Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

doplacené mýtné

martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: doplacené mýtné

Příspěvek od martin440 »

truckchose píše: pane ridici mate nedoplatek, to ze ste to zaplatil asi 5 minut po nastanem problemu, je vas problem, mate prestupek a basta. :evil: takze 500, to je prej minimum, a nashle.
tohle vůbec neřeším-.... máte problém??? tak si ho vyřešte se zlodějema od kapsch..... napište si co chcete, pošlete si to kam, chcete, a vůbec pokud něco tak mě s tím neotravujte, Já !!!! mám dobito a zaplaceno !!!!! a Vaše starý data a problémy systemu mě absolutně nezajímají .... s ochotou a radostí jdu do správního řízení .... což mě ještě nepotkalo...asi na to "zapomněli""" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"PS" pokud "dobíjecí místo " nefunguje " tak je povinen personál vystavit "papír" že terminál je mimo provoz.....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
roadtrain
řidič profesionál
Příspěvky: 923
Registrován: úte 14. črc 2009 18:27:28

Re: doplacené mýtné

Příspěvek od roadtrain »

tak před cca 14 dny se mi stalo zapomněl jsem si přepnout krabičku no nahlásil jsem to a šéf to doplatil před týdnem si mě lustrovali celníci jeli předemnou a spolujezdec mastil do počítače mou RZ po chvilce vystřelily a uháněly pryč takže ně co na tom doplacení do 24 hod bude.
Děda
řidič profesionál
Příspěvky: 329
Registrován: ned 29. bře 2009 18:17:59

Re: doplacené mýtné

Příspěvek od Děda »

Tak mám další zážitek s celní správou.
Zase se mi vybila krabice, byla totálně mrtvá, tak jsem projel tři brány bez zaplacení, první když jsem to zjistil, druhá byla kontrola, pak telefon na kapsch a za třetí je pumpa, kde sem krabičku vyměnil a mýto doplatil, následně jsem na té pumpě šel spát, cca v 1h v noci mě a kolegu vedle zbudilo bouchání na dveře a oni to celníci, že neplatím mýtné a že mám zaplatit 5000kč, a že je nezajímá že krabice nefungovala. Já že mě nezajímá, že maj problém, at přijedou ráno a zase jsem zavřel okno, na to o5 mlácení na dveře, tak jim říkám, že dělám pauzu a že se snima nebudu bavit a zavřel jsem okno, znova bouchání na dveře a že potřebují abych nafouk měchy že mi daj botičku a že se nemůžou dostat pod blatník, tak aby mi ho nezničili, tak sem zavolal policii, ty je seřvali, napsali nějakou stížnost a já šel asi po půl hodině spát....

A škoda, že nemůžu napsat jakýma slovama je páni policisté častovali, to bych asi doatal ban.
Každý řetěz je silný tak, jak je silný jeho nejslabší článek. Stejně za všechno můžou kamioňáci!!?
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: doplacené mýtné

Příspěvek od martin440 »

"dědo" klidně to napiš jak Ti huba narostla ...BAN nebude , jsme tu od toho , aby jsme diskutovali a pomáhali si

za 1 v době "volna" (odpočinku) Tě nemá právo nikdo obtěžovat ani Tě kontrolovat
za 2 " já to jen hlídám nejsem řidič" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

přidám ted páteční zážitek ...jízda pragl-ml.boleslav-nach jičín

jedu a jedu a 3 brány nic a u boleslavy se na mě "zalepila dodávka " a fííí stop
prej nezaplatil jste ..říkám tohle mě vůbec nezajímá......já mám dobito teď konkretně na 4000 a nefungující rakušáckej šmejd není moje starost.....pane řidiči Vy! jste nezaplatil ,vyměřujeme Vám pokutu ve výši 1000 korun a povinnost doplatit .....-nic VÁM NEDÁM a nic doplácet nebudu a Vy si pište co chcete a nezdržujte mě laskavě já jsem nic neprovedl a mám časovou tíseň..... půl hodiny ..... vypisovali ty svoje blinty.....prej podepište nám to...... co??? tohle???? asi žijete v nějakým špatným státě...nic Vám nepodepíšu já jsem Vám součinnost poskytl a tím to pro mě končí , nemám s Vámi o čem jednat, pošlete si to kam chcete a komu chcete mě to nezajímá max. se sejdeme u soudu po správním řízení...... obecný keci o drzosti a pod. na který sem reagoval asi tak jako když leží hovno u cesty nebo celní..je to stejný (přehánim) povolána policie státní ....
o co jde? bla bla bla výsledek protokol jsem nedostal hodina zdržení ....po rozhovoru s právníkem od DAS kdy se tvářil dotyčný dost kysele mě zázrakem???? propustili ...moc se těšim (rád dělám z pitomců debily)a nebude to prvně ,ale počítám , že nic nebude ..ostatně jako i jindy
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Děda
řidič profesionál
Příspěvky: 329
Registrován: ned 29. bře 2009 18:17:59

