Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Naše práce

Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Naše práce

Příspěvek od Helena »

Ženský zajímalo by mě, co tak děláte. Hoďte sem nějaký fotky z vaší práce a popište jí trochu jo?
Já doprovázela včera tyhle dva fešáky. Uspokojuje mě, když mě chlapi berou jako rovnoprávnýho partnera a mojí práci oceňujou nenápadným vyjádřením, jako třeba 'těším se na shledanou' a pod.
Přílohy
HN Krane.JPG
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše práce

Příspěvek od martin440 »

moje práce :?: taky tohle Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

časem přidám......třeba páteční kulturní pohoda :mrgreen: ObrázekObrázek
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše práce

Příspěvek od Irys »

Nojo, to se ozvala ta pravá ženská... :D Ale ona se ta naše práce od té chlapské v ničem neliší...Proběhla jsem fotogalerii týkající se mého současného zaměstnání a zjistila jsem, že to je spíš jak z několika celkem pěkných dovolených po celé Evropě :D . Je to tím, že jak jezdím sama, nemá při té vlastní práci kdo fotit, obyčejně toho mám plné pracky. Druhý důvod je ten, že podstatnější je pro mě právě ta mimopracovní složka tohoto způsobu života. Něco málo se ale našlo:

Řídím…Obrázek …někdy vlevo…Obrázek…někdy staveništěm...Obrázek…někdy se modlím, aby mě nenašli až na jaře…Obrázek…plavím se přes moře…Obrázek…používám všechny 4 cizí jazyky, které znám a 2 další se učím, protož toto se nedá…Obrázek…pracuji s mapou…Obrázek…nakládám zezadu…Obrázek…nakládám z boku…Obrázek…těžké věci pomocí techniky…Obrázek…lehčí ručně…Obrázek…ale občas musím i velmi těžké věci přesunout ručně…
Obrázek…některé mají kolečka…Obrázek…pro jiné si dojede ještěrka i když tam nesmí…
Obrázek…a pak trávíme volné chvíle na servisu…Obrázek
:D :D :D
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše práce

Příspěvek od Irys »

A tu druhou, důležitější složku této práce, mám pověšenou na facebooku - tedy jen stručný výběr, cca 40 fotek. :D
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše práce

Příspěvek od Irys »

No a co dělá třeba Majka - o tom byl natočen celovečerní film (jen tam nevystupuje ona, ale kolegové Karel a Karel :D )
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše práce

Příspěvek od bohousek1 »

Irys - jojo Majka shání podšálky :-)))
..:: Bohousek1 ::..
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Naše práce

Příspěvek od Helena »

No teda ženský, vás tady poslední dobou je :shock: .
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše práce

Příspěvek od Irys »

No, jenom Martin a já. :D
roadtrain
řidič profesionál
Příspěvky: 923
Registrován: úte 14. črc 2009 18:27:28

Re: Naše práce

Příspěvek od roadtrain »

Irys hezké ;)
tina
závozník
Příspěvky: 12
Registrován: ned 28. úno 2010 11:05:05
Bydliště: Tachovsko

Re: Naše práce

Příspěvek od tina »

Heleno, tohle byl dobrý nápad, zjistila jsem, že vlastně pomalu žádné fotky z práce nemám, takže se na tom pracuje (a asi ještě chvíli bude, jelikož si obvykle na focení vzpomenu, až když zase pádím z vykládky nebo nakládky k neumětelům.. :o )
Irys, fakt že jo, ještě, že tu ten Martin je! ;)
"...mě drží nad vodou převozní listiny, můj truck je ozdobou, co drtí nížiny, jsem potencionální hříčkou osudu, ale normální nikdy nebudu..." :-D (KAMELOT, Nemáme to lehký)
Odpovědět