Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Žena bez volantu...

Uživatelský avatar
Koňák
Člen sdružení
Příspěvky: 396
Registrován: úte 17. lis 2009 22:48:53
Bydliště: Petrovice u Karviné

Re: Žena bez volantu...

Příspěvek od Koňák »

[ ale už je mám větší 6 let a skoro 3 roky.

A to starší dítko... - bereš někdy s sebou? Manžel mi řekl, jak bude Davča starší, že si ho klidně na 14 dnů s sebou vezme :-) No nedovedu si to představit v praxi, ale proč ne? Naše děti jezdí v autě rádi. A Davča je do kamiónu zblázněný :P
Děda
řidič profesionál
Příspěvky: 329
Registrován: ned 29. bře 2009 18:17:59

Re: Žena bez volantu...

Příspěvek od Děda »

Byly se mnou obě, a ve francii, kam jezdíme stabilku se na ně baby v kanclu pořát ptají. Prostě zelenooká a hnědooká blondýna.

Jediná podmínka pro tu mladší byla, že se nesmí v noci počůrávat a nosit plínku.

http://board.proridice.eu/download/file ... &mode=view
Každý řetěz je silný tak, jak je silný jeho nejslabší článek. Stejně za všechno můžou kamioňáci!!?
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Žena bez volantu...

Příspěvek od Helena »

Jo Koňačko, ten záhul si umím představit, naše děti se narodily v rozmezí 13ti a 18ti měsíců, takže jednu jsem kojila, druhá volala, že musí na nočník a třetí třeba vyndavala hrnce ze skříněk :roll: . Ale vydrž, tyhle roky se musí každá minuta prožívat, ten čas utíká tak rychle. A až tě děti nebudou zas tak moc potřebovat, tak si to vynahradíš.
Uživatelský avatar
Koňák
Člen sdružení
Příspěvky: 396
Registrován: úte 17. lis 2009 22:48:53
Bydliště: Petrovice u Karviné

Re: Žena bez volantu...

Příspěvek od Koňák »

Helena píše:Jo Koňačko, ten záhul si umím představit, naše děti se narodily v rozmezí 13ti a 18ti měsíců, takže jednu jsem kojila, druhá volala, že musí na nočník a třetí třeba vyndavala hrnce ze skříněk :roll: . Ale vydrž, tyhle roky se musí každá minuta prožívat, ten čas utíká tak rychle. A až tě děti nebudou zas tak moc potřebovat, tak si to vynahradíš.
Heli, díky za příspěvek. Ty máš jak staré děti? Jestli to teda není tajemství. A kdy jsi začala znovu jezdit? Já se obávám toho, že už se asi za volant kamionu nedostanu. :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Koňák
Člen sdružení
Příspěvky: 396
Registrován: úte 17. lis 2009 22:48:53
Bydliště: Petrovice u Karviné

Re: Žena bez volantu...

Příspěvek od Koňák »

Děda píše:Byly se mnou obě, a ve francii, kam jezdíme stabilku se na ně baby v kanclu pořát ptají. Prostě zelenooká a hnědooká blondýna.

Jediná podmínka pro tu mladší byla, že se nesmí v noci počůrávat a nosit plínku.

http://board.proridice.eu/download/file ... &mode=view
šikovná :D :P
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Žena bez volantu...

Příspěvek od Helena »

Byla jsem 12 let žena v domácnosti, dětem je teď 14, 13, 11 a skoro 8. Ale asi to nevíš, jezdím dodávkou, náklaďák je zatím jenom sen. Jde to ale jenom proto, že mám velkou podporu manžela.
Uživatelský avatar
Koňák
Člen sdružení
Příspěvky: 396
Registrován: úte 17. lis 2009 22:48:53
Bydliště: Petrovice u Karviné

Re: Žena bez volantu...

Příspěvek od Koňák »

Helena píše:Byla jsem 12 let žena v domácnosti, dětem je teď 14, 13, 11 a skoro 8. Ale asi to nevíš, jezdím dodávkou, náklaďák je zatím jenom sen. Jde to ale jenom proto, že mám velkou podporu manžela.
Tak to máš super ... :P já bych se moc na kamiony chtěla vrátit. Manžel taky jezdí, takže v něm moc podporu hledat nemůžu. A teď určitě né...to si budu muset ještě aspoň 10 let počkat...ach jo... :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Žena bez volantu...

Příspěvek od Irys »

Ahoj Koňáku, chce to trpělivost - jezdila jsi, tak víš, že v tomhle povolání není kompromisů. Můj názor je, že péči o děti s tím neskloubíš, hlavně když se jezdí ven a na dlouho. Když jsem měla malé děti, řešila jsem podobný problém - průvodcovská činnost versus rodina - a taky to nešlo. Z cestovního ruchu k dopravě jsem zběhla až po čtyřicítce a jezdit jsem začala, když měly holky 15 a 17 let a bylo to tak akorát. Zvlášť když jezdíte oba, je to ještě větší problém - můj manžel má aspoň "normální" povolání a když se něco semlelo, byl po ruce. To, že se děti už dávno nekojí a nepřebalují, neznamená, že te nepotřebují mít nablízku. Takže se nedá nic dělat, musí se to vydržet - děti za to stoprocentně stojí - a hlavně udržovat si doklady v platnosti. ;)
Uživatelský avatar
Koňák
Člen sdružení
Příspěvky: 396
Registrován: úte 17. lis 2009 22:48:53
Bydliště: Petrovice u Karviné

Re: Žena bez volantu...

Příspěvek od Koňák »

Irys, moc díky za povzbuzení. Vím, že to neskloubím. Ale až té mladší bude 15 a tomu staršímu 16 let, tak mě bude 51 :x Myslíš, že by to pak ještě šlo??? :P :?: :P
Ale už se s tím začínám smiřovat...ach jo. Aspoň že můžu s váma tady pokecat.
Ale pro jistotu si dokladu v platnosti udržuji, v říjnu jsem byla na školení. Co kdyby někdy ... ;) Ale ADR už asi nechám propadnout.
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Žena bez volantu...

Příspěvek od Irys »

Já myslím, že pokud bude zdraví sloužit, tak to normálně půjde. Hranice mezi produktivním věkem a stářím se stále posouvá, takže bych si tipla, že věk 51 za nějakých 10 let bude odpovídat třeba věku 45 dnes. Ale nelam si s tím hlavu, on to život už nějak zařídí a hlavně si užívej roky s dětmi. Strašně to uteče a už se to nebude nikdy opakovat. :)
A kdoví, třeba budete moct s manželem jezdit v podobném režimu, jako to má Helča s Frankem - na střídačku.
Odpovědět