Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

názory a postřehy

Odpovědět
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Irys »

To už jsem si vyřešila :D , víc mi vadí, když na Autohofu mají chlapi sprchy zdarma a já musím za dámskou vysolit 2,50 E (kdesi u Pfaffenhofen), když dámská WC na firmách jsou pozamykaná a musím se dožadovat klíče (po pracovní době ani není u koho) a podobné zdánlivé drobnosti. :twisted:
Uživatelský avatar
VencaZE
řidič profesionál
Příspěvky: 163
Registrován: pát 10. dub 2009 15:16:39
Bydliště: okr TC

Re: názory a postřehy

Příspěvek od VencaZE »

Jo holky, kdo se dal na vojnu, musí bojovat, tak to prostě je..
U vás to platí dvojnásob :D .
Pravděpodobnost, že budeme mít sprchu někde v D zadarmo a vy za prachy je tak 1:99 :D , ale zeptám se své květinky, třeba je to tak ;) .
Proč bychom se dřeli, když můžeme spálit trochu nafty..
DEF-DAF____http://www.svobodni.cz/
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Irys »

Venco, na vojně babám WC nezamykají :D . A ten Autohof měl pro řidiče jen jedny sprchy v rámci platby za parkování, ty byly samozřejmě pánské a dámy měly vyhrazenou sprchu v hotelu, za prachy a ještě neuklizenou. Mám dojem, že se tak nějak předpokládá, že když se tam přijde sprchovat ženská, je to něčí spolujezdkyně a jako taková nemá nárok na "požitky" vyplývající z užívání Autohofu... :twisted: Stejně na mě koukají třeba na lodích, kde mají tendenci mě vyhazovat z jídelen pro Commercial drivers... Asi se budu muset přestojit do šoférského (vytahané tepláky, bílé ponožky, dřeváky, bunda s nějakou věhlasnou truck značkou... :D a nechodit k večeři vykoupaná a slušně oblečená.
Uživatelský avatar
VencaZE
řidič profesionál
Příspěvky: 163
Registrován: pát 10. dub 2009 15:16:39
Bydliště: okr TC

Re: názory a postřehy

Příspěvek od VencaZE »

Proboha to néé, tepláky adidas a dřeváky radši vynech, aby nemysleli že bezdomovec.. :D :D .
Takhle chodit bych své květince taky zakázal :mrgreen: . Ale ona by stejně nejradši chodila v práci v kozačkách, jenže když tahá palety tak jí z nich padají podpadky a krom toho nemají ocelovou špičku :twisted: .
Na tý lodi bych se s nimi hádal. Krom toho máš řidičský palubní lístek ne? ;) .
Proč bychom se dřeli, když můžeme spálit trochu nafty..
DEF-DAF____http://www.svobodni.cz/
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Irys »

Jo, lístek tam nesmím zapomenout vzít, protože JÁ na rozdíl od kolegů se MUSÍM prokazovat. Nejlepší výstup byl v Düsseldorfu v Mercedesu, kde mě chtěli vycuknout z auta, že mám jako pasažér počkat na vrátnici (to mohlo být i na 6 hodin čekání! :shock: ) - tak jsme se s kolegou briskně prohodili a na toho vrátného jsem udělala takovej ksicht (Gesicht přímo), že se mi ještě s poklonou omlouval. :D
Hroch.R420
řidič profesionál
Příspěvky: 334
Registrován: pát 10. dub 2009 13:06:24

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Hroch.R420 »

"Peknej" clanek o ridicce cerveny scanie se sklopkou,jen tam nejak par detailu chybi. Kdo ji naucil ridit kamion? Kdo musel premlouvat majitele firmy DHW ze s ni bude jezdit ve dvojce unii a zarucil se ze nebude zadnej pruser? A ze rodice a znami mohlo jebnout kdyz rekla ze si jde delat papiry na kamion a bude courat po evrope? No nebudu to rozebirat.
mili
Člen sdružení
Příspěvky: 186
Registrován: pát 17. črc 2009 21:34:16

Re: názory a postřehy

Příspěvek od mili »

Hrochu víme...
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Irys »

Hrochu, no tak ty detaily doplň :mrgreen: . Nakousl jsi otázky a "víte" akorát vy dva s Milim :D :D
Hroch.R420
řidič profesionál
Příspěvky: 334
Registrován: pát 10. dub 2009 13:06:24

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Hroch.R420 »

No Irys tim ucitelem jsem byl ja jinak bych o tom nic nevedel.
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Helena »

Ženský, nevím, jestli některá z vás jezdí taky někdy do Holandska po A57 přes Goch. Asi 10 km před hranicí je poslední benzínka, kde se dá koupit holandská dálnice. Musím vás upozornit, že ty dva obytný vozy, parkující mezi náklaďákama, ale obráceně :shock: , nejsou jenom troubové, co neumí parkovat. Až minulý týden jsem si všimla, že v nich sedí spoře oblečené slečny. No a občas přijede tatík v meďouru a v nažehlený košili, teda pokaždý jinej, musím dodat, jde k nim na inspekci a za 10 minut je zase venku :D . Upozorňuju vás na to jenom proto, že když měly slečny padla a odjely, kroužil jeden okolo mě, tak aby jste věděly :roll: .
Odpovědět