Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Informace Německo

Pravidla fóra
Jste v sekci Sdružení řidičů CZ, o.s. - přístup do této sekce mají členové sdružení, kteří zde mohou psát a registrovaní uživatelé fora a navštěvníci, kteří mohou pouze číst příspěvky.
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Informace Německo

Příspěvek od Helena »

Pro členy Sdružení nabízím tlumočení při policejních kontrolách (telefonicky) a odpovědi německé policie na různé otázky. A to sice v sekci pro členy Sdružení.
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Informace Německo

Příspěvek od martin440 »

Helčo prosím Tě mám hypotetický dotaz... pokud bude řidič trvat na přivolání tlumočníka nebo právního zástupce, jak je to v německu? v anglii na to má právo automaticky, díky za info
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Informace Německo

Příspěvek od Helena »

Když nějakýho máš, tak ti ho nemůžou odmítnout. Jinak ti nějakýho opatří, když na tom budeš trvat, ale naúčtujou ti ho, nebo vlastně tvojí firmě.
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Informace Německo

Příspěvek od martin440 »

jj díky
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Informace Německo

Příspěvek od Helena »

Sibr, pořád do nás reješ, na můj dotaz, jestli by bylo možné tě osobně poznat, nereaguješ, a teď jsem našla místo, kde podáváš špatné informace ohledně Německa:

http://www.truck-forum.cz/forum/viewtopic.php?t=7219

Prosím tě, kde na to chodíš?
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Informace Německo

Příspěvek od Helena »

Dobře, i když tu byl sibr včera celý den, asi nevěděl, co mi má odpovědět. Takže sibr, nikde nerozšiřuj informaci, že vozidlo, které stojí na dálnici na odstavném pruhu kvůli defektu, musí neodkladně volat odtahovku a informovat policii!!! A bylo by dobrý, kdyby ses na Liazu korigoval, čte tam hodně řidičů. Nás bereš za každý slovo, neustále máš potřebu nám dokazovat, jak špatně informujeme řidiče, tak buď tak laskav, ukaž charakter a uznej chybu.
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Informace Německo

Příspěvek od Helena »

Malý lákadlo pro nečleny. Jeden německý policista je ochotný zodpovědět českým řidičům otázky, myslím, že můžou bejt i trochu na tělo. Takže členové!!!! Ptejte se prosím v členské sekci v Německu, jo? Pak z otázek a odpovědí sestavíme článek.
Uživatelský avatar
Hugo z hor
řidič profesionál
Příspěvky: 1039
Registrován: pát 19. čer 2009 22:13:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Informace Německo

Příspěvek od Hugo z hor »

Hele, Heleno, a máme to psát hned německy, :-D nebo stačí česky a potom to přeložíš? Ráno jedu přes D do Belgie, tak mě po cestě snad něco napadne. ;-)
Hugo z hor

Být "TRUCKER" není jen práce, je to poslání!

Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Informace Německo

Příspěvek od Helena »

No jestli chceš někdy jezdit nadměry, tak můžeš německy. Už mě volal jeden kolega, že ho policajti zkouší z němčiny a že prej jim to asi nestačí, jestli mu to můžu přeložit, co mu říkají :D . Takže si to už můžeš procvičovat :lol: .
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Informace Německo

Příspěvek od Helena »

Zjistila jsem, že mi tu sibr opravdu nemůže odpovědět. Ale číst tu může.
Helena píše:Takže sibr, nikde nerozšiřuj informaci, že vozidlo, které stojí na dálnici na odstavném pruhu kvůli defektu, musí neodkladně volat odtahovku a informovat policii!!! Bylo by dobrý, kdyby ses na Liazu korigoval, čte tam hodně řidičů, tak buď tak laskav, ukaž charakter a uznej chybu.
Tuhle informaci jsem si ověřila u německé policie. Ještě jednou, na truck-foru jsi špatně informoval, prosím tě, oprav se!!!!!!
Odpovědět