Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

asi spíš do Blogu,ale ...jo sem nasranej

Příspěvky, které nejsou k věci jsou přesouvány sem.
Zde neni možnost přispívat.
Pravidla fóra
ZDE NELZE ODPOVÍDAT.
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: asi spíš do Blogu,ale ...jo sem nasranej

Příspěvek od Foglík »

:D Nesvádějte korupci na komunisty. Nejlépe se s ní vypořádává komunistická Čína :D
Jinak za sebe si myslím, že by články měly být založené pouze na konkrétních a podložených faktech.
Psát tu že nějaký technologický postup je špatný bez názoru, nebo vyjádření odborníka na technologické postupy. Psát tu o špatném rozdělování peněz z výběru daní, nebo mýta bez konkrétních čísel a jasných příkladů, nebo podobné ničím nepodložené úvahy, to si myslím že Sdružení nijak neprospěje a na profesionalitě nijak nepřidá.
Toť můj osobní názor.
Hroch.R420
řidič profesionál
Příspěvky: 334
Registrován: pát 10. dub 2009 13:06:24

Re: asi spíš do Blogu,ale ...jo sem nasranej

Příspěvek od Hroch.R420 »

A vy si myslíte,že tohle je problém pouze našeho státu? Podívejte se na korupční skandály vysokých manažerů VW,zneužívání diet v Anglii,skandály okolo Berlusconiho v Itálii? Ne,zdaleka to není jen problém Čechů,prostě jakmile se dostane člověk k penězům,tak kouká jen na sebe a na svoje koryto,jakmile další dostane moc o čemkoliv rozhodovat,tak kouká jen na to,co mu z toho kápne a tak dál. Je úplně jedno jaký národnosti ten jedinec bude,buď má v sobě smysl pro nějaký fair play anebo je to bezcharakterní kurva. A nejhorší je,že v mnoha směrech je zajetý takový systém,že kdyby byl člověk sebe víc férovější,tak stejně nemá šanci se férově chovat ( nikdy jste neslyšeli o firme kde všichni řidiči kradli naftu a vykazovali nějakou spotřebu a když přišel novej tak mu bylo dopručeno krást taky a mít stejnou spotřebu,jinak bude zle).
Zeptejte se dělníka v Německu ve fabrice co říká na jejich politickou scénu,jako jsem se nedávno já do takový debaty dostal,tam lítalo "scheisse",že to člověk nestačil počítat. A řekne to samý jako my tady,že neví koho volit,páč všechny "partei" jen hrabou prachy a na obyčejný lidi kašlou.
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: asi spíš do Blogu,ale ...jo sem nasranej

Příspěvek od mates »

to je dobře že jste zase začali psát :D :D :D už vim jak na vás

foglík ono sem to tak psal jako, že by to byly možný témata......
člen výboru
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: asi spíš do Blogu,ale ...jo sem nasranej

Příspěvek od martin440 »

určitě je to téma na diskusi a o to je forum ne ? tohle konkrétně není stanovisko sdružení ale obecný názor na stav věcí veřejných ;)
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: asi spíš do Blogu,ale ...jo sem nasranej

Příspěvek od Foglík »

Tak sorry. Já myslel, že je to jako článek k připomínkám, kterým se mělo Sdružení nějakým způsobem prezentovat. Je tu na to tohle téma, tak připomínám.
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: asi spíš do Blogu,ale ...jo sem nasranej

Příspěvek od mates »

fogl, je to na půl diskuse a napůl něco co by mohlo být téma dalšího článku. jestli s tim máš problém tak to klidně celý přesunu. mimo jiný ten nadpis vlákna jsi nečetl?
ta diskuse je potřebná, čekal sem že si z toho vyberu co je nejvíc špatně. i kdyýž třeba vím, že s formou výběru mýta nehneme měly bychom se zamyslet jestli aspoň nezkusit zachránit dálniční známky pro osobní vozy a nenechat dále tunelovat stát. i když netvrdim, že náš názor někdo bude řešit, ale jsme sdružení všech řidičů pokud vim.
člen výboru
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: asi spíš do Blogu,ale ...jo sem nasranej

