Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

AXA - assistance (drbarna)

Příspěvky, které nejsou k věci jsou přesouvány sem.
Zde neni možnost přispívat.
Pravidla fóra
ZDE NELZE ODPOVÍDAT.
sibr
1. napomenutí
Příspěvky: 246
Registrován: úte 25. kvě 2010 10:38:05

Re: AXA - assistance (pojištění právní ochrany a pracovní právo)

Příspěvek od sibr »

Foglík-Takhle nějak by to měli mít všichni :)
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: AXA - assistance (pojištění právní ochrany a pracovní právo)

Příspěvek od Foglík »

No jo. Pokud ale takto funguje naše firma a uživí se, tak proč to nejde i jinde??
Kdepak je asi zakopanej pes?? Myslím si o tom své.
sibr
1. napomenutí
Příspěvky: 246
Registrován: úte 25. kvě 2010 10:38:05

Re: AXA - assistance (pojištění právní ochrany a pracovní právo)

Příspěvek od sibr »

A co si o tom myslíš? Je to tajné, nebo sprosté?
Já myslím že je to normální důsledek toho že dnes už jsou šoféři joko staré baby-spousta keců ale žádné činy.
Všichni chtějí práci, ale každý se stydí říct si o peníze. Asi by ho vyhodily..
Všichni se bojí o práci a leští zadarmo firemní auto. Někteří už jsou tak daleko že v něm i zadarmo bydlí.
Všichni se starají o to jak ošulit AETR, ale nikdo se nestará na jakou odměnu má nárok.
A o magnetech ani nemluvím. Někteří ubožáci se tím dokonce chlubí a říkaj že jinak nevyděláš... :|
A kdo se brání pokutám od šéfa, nebo srážkám za "nadspotřebu"? Nikdo-přece by ho vyhodili...
Tak proč by je každý neoškubal co nejvíce, když se nechají?

A k tomu předtím: Krom hodinové mzdy máš taky nárok na předem stanovenou pracovní dobu.
Víte někdo o tom něco?
Já vím, jsem hloupej protože řidič prostě musí vstát a jet kdykoliv dispečer zavolá...
Jinak by přece nic nevydělal a přišel o práci... :?
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: AXA - assistance (pojištění právní ochrany a pracovní právo)

Příspěvek od mates »

pěkně sepsáno
člen výboru
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: AXA - assistance (pojištění právní ochrany a pracovní právo)

Příspěvek od Foglík »

Pekně? To si nejsem až tak jistej. Ne se vším se dá souhlasit. Věci nejsou jen černobílé v žádném vztahu, ani v tom pracovním.
Například, co je špatného na tom, že jdu v sobotu !ZADARMO! mýt auto?
No jo, vždyť ono není moje, že jo :roll:
A proč dělám pro firmu něco navíc a zadarmo, asi jsem blázen, ne :roll: ?
Mám rád to auto čistý a doma nemám do čeho píchnout. Svou práci dělám rád a nevadí mi si na autě ve svém volnu něco udělat zadarmo.Nevadí mi něco udělat navíc, prostě mě to baví.
A takových jako já je víc.
Upřímně, pokud bych byl na straně zaměstnavatele a měl zaměstnance, který stojí jen s nastavenou rukou a osobní aktivita žádná, pro firmu bez toho že na tom něco trhne ani ránu, tak bych se ho asi taky snažil zbavit.
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: AXA - assistance (pojištění právní ochrany a pracovní právo)

Příspěvek od Foglík »

Mimochodem, pracovní dobu mám dle smlouvy 7,5hod/den. Vše co je navíc je přesčas a je to tak zaplaceno a na pásce.
Nemusím jezdit tak jak někdo píská. Šéf mi řekne odkud co a kam je třeba odvést a já to odvezu. V kolik vyjedu, jak budu dělat pauzy je moje věc. Většinou se mi před zadáním přepravy ptá, jestli je to reálné a jestli to půjde tak, jak by si myslel. Prostě se domluvíme.
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: AXA - assistance (pojištění právní ochrany a pracovní právo)

Příspěvek od martin440 »

To Sibr ..... dodám - mám smlouvu na 40a něco hodin týdně ..... dělám na autě v rámci paušálu, co si jsme si domluvili....zatím jsem více méně dostal na auto, co jsem chtěl....ano v týdnu v autě i bydlím.... a nejásám radostí, jsem nespokojen, ale současně jsem si i vědom situace v dopravě, jako takové...... co mám udělat?... vysrat se na všechno ? a jít dělat za nic? rád bych se na to ježdění vyprd hned.. ALE kdyby jsem měl něco abych "poplatil" a aspoň svoje a trochu slušně žil.....je to nekonečné dilema a boj .....jezdím striktně na max. 561 a šéf mě nenutí ani nechce , abych šel přes.... trasa a pauzy jsou na mě ...jak a kde a kdy je budu dělat...tzn. Fa. předpokládá, že mám v hlavě mozek a vyberu to nej řešení vzhledem ke konkrétní situaci na trase .....mám brečet , že mám málo nebo že to chci jinak ? jo "brečím" ale dneska moc možností není .....a slušné jednání a vzájemná úcta a korektnost má taky něco do sebe
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: AXA - assistance (pojištění právní ochrany a pracovní právo)

Příspěvek od mates »

Foglíku měl sem na mysli, tu realitu,ketrá je v tom obsažená. Nebudu řešit to že ty máš ok vedoucícho a já ještě lepšího. Navíc nejsem v klasický dopravě, jezdim jen pro firmu v rámci firmy.

No a zbytkem názorů se přesuneme do odpovídajících vláken, protože od Axy jsme asi tak daleko jako český řidič od perfektního zázemí a hodnocení u svého dopravce.
člen výboru
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: AXA - assistance (pojištění právní ochrany a pracovní právo)

Příspěvek od Foglík »

Jo to mě taky napadlo, že jsme se dostali trochu mimo téma ;)
Za mě - klidně to přesuň, nebo smaž. Ta debata řidiči moc nedá.
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: AXA - assistance (drbarna)

Příspěvek od bohousek1 »

Téma jsem rozdelil a drbarnu presunul do starych prispevku.
..:: Bohousek1 ::..
Odpovědět