Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Nekonečný příběh

Vše o problémech s mýtným systemem.
Odpovědět
korbi
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 09. kvě 2013 11:31:59

Nekonečný příběh

Příspěvek od korbi »

:oops:
Už jsem červená zlostí, mýto vždy řádně předplacené a samozřejmě občas nepípne brána, v lepším případě zajedu na pumpu tam vyjede posledních 20 a ta nepípnuta se tam vůbec neobjeví, pumpaři samozřejmě celí žhaví někam volat. Už si preventivně volám na informace a na pumpu jdu vybavená číslem brány a časem, sepisuji stížnosti, ale k čemu?. No a samozřejmě druhý případ nevšimnu si , že nepípla, protože opravdu nemám nic lepšího na práci než sledovat jestli pípám. A za měsíc vysmátí celníci a pokuta a pořád do kola. Co s tím jak řešit něco za co evidetně může někdo jiný než já. Ale já to musím zaplatit :cry: řeší to už někdo???? Prosím poraďte....
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekonečný příběh

Příspěvek od bohousek1 »

Ahoj řešil jsem to několik let a výsledek? Nikdo za nic nemůže, je pouze špatně napsaná smlouva mezi ČR a Kapsch.

Pro tvůj případ - aktivuj si Samoobsluhu PREMID - tam vidíš všechny nezaplacené brány a můžeš je i přes tu aplikaci hned kartou zaplatit. Je to pro tebe nejjednodušší.
..:: Bohousek1 ::..
korbi
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 09. kvě 2013 11:31:59

Re: Nekonečný příběh

Příspěvek od korbi »

Samoobsluhu na premidu mám. Jsem asi úplně blbá, ale ty nepípnuté brány se tam vůbec nezobrazí :roll: zjistím to jenom kontrolou bránu po bráně ....
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekonečný příběh

Příspěvek od bohousek1 »

Bohužel už nemám do té samošky přístup - je tam někde volba Incidenty - nesrovnalosti - to ti spustí další aplikaci, kde ty nedoplatky jsou.

Tady máš manuál s návodem:
http://www.mytocz.eu/files/files/docs/c ... IWP_CZ.pdf
..:: Bohousek1 ::..
Uživatelský avatar
Hugo z hor
řidič profesionál
Příspěvky: 1039
Registrován: pát 19. čer 2009 22:13:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekonečný příběh

Příspěvek od Hugo z hor »

A tunel státní kasy jménem Kapsch se zřejmě bude hloubky dál. http://ekonomika.idnes.cz/soutez-na-pro ... nomika_maq
Hugo z hor

Být "TRUCKER" není jen práce, je to poslání!

Uživatelský avatar
frantaemail
Člen sdružení
Příspěvky: 2299
Registrován: ned 03. kvě 2009 14:19:26
Bydliště: Šluknov

Re: Nekonečný příběh

Příspěvek od frantaemail »

Přesně jak psal v diskuzi pod článkem pan Zelený Ona to nebude nedbalost, ale spise zamer. Kapsch pase od pocatku politiky na vsech stranach, takze toto "opomenuti" urcite nahoda nebude. . Příjdou ke korytu a žerou a žerou.
Odpovědět