Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Jolana - Právní pomoc a rada

Na dotazy budou odpovídat právníci naší partnerské firmy. Prosíme o důsledné dodržování postupu zadávání Vašich dotazů.
Nejdříve si přečtěte Pravidla pro pokládání dotazů.
Nevhodné příspěvky budou bez upozornění mazány.
Forum je nyní uzavřeno, než budeme mít garanta na dopravní právo.
Pravidla fóra
Žádáme o naprostou slušnost a věcnost v této sekci, Veškeré příspěvky, které nebudou k věci, budou smazány.
Zamčeno
Jolana
Příspěvky: 3
Registrován: pon 25. lis 2013 11:26:07

Jolana - Právní pomoc a rada

Příspěvek od Jolana »

Dobrý den. Mám prosím dotaz na právní poradnu
1. Na výplatní pásce chybí příplatky za noční jízdy a přesčasy. dostávám jen mzdu z výplatní pásky na účet a z výplatnice není možné určit, v jaké kolonce se to nachází. Také mě neproplatil dovolenou, ačkoliv jsme spolu měli ústní dohodu a do dnešního dne to nenapravil.
2. Jak se mám bránit, když zjistím, že za mě zaměstnavatel neplatí zdravotní a sociální pojištění. A jaký mě hrozí postih?
3. Zaměstnavatel nestahuje a nevyhodnocuje data z digitální karty a tachografu.
4. Nikdy po mě nechtěl vyúčtování pracovní cesty, nikde jsem nic nepodepisovala a já vlastně nevím kolik mě příslušelo diet za pracovní cesty. Mohu po něm vyžadovat zpětné vyúčtování?
5. Zaměstnavatel nemá rozvrh pracovní doby, neseznamuje mě s ním. hrozí mě nějaký postih?
6. A ještě jsem se chtěla zeptat, zda má právo mě z fakturace, co jsem vyjezdila strhávat mýtné za jednotku Premid.
Děkuji za odpovědi.
Jolana
Zamčeno