Re: doplacené mýtné

Příspěvek od Děda »

Martine, oni páni policisté vynadali celníkům a to takovým způsobem, že to není publikovatelné a sepisovali nějakej papír jako stížnost na celníky, přesně nevím, jen mě požádali o nacionále, že mě uvedou jako svědka.
Každý řetěz je silný tak, jak je silný jeho nejslabší článek. Stejně za všechno můžou kamioňáci!!?
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: doplacené mýtné

Příspěvek od Foglík »

Já nevím, jak to dělám, ale nějak se mi ty problematický lidičky od policie, nebo celní správy vyhýbají. Pokaždé se s těmi celníky a policisty rozumně domluvím.
Napsledy, co mě zastavili, jsem jim normálně hned po otevření dveří řekl, že díky jejich kontrole budu mít asi dost problém s vykládkou, protože moje časová rezerva na vyložení je tak deset až patnáct minut. Že to mám spočítané tak ťipťop.
Celník se usmál, řekl že se bude snažit to urychlit jak to půjde a bylo. Svému slibu taky dostál. Přelétl papíry, zeptal se na to, co mu není jasné a já mu vše ochotně vysvětlil (i přejetí deseti hodinového limitu jízdy v minulém týdnu, které jsem měl zapsané na druhé straně kotoučku).
Za deset minut jsem už zase seděl v autě a fičel dál.
Myslím že všechny problémy jsou v komunikaci. Pokud budu hned od počátku arogantní a budu se tvářit jako mistr světa, nemůžu chtít aby se na mě protějšek tvářil mile a ve všem mě vyhověl.
Vždyť ani já bych nebyl nadšenej a vstřícnej, kdyby na mě byl jiný při výkonu mojí práce držkatej a evidentně se ze mě snažil udělat blbce.
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: doplacené mýtné

Příspěvek od martin440 »

Fogli ... to máš pravdu, taky jsou to jen lidi ..já v podstatě popsal to nej co jsem s nima zažil, a asi jsme si nějak "nepadli" do oka a nálady... většinou to bývá na úrovni pokecu o známých problémech, který ani my a ani oni nemůžou stejně vyřešit
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
Hugo z hor
řidič profesionál
Příspěvky: 1039
Registrován: pát 19. čer 2009 22:13:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: doplacené mýtné

Příspěvek od Hugo z hor »

Bude docela legrace. V pátek mi přestala pípat krabička, všiml jsem si toho řekněme tak po půl hodině jízdy. Tak jsem dojel na první pumpu, OMV v Berouně, a jdu ji vyměnit a chci doplatit to co se neodečetlo kvůli poruše. Ale jelikož nemám kartu ani hotovost, tak to nejde. A navíc mi ani nedokážou ze systému vyčíst, jaké je dlužné mýto. Skončilo to tak, že jsem informoval šéfa, že se to bude muset řešit v sobotu nebo v neděli. Tak dnes jsme byli zpátky na té pumpě, ať mi z krabičky načtou neprojeté brány a výšku dluhu. Opět nic, že prý to nejde. Tak šéf volal na Kapsch. Tam mu řekli, že řešit se to mělo hned a ne až za 2 dny! A že na pumpě nejde dlužné mýto doplatit, ale že s tím musí na nejbližší kontaktní místo. Tak že v pondělí jede do Prahy to vyřešit. Pokud mě do té doby chytne celní správa, tak to asi bude na pokutu. Ale zřejmě bych šel s pomocí Axy do správního řízení, jelikož to nebyla moje vina.
Hugo z hor

Být "TRUCKER" není jen práce, je to poslání!

Uživatelský avatar
petrw.
Člen sdružení
Příspěvky: 2001
Registrován: stř 06. kvě 2009 19:36:47

Re: doplacené mýtné

Příspěvek od petrw. »

Kecaj ze to nejde, jenom jsou líný. Vyjedou ti výpis poslednich dvaceti transakcí. Polde toho poznas kde si platil napposled, porpipade kde ti to prestalo fungovat. Potom umi rucne zadat trasu kudz si jel a vyzobat ti nezaplacene brany.
Revizor Sdružení řidičů CZ
Uživatelský avatar
Hugo z hor
řidič profesionál
Příspěvky: 1039
Registrován: pát 19. čer 2009 22:13:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: doplacené mýtné

Příspěvek od Hugo z hor »

To jsem právě chtěl, ať mi vyjede těch posledních 20 bran. Ale řekla mi, že je krabička rozbitá a nic ji to neukazuje. A z té nové to prý jde načíst až po 24 hodinách. Jenže ani po 48 hodinách se z té nové nic nenačetlo.
Hugo z hor

Být "TRUCKER" není jen práce, je to poslání!

Odpovědět