Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Zkrácená víkendová pauza

Vše o přestávkávkach, AETRu apd.
Odpovědět
Luky90
Příspěvky: 4
Registrován: úte 12. bře 2013 17:23:30

Zkrácená víkendová pauza

Příspěvek od Luky90 »

Dobrý den, Chtěl bych si ujistit jednu věc.Mám stabilní práci, kdy začínám v neděli od 19hod. končím v sobotu ráno kolem 2hod ranních, tedy udělám 41hod týdenní pauzy, další týden už týdenní pauzu zkrátit nesmím, takže to musím nahradit ten druhý týden že ano? Vím, že to můžu nahradit koncem třetího týdne, ale jelikož v tom druhém týdnu neudělám už povinnou min. 45hod pauzu. Děkuji
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkrácená víkendová pauza

Příspěvek od martin440 »

nerozumím řeči Tvého kmene :mrgreen: zkrátíš pauzu = nahradíš do max !!!! do konce třetího týdne od zkrácení ...po té zkrácené pauze další pauza musí být celá !!!! 45 hod min ,,, nesmíš dělat dvě zkrácený týdenní ;) pauzy za sebou
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
Slaany
superřidič
Příspěvky: 32
Registrován: pát 24. led 2014 22:21:30

Re: Zkrácená víkendová pauza

Příspěvek od Slaany »

Tak se jeste ujistim ja:
Dorovnani zkraceneho tydeniho odpocinku lze pouze prodlouzenim tydeniho odpocinku nasledneho (do konce tretiho),nebo lze za nahrady pocitat treba i prodlouzeni dennich odpocinku - treba z 11h na 15h a tim by se mi pocitalo ten den dorovnani 4h ke zkracenemu predeslemu tydenimu odpocinku ?
Čím hůře je ,tím lépe může být ;)
Uživatelský avatar
Koňák
Člen sdružení
Příspěvky: 396
Registrován: úte 17. lis 2009 22:48:53
Bydliště: Petrovice u Karviné

Re: Zkrácená víkendová pauza

Příspěvek od Koňák »

Dorovnání může být přiřazeno k jakémukoliv odpočinku v trvání nejméně 9hod. Takže můžeš dorovnávat i u DDO, ale pozor - to o kolik jsi zkrátil TDO musí být dorovnáno vkuse. Např. jsi zkrátil až na 24h, takže těch 21 můžeš dorovnat = 9+21, 11+21, 45+21...
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkrácená víkendová pauza

Příspěvek od martin440 »

pokud prodloužíš klasickou pauzu 11h na 20 hod (když máš nahradit oněch např 9 hod) máš to kompletně nahrazené.....u 9 hod pauzy si nejsem jistý ( devítky ani ne ;) dělám skoro

Koňák....dík ;)
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
Slaany
superřidič
Příspěvky: 32
Registrován: pát 24. led 2014 22:21:30

Re: Zkrácená víkendová pauza

Příspěvek od Slaany »

Diky moc. To by me ani nenapadlo ,ze musi byt vcelku ono dorovnani. Huh ,tak jeste ,ze sem se to dozvedel takle nahodou. Jinak bych to dorovnaval na nekolikrat a prusvih na svete. Tak, pristi tyden do svycar . Tak mi drzte palce. Bo tam mi hned vysvetli co jsem delal spatne podle toho co jsem tu cetl :)
Čím hůře je ,tím lépe může být ;)
Odpovědět