Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Stravování na cestách - pokec

Disluze o zdravém životním stylu, stravování na cestách, obezitě a hubnutí
Pravidla fóra
Prosíme o slušnost, na dotazy zde odpovídá odbornice na zdravou výživu.
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: Stravování na cestách - obezita - zdravý životní styl ?

Příspěvek od mates »

zapoměl sem dopsat,že jsem přestal kouřit, v březnu,takže jaksi taky trochu něco přibylo.....
člen výboru
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Stravování na cestách - obezita - zdravý životní styl ?

Příspěvek od martin440 »

to jsi Marťas šťastnej člověk, co já bych za to dal toho nechat.....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
Hugo z hor
řidič profesionál
Příspěvky: 1039
Registrován: pát 19. čer 2009 22:13:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Stravování na cestách - obezita - zdravý životní styl ?

Příspěvek od Hugo z hor »

No, když to tak pročítám, tak jsem takový mix všeho dohromady. Ke snídani kafe a cigárko, potom skoro celý den práce za volantem a večer nějaká večeře. To v případě, že mám prázdnou lednici a čas večer vařit. Když je lednice zásobená, tak se z ní klobásky, salám a podobné pochutiny během dne nějak záhadně vypařují. ;-) Vím, že se správnou výživou to nemá co dělat, ale na změnu nějak nemám sílu!
Hugo z hor

Být "TRUCKER" není jen práce, je to poslání!

Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Stravování na cestách - obezita - zdravý životní styl ?

Příspěvek od Foglík »

Noa a kde je nějaká ta rada - "Chlapci, nežerte"
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Stravování na cestách - obezita - zdravý životní styl ?

Příspěvek od bohousek1 »

Foglik - vydrz, nevedel jsem zda bude zajem, kontaktuji poradkyni, tak vydrzte, zalozim na to vlakno.
..:: Bohousek1 ::..
Uživatelský avatar
Globe
řidič profesionál
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. kvě 2009 10:20:24
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Stravování na cestách - obezita - zdravý životní styl ?

Příspěvek od Globe »

Koukam, ze asi zapadam do prumeru :) rano (cti - kdyz vstavam, rano, odpoledne, vecer, v noci, jak kdy...) kafe a nejaka sladkost, pres den (kdyz jedu, rano, odpoledne, vecer, hlavne v noci) nejakej chleba, syr, salam, kdyz se dela pauza na pumpe a prijde hlad, tak nejaky pecivo s masem, polivka, gulas, klobasa... no a pak v noci vsecko co prijde pod ruku, aby se mi nechtelo spat... takze klidne rohliky, orisky, chipsy... pohyb veskerej zadnej, v tejdnu na to neni cas, o vikendu stihnu akorat tak na hodinu na bedminton... takze vyzivova sebevrazda :D

v posledni dobe s tim zkousim neco delat, takze pres noc si misto chipsu nebo orisku vemu mrkev, kedlubnu, nebo jinou zeleninu... to clovek muze jist furt a nepribere, a docela to zasyti.. a neni pro me problem snist sest mrkvi za noc trebas
roadtrain
řidič profesionál
Příspěvky: 923
Registrován: úte 14. črc 2009 18:27:28

Re: Stravování na cestách - obezita - zdravý životní styl ?

Příspěvek od roadtrain »

tak ráno snídaně jak kdy,podle toho jestli se mi chce ale většinou snídám.
oběd bud zajdu do hospody na menu či něco,večeře jak kdy někdy polívka,sýr atd.
jinak sa zavařuji jídlo a pak si ho jen ohřeju,nemíním přijít o žaludek díkx tomu že nejím atd.obezní nejsem :mrgreen:
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Stravování na cestách - obezita - zdravý životní styl ?

Příspěvek od Helena »

Čtu si důkladně tabulky kalorických hodnot, které jsou teď skoro na všech potravinách. Je neuvěřitelný, kolik energie má např. takovej rybí salát s majonézou. Když si ho dáte s chlebem, máte v pohodě pokrytou 1/4 denní potřeby energie. Na brambůrkách si dokazuju svojí silnou vůli, koukám na ně v regálu a říkám si ne!!!!! Existujou internetový stránky, kde si můžete najít, kolik energie má např. jeden banán. 1/10 denní potřeby. Takže sníte 10 banánů a máte na celej den natankováno :roll: :D . A to už vycházím z potřeby člověka, který má relativně náročnou práci.
I tak se mi ale nedaří odstranit špek z břišní zóny, i když ve volných chvílích jezdím na kole (myslím v leže v autě :D ) a dělám sedy-lehy, při telefonování se procházím po parkovišti sem a tam, pořád je to pohybu málo :!: .
roadtrain
řidič profesionál
Příspěvky: 923
Registrován: úte 14. črc 2009 18:27:28

Re: Stravování na cestách - obezita - zdravý životní styl ?

Příspěvek od roadtrain »

deset banánů ale to myslíš té v té čokoládě ne ? jinak se nedovedu představit jak mi 10 banánů pokryje denní dávků energie,i když u řidiče :lol:
jíst se může vše co nám příroda a chemie dává ale chce to jíst s rozumem a raději méně a častěji,a nějaký ten pohyb.já osobně se někdy nechám nasypat tak abych pak musel ty 3 tuny hezky rozházet lopatou a světe div se váha ani nahoru a ani dolů a to toho sladkého poslední dobou sním nějak moc. :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Stravování na cestách - obezita - zdravý životní styl ?

Příspěvek od Helena »

Tak opravuji, banán jsem trochu přecenila, je jich potřeba asi 20 pro denní spotřebu energie:

http://fddb.info/db/de/lebensmittel/nat ... anane_roh/
Odpovědět