Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Žena versus muž

Jolana
Příspěvky: 3
Registrován: pon 25. lis 2013 11:26:07

Re: Žena versus muž

Příspěvek od Jolana »

Zdravím vás všechny vespolek. zabloudila jsem o téma vedle, ženy bez volantu a řešil se tam problém couvání. Nicméně pobavím vás hned na úvod, protože já a couvání je kapitola sama pro sebe na dlouhý román. Na vratech mé plechové garáže jasně poznáte jakou barvu osobního vozidla jsme kdysi měli. Vždy a zásadně to odnese pravé zrcátko, a začíná to zelenou, pak je tam červená a nakonec modrá metalíza. Když sednu za volant velkého auta a nezapomenu prášek na couvání trefím se i někdy napoprvé k rampě. když ho zapomenu, cvičím tam půl hodiny a okolo hledící se dobře baví. Osmkrát vylezu z auta, funím jak hroch a podevátý se trefím. Jediný co mě fakt vadí tolikrát se zouvat, protože neumím ve velkém autě jezdit v botách. No nic, jen jsem vám chtěla zpříjemnit nastávající pracovní týden.
Jolana
Uživatelský avatar
Koňák
Člen sdružení
Příspěvky: 396
Registrován: úte 17. lis 2009 22:48:53
Bydliště: Petrovice u Karviné

Re: Žena versus muž

Příspěvek od Koňák »

Jolan,
praxí se to naučíš. ;-)
Jak jsem kdysi byla na psycho vyšetření, tak mě nejhůř dopadl test na prostorové vnímání. Tehdy mi psycholožka řekla, že to tak ženy od přírody mají, ale dá se to naučit.
Jasně, začátky jsou těžké pro každého. Taky jsem měla okolo hledící a volající, ať se vrátím k vařečce... ale když jsem pak začala sledovat chlapi při couvání, tak jsem zjistila, že na tom nejsem zase tak špatně :P
Pak už mě víc štvalo ne to, jak se chichotají, že mi to nejde, ale že ani jeden z rádoby řidičů nešel dozadu a neukázal mi...
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Žena versus muž

Příspěvek od martin440 »

Jolana píše: Jediný co mě fakt vadí tolikrát se zouvat, protože neumím ve velkém autě jezdit v botách.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zouvám se leta asi patřím do kategorie " tkzv.papučkářů" :lol: ale v rámci možností mám rád čisto , i když asi u mě není tak čisto, jako u "truckerek" aspon podle toho, když vlezu do auta kolegině "kikiny" v mé firmě ;) a kolikrát se taky radši x-krát vylezu, než něco odrbat, když se nenajde nikdo, koho napadne, že tam třeba nemůžeš vidět...pokud je poblíž ....... a pokud se někdo baví , jak to někomu nejde aani se neobtěžuje ukázat , je to vyfoukanej dement.....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Žena versus muž

Příspěvek od Irys »

2Jolana - k tvému prvnímu příspěvku: nezažila jsem podobné reakce při hledání práce, a to pravděpodobně proto, že mě ani nenapadlo zkoušet to po telefonu. Vždycky jsem dávala přednost osobnímu jednání bez předchozích písemných či telefonických relací, a je to tak asi lepší, i když hrozí, že kompetentní osobu nezastihneš zrovna na firmě. Jednak z očí do očí nedojde na invektivy typu "paninko atd...", protože se dokážu prezentovat mnohem sebejistěji, než kdybych něco koktala do telefonu. Dále omrkneš firmu a leccos to napoví (třeba už pak kompetentní osobu ani nesháníš :D ). Moje první věta vždycky byla "Jaký je váš názor na ženu za volantem kamionu?" A je fakt, že všechny firmy v Liberci, které jsem tehdy navštívila, byly osvícené a neměly s tím problém (ztroskotalo to vždy na tom, že odmítám jezdit vnitro).
Každopádně to, co si k tobě dovolili, je nehoráznost a buď ráda, že u nich neděláš. ;)
Odpovědět