Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Stravování na cestách - pokec

Disluze o zdravém životním stylu, stravování na cestách, obezitě a hubnutí
Pravidla fóra
Prosíme o slušnost, na dotazy zde odpovídá odbornice na zdravou výživu.
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Stravování na cestách - pokec

Příspěvek od bohousek1 »

Mám pro Vás pár dotazů a i nabídku.

Jak se stravujete za jizdy?
Máte zdravotní problémy v souvislosti se stravováním?
Trpíte obezitou?
Máte zájem řešit tyto zdravotní problémy?


Pokud by Vás zajímali tyto okruhy problémů, jsem schopen Vám zajistit výživového poradce, který by Vám mohl
radit se správnou životosprávou, s bojem proti obezitě a další.

Jde jen o to, zda bude o toto zájem.
Pište sem prosim i dalsí okruhy, které by Vás zajimali z této oblasti.
..:: Bohousek1 ::..
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Stravování na cestách - obezita - zdravý životní styl ?

Příspěvek od Foglík »

Tak tohle téma mě docela zajímá, protože dodržovat zdravý životní styl, nebo nějaké stravovací návyky při téhle práci, to se mi zdá nemožné.
Uživatelský avatar
frantaemail
Člen sdružení
Příspěvky: 2299
Registrován: ned 03. kvě 2009 14:19:26
Bydliště: Šluknov

Re: Stravování na cestách - obezita - zdravý životní styl ?

Příspěvek od frantaemail »

Ono to taky je nemožné. A docela by mě zajímalo jak by to dotyčný řešil.
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Stravování na cestách - obezita - zdravý životní styl ?

Příspěvek od bohousek1 »

Pokud bude zajem tak muzeme navazat spolupraci, zrejme budete muset napsat jak se stravujete, co jite, v jakem case apd. Pak jake mate problemy.
..:: Bohousek1 ::..
Uživatelský avatar
frantaemail
Člen sdružení
Příspěvky: 2299
Registrován: ned 03. kvě 2009 14:19:26
Bydliště: Šluknov

Re: Stravování na cestách - obezita - zdravý životní styl ?

Příspěvek od frantaemail »

No, u mě to je jednoduchý. Já jím všechno kromě "prdelačky" a škubánků. A jím když mám čas nebo chuť a je jedno kolik toho sním kromě večera, to se krotím. A od doby kdy mě vykuchali nemám již žádné problémy, teda zatím. :)
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: Stravování na cestách - obezita - zdravý životní styl ?

Příspěvek od mates »

jsem typický příklad pupkatýho řidiče. už před lety mě moje mudr. říkala abych jedl méně a pravidelně. když jsme jí vysvětlil kdy a kde můžu jíst nechápavě kroutila hlavou říkajíc něco v tom smyslu, že si myslela že doba otrokářů vymřela.a to prosím pracuji u velmi solidní firmy s perfektními vedoucími pouhých 15 let v kuse.

nemám pohyb, ráno vstanu před pátou dám snídani, přejedu na šestou do práce, jdu se .... :) , následuje káva, dopsání stazky s předešlého dne(bez připomínek) v sedm dostanu práci a jedu. byť dostáváme stravenky v hodnotě 70kč nemám šanci si za tyto peníze něco po praze koupit,případně tam zastavit. trochu je to lepší když jsem někde např. po středočeském kraji,ale stejně je oběd ve stylu hosuka+salám, nebo sýr, případně čerstvá nikoli balená bageta, s dresingem vůbec ne. když se dostanu domu na pátou, večeřim v pět, někdy v sedm nicméně pak stejně do cca 21.00, tu jablko, tu kousek klobásy a ještě eidámeček kousek a hele oříšky, tyčinky.....22.00 většinou odcházim omdlít.
velikost porcí ? 14ti letá dcera s ní o víkendu když obědváme víc jak já.....ano chce to pohyb otázkou je kdy? rád bych zhubnul a pokouším s eo to každou zimu aspon chůzí když zkr marodný koleno s touhle váhou nemůžu běhat...klidně si nechám poradit
člen výboru
Tacho
Člen sdružení
Příspěvky: 1920
Registrován: pon 19. říj 2009 1:11:25

Re: Stravování na cestách - obezita - zdravý životní styl ?

Příspěvek od Tacho »

To já jím až tehdy,když si udělám čas a to je večer.Ráno k snídani si dám kafe a pár cigaret k obědu mám tak třetí kafe a cigaretu a večer se konečně najím.Někdy se mi povede stavit se na oběd,ale po pravdě to je vyjímka.Plánuji změnu,ale nějak mi to pořád nevychází. :o
Znalost je dostatečná, když ji použijeme. Ochota nestačí, musíme konat.
Děda
řidič profesionál
Příspěvky: 329
Registrován: ned 29. bře 2009 18:17:59

Re: Stravování na cestách - obezita - zdravý životní styl ?

Příspěvek od Děda »

Jelikož mě zajímá, co na naše stravování říká výživový poradce, tak se přidám.

Jím v podstatě vše.
Doma 3-5x denně, v práci v podstatě pořád něco ďoubu.
Jenom nevím, jak to popsat. Většinou v malý pauze to je 1-2 rohliky s něčím nebo krajíc dva chleba s něčím, když je víc času tak těstoviny nebo rýže s něčím co vypadne z konzervy. K tomu se snažím jíst ještě nějakou zeleninu. Při tom, když řídím, tak žvejkám jabka, banány, mrkev, rajčata, sušenky, prostě co se najde.

Ještě dodám, že nekouřím, a vše zapíjím neperlivou vodou, a před spaním dva tři prášky na spaní v tekutém stavu a každý ráno si pod tričko oblékám takový vkusný baťoh :o .
Tak asi tak.
Každý řetěz je silný tak, jak je silný jeho nejslabší článek. Stejně za všechno můžou kamioňáci!!?
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Stravování na cestách - obezita - zdravý životní styl ?

Příspěvek od martin440 »

no nemám se čim chlubit, hladovej vrazim do krámu..je jedno kde utratim majland pak za jízdy sežeru na co přijdu .... zjistim, že tohle nechci , tamto na potom ....večer klasika pivo a nějakej drink :mrgreen: nic moc zdravýho někdy člověk dělá jak debil, aby se večer jak pitomec nacpal .....hrozně zdravá věc ;) no zatim to jde, ale postupně se snažim s tim něco udělat
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
netopýr
Člen sdružení
Příspěvky: 172
Registrován: ned 29. bře 2009 21:30:28
Bydliště: kousek od Jihlavy

Re: Stravování na cestách - obezita - zdravý životní styl ?

Příspěvek od netopýr »

tak koukám, že jsme na tom všichni stejně, ráno nesnídám během dne nic moc-jen tak něco za jízdy a potom večer když už je složeno a naloženo konečně něco koupit a honem najíst a spát (vzhledem k mé přezdívce si prosím upravte pojmy jako ráno-večer, den-noc,večer-ráno), to jsem někde četl, že se nemá chodit nakupovat hladový, ale to bych zase nejedl vůbec, hodně by mě zajímalo jak to vyřešit, jo a ledničku nemám
Odpovědět