Příspěvek od Foglík »

Já s tím nemám problém. Prostě se mi články typu někdo něco dělá špatně, bez konkrétních dat a názvů zdají zbytečné a považoval jsem to za článek k připomínkám a jako článek celkově se mi to nelíbilo.
Pokud to mělo být jako návrhy k tématům článků, tak to mělo být tady - Témata vhodná ke zpracování.
Myslím si, že bez konkrétních dat a doložitelných faktů je to jako celek na nic. To je vše. Můžu ale psát, když se mi něco nelíbí, nebo ne?????
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: asi spíš do Blogu,ale ...jo sem nasranej

Příspěvek od mates »

jen se ptej. to je v pohodě 8-)

přesunuto,at je teda klid
člen výboru
Uživatelský avatar
VencaZE
řidič profesionál
Příspěvky: 163
Registrován: pát 10. dub 2009 15:16:39
Bydliště: okr TC

Re: asi spíš do Blogu,ale ...jo sem nasranej

Příspěvek od VencaZE »

Jo přátelé, vždy, když si ráno přečtu na netu, co se děje u nás i ve světě, tak se mi občas chce zvracet.. Někteří naši politici by vážně měli být obviněni z vlastizrady :evil: . Muj otec bojoval na Dukle za naši svobodu a podívejte, kam jsme to dopracovali :cry: . Dostáváme se čím dál víc do područí skupiny osob, rozhoujících o osudech všech evropanů (komise si ta pakáž řiká)..
Není to tak dávno, kdy právě ti politici, jež se u nás vlastizrady dopouštějí, chtěli za totéž soudit našeho prezidenta. Já řikám, že náš prezident je jeden z posledních vlastenců v této zemi, bez ohledu na jeho dřívější působení v ODS. Vzpomeňte si, na jeho slova v souvislosti s EU dojde. Bylo by samozřejmě lepší, kdyby se mýlil, ale prozatím je vidět, že opak je pravdou :-( Chtěli byste emigrovat ? Proboha kam ??? Když celou evropu řídí spolek komunistů :cry: ..
Doma nemáme televizi, protože kdybych měl sledovat ty pořady pro ovce, co tam běží, musel bych jí pohodit kladivem. V rádiu se taky nedozvíte nic, jen dvacetkrát za sebou, že Sparta vyhrála nad Slávií a že politický strany mají podle průzkumů takovy a makový prefence.
Makám od rána do večera, soboty, neděle a pořád na tom nejsem tak, jak bych chtěl. Sere mne, že musím podporovat obnovitelný zdroje, že si likviduju motory používáním biopaliv a že z mých peněz zaplacených na daních se živí flákači a všelijaká multikulturní a zelená pakáž :evil:
Takže to je Mates tak trochu to samý, takže s tebou, až na vyjímky souhlasím.
No nic, jdu naložit a zařadit se do proudu nenáviděných a zbytečných kamionů :twisted: ..
Zatim. V.

--------------------------
Musím to ještě trochu doplnit- aby to nevypadalo, že jsem doma zakázal televizi :mrgreen: .
To ne. Měli jsme s Tinou asi pětiminutovou debatu, zdali si máme TV koupit, nebo ne. Nakonec jsme společně usoudili, že náš společný čas je příliš vzácný na to, aby jsme ho trávili sledováním kravin v televizi. Jako zdroj informací máme oba na cestách mobilní připojení, to stačí. Naloženo, odjezd ;) ..
Proč bychom se dřeli, když můžeme spálit trochu nafty..
DEF-DAF____http://www.svobodni.cz/
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: asi spíš do Blogu,ale ...jo sem nasranej

Příspěvek od mates »

Venco souhlas. si tady aspoň zanadáváme a půjdem zase makat :D
člen výboru
Odpovědět