Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Sdružení

Pravidla fóra
Jste v sekci Sdružení řidičů CZ, o.s. - přístup do této sekce mají členové sdružení, kteří zde mohou psát a registrovaní uživatelé fora a navštěvníci, kteří mohou pouze číst příspěvky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Sdružení

Příspěvek od bohousek1 »

Ok konecne ferova odpoved :-)
Ja to taky nevim, jinak by ten podnet tady uz byl. :-))

Podivej porad nas srovnavas s jinym sdruzenim - uvedom si - i ostatni, ze jine sdruzeni tady bylo 2 roky !!!!!
Naše Sdružení řidičů CZ, o.s. bylo založeno 29.9.2009.

Cili si myslim, ze srovnavani je značně nefér. My nyni resime svolani valne hromady - coz si myslim je docela podstatny důvod, na ktery by se ted mela smerovat veskera aktivita.
Pokud zde mel nekdo jiny nazor - a byl to dobry napad - tak se realizuje, pokud nekdo navrhoval nesmysl, tak se to zamitlo.
Ale zlepsuje se to tady, sice pomalu ale o to jistěji. :-)
..:: Bohousek1 ::..
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Sdružení

Příspěvek od Helena »

My jsme nakopírovali doma letáky na vlastní náklady a rozdáváme je (já a manžel).
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sdružení

Příspěvek od Foglík »

Dědo to je těžký. Ty letáky na třech pumpách od Plzně až po odbočku na Planou a třech ve směru zpět byly. Bohužel na těch stolkách nevydrží, protože zřejmě asi obsluha je při úklidu stolků likviduje. Oni tam prý nesmí nechávat reklamní letáky na cokoliv.
Jinak na těch parkovištích jsem letáky rozdával několikrát. Vždycky jsem to spojoval s projížďkou na motorce. Naposledy teď v úterý.
Tacho
Člen sdružení
Příspěvky: 1920
Registrován: pon 19. říj 2009 1:11:25

Re: Sdružení

Příspěvek od Tacho »

Pokavad se bude jenom povídat, kdo by co měl udělat, tak nebude žádný výsledek.Já se také neptám co mám dělat, prostě na každém profesním školení řidičům odprezentuji vše o tomto sdružení, každý vždy dostane odkaz na tyto stránky a pak je na každém, jestli se podívá aby zjistil čím se zabíváte. 8-)
Naposledy upravil(a) Tacho dne čtv 21. říj 2010 21:28:01, celkem upraveno 1 x.
Znalost je dostatečná, když ji použijeme. Ochota nestačí, musíme konat.
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sdružení

Příspěvek od Irys »

Nevím kam to dát, tak snad sem:
Včera jsem se na jednom Autohofu v D náhodně nachomýtla k akci Zajištění nákladu. V restauraci Autohofu byl na jednom stole noťas propojený s promítačkou na velké plátno a běžela tam prezentace (cca třičtvrtěhodinová, pak to jelo zas od začátku) o nejrůznějších způsobech zajišťování nákladu, jak správně, jak to bylo špatně a jak to dopadlo - fota z havárií zaviněných špatně zajištěným nákladem a foto jak to být mělo - nejrůznější typy vozů (plachtové návěsy, sklopky, kontejnery, lesovozy...). U druhého stolu seděl odborník na problematiku a rozdával rozumy zájemcům. Za tu hodinu, co jsem tam večeřela, jednou vzal mikrofon, představil se, stručně řekl o co jde a že je k dispozici na dotazy. Jinak hosty nijak nerušil, nedělal přednášku, ta prezentace běžela nezávisle na tom, co si povídal s těmi zájemci. Dávám to sem jako případný námět na další aktivity. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Sdružení

Příspěvek od bohousek1 »

Irys - to jsme delali ted na D5 taky, letáky o akci byly dlouho dopredu rozdány, bylo to na vysilacce, Autogrill mel na kazdem stolku nase letacky, ja obesel parkoviste a "ulovil" jsem jen 2 ridice. Ostatni nemeli zajem.
..:: Bohousek1 ::..
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sdružení

Příspěvek od Irys »

Tam se jim to dělá líp, ta hospoda je velká a z 90% obsazená řidiči kamionů. V tom množství se zájemci najdou. Tady holt nejsou až na pár výjimek Autohofy a restaurace na pumpách jsou většinou moc malé a procento hostů z osobáků je mnohem vyšší. :(
A jistěže je to i o mentalitě - Češi jsou nejchytřejší na světě a nepotřebujou se zeptat.
Tacho
Člen sdružení
Příspěvky: 1920
Registrován: pon 19. říj 2009 1:11:25

Re: Sdružení

Příspěvek od Tacho »

V praxi to vidím jinak. ;)
Znalost je dostatečná, když ji použijeme. Ochota nestačí, musíme konat.
Tacho
Člen sdružení
Příspěvky: 1920
Registrován: pon 19. říj 2009 1:11:25

Re: Sdružení

Příspěvek od Tacho »

Jinak se chci raději zeptat. Je možné v tomto tématu řešit případné připomínky ohledně chodu Sdružení řidičů???
Nechci zbytečně zakládat žádné téma ale nic jsem zde vhodnějšího nenašel. Počkám na odpověď.
Znalost je dostatečná, když ji použijeme. Ochota nestačí, musíme konat.
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: Sdružení

Příspěvek od mates »

Tacho, velmi stručně. na dohady mezi dvěma je tu možnost posílat SZ, což ostatně víš. tak si to urovnejte jako chlapi a netahej do toho celý sdružení
člen výboru
Odpovědět