Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Problém ze STONERIDGE

Dotazy a odpovědi ohledně digitálních tachografů
Pravidla fóra
Obdobně jako v sekci Dopravní policie Vás žádáme o slušnost a konkrétní dotazy. Veškeré dohady si nechte do sekce Drbárna
Odpovídat zde budou lidé z oboru.
Dotazy zde mohou pokládat pouze registrovaní uživatelé
Odpovědět
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém ze STONERIDGE

Příspěvek od martin440 »

nač to udělat jednoduše, jeden přístroj nebo i 10 ale stejný menu a ovládání???? když to jde po debilsku... :D x-softů, každej dělá něco jinýho a jinak se ovládá a jinak reaguje, prostě krysy za stolem-jim je šuma-fuck co bude v provozu, ještě že těch typů není 15 :?
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
fatal_netware
řidič profesionál
Příspěvky: 168
Registrován: sob 11. dub 2009 12:31:26
Bydliště: London, GB

Re: Problém ze STONERIDGE

Příspěvek od fatal_netware »

Zeď se mi dostal do rukou nový stoneridge. Jak už psala kdysi Irys nádherně se doplňuje pauza, ale mě tam chybí ( nebo jsem to nenašel ) že bych si udělal výtisk jen na display přístroje a nemusel to tisknout. Jednoduše řečeno na jiných si bez problému prohlídnu na displeji to samé co mi vyjede na výtisku. Nevíte někdo jak na to PROSÍM.

P.S. Irys nebylo dneska tvoje auto v UK? Já ho zmerčil jen periferně když jsem spal na A2 cestou do Doveru, ale myslím si, že na SPZce mělo U tak nevím.
Řidič, ten tvrdý chleba má.
Uživatelský avatar
fatal_netware
řidič profesionál
Příspěvky: 168
Registrován: sob 11. dub 2009 12:31:26
Bydliště: London, GB

Re: Problém ze STONERIDGE

Příspěvek od fatal_netware »

Tak už jsem to našel :D Je to jak u starého Stoneridge, jen jsem to přehlídl, když jsem to hledal poprvé. Ale když už udělali nový tachograf, tak mohli doplnit funkci posuvu taky nahoru a ne jen dolů. Například Siemens tuto funkci při zobrazení výtisku na displej má a tady mi tedy chybí :(
Řidič, ten tvrdý chleba má.
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém ze STONERIDGE

Příspěvek od Irys »

Fatal - moje současné auto nebylo v UK nikdy, naposled jsem tam byla s Ategem. :) Pomalu zapomínám, jaké je to myslet levostranně. :D
Mimochodem taky mi děsně vadí, že v okamžiku, kdy mám otevřený náhled tisku, nemůžu posouvat nahoru, ale při přehlédnutí nějakého řádku to vše otvírat nanovo. :evil:
Uživatelský avatar
fatal_netware
řidič profesionál
Příspěvky: 168
Registrován: sob 11. dub 2009 12:31:26
Bydliště: London, GB

Re: Problém ze STONERIDGE

Příspěvek od fatal_netware »

Ale jednou věcí mě ten nový STONERIDGE dostal. A to tím, že fungují všechny funkce ikdyž mám vytažené klíče ze zapalování. Teda vytáhnout a zasunout kartu jsem nezkoušel. Ale když jsem byl na nakládce a musel jsem odevzdat klíče z bezpečnostních důvodů, tak jsem si na displaj tacho vyjel co jsem potřeboval
Řidič, ten tvrdý chleba má.
romiksovik
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 26. úno 2015 15:39:16

Re: Problém ze STONERIDGE

Příspěvek od romiksovik »

Dobrý den přeju, nevím jestli píšu správně. Máme problém se stoneridge při vyhodnocování na firmě. Asi 10x do měsíce, když řidič na konci směny ukončí jízdu a vytahuje kartu, nám při vyhodnocení háže na počítači jízdu auta bez karty (0,0 km, 1 min). Pravidelně pokaždé přesně 1 minuta. Netušíme kde může být chyba. Dělá to na autě oběma řidičům, kteří s ním jezdí. Děkuji Vám moc za odpověď.
Odpovědět