. Upřímě musím potvrdit že zde není nic tajného
Revizor Sdružení řidičů CZ
Děda
řidič profesionál
Příspěvky: 329
Registrován: ned 29. bře 2009 18:17:59

Re: Sdružení

Příspěvek od Děda »

Mě to prostě nejde a ani jsem to tu nenašel, proto je to pro mě tak jak jsem napsal prvně. A tím tu končím.
Každý řetěz je silný tak, jak je silný jeho nejslabší článek. Stejně za všechno můžou kamioňáci!!?
Uživatelský avatar
petrw.
Člen sdružení
Příspěvky: 2001
Registrován: stř 06. kvě 2009 19:36:47

Re: Sdružení

Příspěvek od petrw. »

v členské sekci první téma
Revizor Sdružení řidičů CZ
Děda
řidič profesionál
Příspěvky: 329
Registrován: ned 29. bře 2009 18:17:59

Re: Sdružení

Příspěvek od Děda »

Jelikož nejsem člen, tak se tam nedostanu, a to je podle mě špatně, to by lo a je v tom druhém sdružení a nemá to tak být.
Každý řetěz je silný tak, jak je silný jeho nejslabší článek. Stejně za všechno můžou kamioňáci!!?
vilda
řidič profesionál
Příspěvky: 286
Registrován: stř 15. dub 2009 16:05:07

Re: Sdružení

Příspěvek od vilda »

Má to tak více serveru, třeba prodopravce.cz.
Proč by jsme to nemohli mít my :?:
Odpovědět