Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

názory a postřehy

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal
superřidič
Příspěvky: 39
Registrován: stř 06. led 2010 19:03:35
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Michal »

Tino,to je přesný,dnes jsem musel jet v Plzni po Domažlické.I když nevím,proč spoře oděné děvy stopujou u hřbitova :twisted:
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Irys »

Jo Tino - nedávno jsem zaparkovala na víkend na LaJonqueře, žádý Čech kolem nestál, tak jsem se pěšky vydala hledat nějaké české auto a domluvit si přeparkování. Hoši z ESY na mě blbě koukali, když jsem si to k nim štrádovala :D a zjevně si oddechli, když vyslechli, o co jde. Strávili jsme pak pěkný víkend s dobrým pitím a jídlem, jak to má být. ;)
Hroch.R420
řidič profesionál
Příspěvky: 334
Registrován: pát 10. dub 2009 13:06:24

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Hroch.R420 »

Ahoj tino,no když píšeš o tý Rudný,kolega jel kdysi noční trasu a na Rudný mu vycházela malá pauza. A jelikož má problémy se vstáváním a hned po příjezdu na Rudnou už u něj šlápota klepala na dveře,tak jí povídá: "Hele přijd za hodinu a domluvíme se". No a tim si zajistil docela dobře budíček,pač když se jí povedlo ho vzbudit tak nastartoval a odjel. :D
A když se nějaká taková pracovnice přihrne ke mě a ptá se jestli chci sex,tak já se jí zeptam kolik mi za ten sex zaplatí a je po debatě.
Uživatelský avatar
Globe
řidič profesionál
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. kvě 2009 10:20:24
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Globe »

jojo, v dodavkingu je budoucnost :twisted: mozna bych moh rozsirit sluzby i na neco jako "dodavking drive" ... kdyz za nama jedou lidi v tech dlouhejch kolonach.... :lol:

btw. to je zajimava slovni hricka, dodavka provozujici dodavking stojici na soustce :lol:
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Irys »

Na německé A3 někde tuším u Würzburgu se nedá přehlídnout na jedné pumpě nějak dlouhodobě zaparkovaná taková červená obluda s nápisem EROTIC cosi, myslím že to je autobus a ne karavan. Až pojedu příště okolo, prověřím podrobnosti. :D Jen doufám, že to není autoBUZ. :shock: :D
tina
závozník
Příspěvky: 12
Registrován: ned 28. úno 2010 11:05:05
Bydliště: Tachovsko

Re: názory a postřehy

Příspěvek od tina »

Hrochu, koukám, že Ty i Tvůj kolega máte pod čepicí! :D
Irys, v pátek jsem dělala pětačtyřicítku na Spessartu (pumpa před Wüzburgem sm.do CZ), jenže to jsem bohužel ještě nevěděla nic o autobusu (ani autoBUZU :lol: ). Třeba tam stál a já přehléla nepřehlédnutelné :shock: :P
"...mě drží nad vodou převozní listiny, můj truck je ozdobou, co drtí nížiny, jsem potencionální hříčkou osudu, ale normální nikdy nebudu..." :-D (KAMELOT, Nemáme to lehký)
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od martin440 »

tina píše:Hrochu, koukám, že Ty i Tvůj kolega máte pod čepicí! :D
Irys, v pátek jsem dělala pětačtyřicítku na Spessartu (ani autoBUZU :lol: )
no hlavně, že to nebyl bus "gigollo" :mrgreen: :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
Globe
řidič profesionál
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. kvě 2009 10:20:24
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Globe »

autoBUZ :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Irys »

Tak opravuji lokaci autobusu(buzu) - A 3 to sice je, ale stojí na Raststätte (jméno se mi nepovedlo přečíst) Wald, poblíž exitu č. 36 - Neuwied. Je to rudý městský kloubák a je na něm napsáno Erotic Markt Neuwied. Tak je to možná jen reklamní panel a uvnitř se nic zajímavého neděje. :? :D
dandunatruck
Příspěvky: 5
Registrován: pon 06. zář 2010 20:54:27

Re: názory a postřehy

Příspěvek od dandunatruck »

ahojky Majko,kolegyně a kolegové,i já jezdím s kamionem už nějakej ten pátek a jsem jen ráda že nás holek za volantem přibývá,fandím všem co se do této práce pustili a nedělám rozdíl jestli za volantem sedí chlap nebo žena,jen mě mrzí že občas poslouchat vysílačku je děs a přemýšlím kam se poděla jakákoli pomoc nebo spojenectví mezi řidiči kamionů.někdy mám pocit že místo aby jsme stáli jako řidiči při sobě tak jdou všichni proti všem.je to někdy smutné
Odpovědět