Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Naše práce

Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše práce

Příspěvek od Irys »

To výše uvedené s fotéškami byla v podstatě taková legrácka, ale jakmile dostanu nové dvoulůžkové auto (už se chystá), budu moct vzít závozníka a vrazit mu foťák, hodlám udělat seriálek z jedné takové aspoň týdenní cesty. Jak to jde od vyjetí ze dvora až po návrat, všechno pěkné i blbé, co nás potkává. Sama se nechám překvapit, jak taková reportáž bude vypadat. ;).
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše práce

Příspěvek od bohousek1 »

Irys - tu reportáž pak zveřejníme na portále a pokud bude pěkná, zkusíme i časopis :-)
..:: Bohousek1 ::..
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše práce

Příspěvek od Irys »

Tak to se veeelmi vynasnažím. ;) :D
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Naše práce

Příspěvek od Helena »

Tak to já, kdybych měla udělat reportáž z tohodle týdne, tak by mě asi zavřeli :? .
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše práce

Příspěvek od Irys »

Tak to trochu rozveď, i takové problémy musíme řešit... :twisted:
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše práce

Příspěvek od mates »

že bych jel jako reportér ? 8-)
člen výboru
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Naše práce

Příspěvek od Helena »

Irys, radši ne, nebo ještě kvůli mě zavedou doprovodům tachografy a šli by po mě celníci a bagouni :roll: :D . Ale na tvojí reportáž jsem taky zvědavá a na to, co tak dělá tina a další ženský taky. Zkusím zdokumentovat příští týden, snad to bude tak nějak všechno zveřejnitelný ;) .
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše práce

Příspěvek od martin440 »

taky práce... ObrázekObrázek taky "práce" :lol: teda po práci...Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

:mrgreen: :mrgreen: nejsem, ale čumět venku na výkend je fůůj a stojí mě to moc :cry:
Naposledy upravil(a) martin440 dne ned 30. kvě 2010 9:56:57, celkem upraveno 1 x.
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše práce

Příspěvek od Irys »

Martínku, nejsi nějaký rozmazlený z té sklopky, že se ti takoý pěkný náklad nezdá? :D A vůbec - buď rád, že nemáš vyhazovací plachtu, zlatá shrnovačka.
dandunatruck
Příspěvky: 5
Registrován: pon 06. zář 2010 20:54:27

Re: Naše práce

Příspěvek od dandunatruck »

ahojky všem kolegyním a kolegům, ;) i má práce je řízení kamionu,zrovna zítra nakládám do Francie,Helčo četla jsem tvůj příspěvek ohledně toho kam tě poslal ten policajt když jsi doprovázela nadměr,mám pár podobných zkušeností,ale nedělám si z toho hlavu,nejspíš některý chlapy štve že dokážeme to co oni,ale znám spoustu super chlapů kteří nám holkám za volantem trucků fandí a berou nás jako sobě rovné,těchto kluků si moc vážím,můj přítel s kterým žiju je taky řidič kamionu a je na mně pyšný a umí pochválit.proto všem kolegyním radím,nehledte na to co vám někteří chlapi říkají jen z uražené ješitnosti a dělejte dál práci která vás baví a nenechte se odradit,vždyt právě ti co se vysmívají a posílají nás do kuchyně toho povětšinou umí nejmín a maj problém zaparkovat i osobák.
Odpovědět