Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Manifest řidičů 2015

Příspěvky, které nejsou k věci jsou přesouvány sem.
Zde neni možnost přispívat.
Pravidla fóra
ZDE NELZE ODPOVÍDAT.
Odpovědět
furtnacestach
superřidič
Příspěvky: 32
Registrován: ned 08. úno 2015 21:23:21

Manifest řidičů 2015

Příspěvek od furtnacestach »

Zdravím Bohouška 1,

tak ten nápad beru :) je to něco nového. Pamatuji dříve samolepky od Česmadu něco jako "jedeme v tom spolu" nebo tak ňák.

Jen mám obavu, že uvázáním reflexní vesty na zrcátko, budou jedinci v očích svých nadřízených na tom zle :!: Věřím, že půjde o výjimky u malých dopravních firem. Jen nevím jestli je to dobrý nápad uvázat vestu na zrcátko. Myslím, že v případě pojistné události nebo dopravní nehody, která vznikne v důsledku plápolající vesty bude problém. Takto uchycená vesta se může namotat do větví , rohů střech a okapů....

Ale je to jinak super krok :idea:
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Manifest řidičů 2015

Příspěvek od bohousek1 »

furtnacestach - toto není iniciativa sdružení ani moje, je to akce , která vznikla na Facebooku a já zde umožnil možnost diskuze k dané akci.

Co se týká bezpečnosti, tak i toto se na FB řešilo, aby nedošlo k nějakým škodám a problémům.
..:: Bohousek1 ::..
furtnacestach
superřidič
Příspěvky: 32
Registrován: ned 08. úno 2015 21:23:21

Re: Manifest řidičů 2015

Příspěvek od furtnacestach »

Děkuji za vysvětlení,

facebook nemám, :?: tak nejsem v obraze. Bude to jako taková ukázka soudržnosti . Za komára něco jako dlouhé vlasy co :lol: ?

Čekám, co to vyvolá za ohlas u pánu majitelů dopravních firem. Určitě je nutné vždy útočit na ty řidiče, co to za slíbení pár tisícovek porušují. Myslím pracovní dobu, přetěžování......

Do budoucna by stálo za to, promyslet blokádu benzínek a jejich parkovacích ploch. Prostě odstavovat vozidla, tak aby to bylo s legislativou OK a konečně by někdo udělal změnu se zákazem jízd, nebo cenou mýta. :oops: Nedostatek parkovacích ploch je taky problém :roll:


Jinak dobrý sám se přidám.
Odpovědět