Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Zítra je po akci a co dál?

Příspěvky, které nejsou k věci jsou přesouvány sem.
Zde neni možnost přispívat.
Pravidla fóra
ZDE NELZE ODPOVÍDAT.
Uživatelský avatar
frantaemail
Člen sdružení
Příspěvky: 2299
Registrován: ned 03. kvě 2009 14:19:26
Bydliště: Šluknov

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od frantaemail »

Jinak:
Statistika přihlášek nových členů od 18.2.2015 akce Sjednocení:

celkem přihlášek: 52
z toho prázdných: 7
zaplatilo: 21

z údajně 3500 příznivců Sjednocení to je dost málo lidí, kteří to myslí se změnou opravdu vážně. Ono fcb snese všechno a nikdo za nic nezodpovídá.
Uživatelský avatar
petrw.
Člen sdružení
Příspěvky: 2001
Registrován: stř 06. kvě 2009 19:36:47

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od petrw. »

Heleno nějak to nechapes.
Revizor Sdružení řidičů CZ
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od mates »

nová doba, facebook bude diktovat organizaci....tady asi s prominutím někomu hrabe. sociální síť je fajn, nějakých 500lidí ve skupině co jsem zahlédl taky. facebooková stránka jedná...kriste pane Heleno v německém zákoně je něco o tom,že je facebook a kydy na něm relevantní partner pro jednání? nebo na jakém podkladě to funguje? máte jako skupina nějaké povolení, nějakou organizaci nebo co to proboha je? Původně jsem na tebe ragovat nechtěl, dohnalo mě k tomu, že jsi poplivala vše co se udělalo a málo toho nebylo. že ty víš tak o šestině všeho je tvuj problém.. navíc zatím stále o sdružení ví více lidí, což si koneckonců myslím nemá dělat co s tím, co ty praktikuješ. někde jsem četl,že jsi zakládající členka, pardon, já u toho byl,ale ty rozhodně ne. jsi jedním z prvních členů, to jistě....tak si ty tvoje statusy uprav a nelži.
a nakonec, myslím,že bys měla změnit ten nápor a být více v klidu. je to pro tebe dobré, manželce kdysi řekli to samé..
člen výboru
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od martin440 »

určitě chápu, že my jsme ti špatní obvzláště předseda s Matesem , Frantou a Petrem , na kterých po celou dobu leželo břímě naprosto všeho ,,,,, jednání , lítání po úřadech opět ti samí lidé .... sebe samozřejmě nepočítám , ti co jsou v centru dění a po celý ty roky tomu věnovali maximum možného ... a je to špatně , nevím jestli já mám zvrácené chápání hodnot , nebo jak to nazvat ? fc je krásná věc to jistě ano... za určitých okolností , vždy jsem hlásal, že podporuji cokoliv , co probere lidi- řidiče z toho psychologického a faktického otroctví (myslím tím způsoby vyplácení mezd , dodržování zákonů a pod) a to i při tý mizerii tkzv. minimální mzdy, zkušenost mě naučila, že prát se za svoje práva je ochotna hrstka -promile lidí z celkového počtu , v tomto kontextu, když si vezmu počet sympatizantů na fb a počet lidí co jsou ochotni opravdu něco dělat , vychází mi jediné ..... je to velice triskní , bohužel .
Nikdo tu určitě nestojí o nějaké malicherné bojůvky kdo z koho , volný čas na to aby jsme se angažovali naplno , pokud je někdo mimo dění je z povahy naší práce velice problematické bohužel , ale velmi mě pobuřuje jakýkoliv "útok" proti sdružení byť i jen v náznaku, po celou dobu se zkoušelo mnoho věcí-návrhů, jak přitáhnout řidiče ...... a najednou když se něco děje byť jen na FB (zatím) tak se najdou novátoři co ví vše nejlíp ? a kde ti lidé byli do teď ????
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Odpovědět