Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

letní teploty a denní odpočinek

Vše o přestávkávkach, AETRu apd.
Uživatelský avatar
karllos
Člen sdružení
Příspěvky: 173
Registrován: sob 11. pro 2010 14:01:15
Kontaktovat uživatele:

Re: letní teploty a denní odpočinek

Příspěvek od karllos »

Ahoj
Dik, sem na to koukal a aby to člověk chápal tak musí mít VŠ :roll: Řekl jsem mu to v praci a prej se řidi 561 a ZP je prej tak pro někoho ve fabrice. Takhle to prej dělají všichni tak proč ne on. Když se bude držet všech nařízení tak nebude mít autodopravu ale právní kancelář. Měl prej kontrolu a nic tak je to prej OK a pak bude zas plakat že je nespravedlnost že musí platit za řidiče.
jezdím tak že doma čekají čtyři dušičky :-)
Delivio
řidič profesionál
Příspěvky: 122
Registrován: čtv 30. zář 2010 23:03:45
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: letní teploty a denní odpočinek

Příspěvek od Delivio »

Nechápu jak může někdo udělat testy z odborné způsobilosti
Uživatelský avatar
frantaemail
Člen sdružení
Příspěvky: 2299
Registrován: ned 03. kvě 2009 14:19:26
Bydliště: Šluknov

Re: letní teploty a denní odpočinek

Příspěvek od frantaemail »

karllos: ono taky záleží na co se kontrola zaměřila, ta se nemusí zaměřit na všechny kontrolované oblasti. pokud tam měl kontrolu, mohla se zaměřit na jinou oblast než kontrola pracovní doby.
Delivio:
vykonání zkoušky odborné způsobilosti dopravce a dodržování právních předpisů a následné vymáhání jejich dodržování jsou dvě odlišné věci. Co je platné, že podnikatel složí zkoušky a následně pokřivený trh (systém) v dopravě ho připraví o iluze (pokud si nějaké vytvořil) jak by to chtěl dělat správně.
Gizmo_CZ
řidič profesionál
Příspěvky: 49
Registrován: ned 08. srp 2010 8:37:14
Bydliště: HOPI :-)

Re: letní teploty a denní odpočinek

Příspěvek od Gizmo_CZ »

Tak mi to připadá, jako by kolega co vznesl tento dotaz pracoval v HOPI... Tam se jinak než v noci z 90% nejezdí... Koho zajímá nějaký předpis, zákon? Hele teď přes ty největší horka naprosto bez nějakého varování mě dali takovou práci, že jsem vyjel ve 3hod v pondělí ráno a vrátil jsem se až ve čtvrtek večer. Přes den pauza v noci jízda... Nikoho nezajímá co ty na to. Důležitá je hotová práce a ty jsi jen položka kterou odepíší kdyby něco... Děláme si to sami.. neumíme se prostě dohodnout a říct tak stop takhle ne!
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: letní teploty a denní odpočinek

Příspěvek od Helena »

Gizmo, proč bychom se domlouvali? Může to říci přeci každý sám? Jste fakt jak malý děti a čekáte, že vás bude zachraňovat někdo jinej. Zkus to sám, řekni jednou NE! Řekni šéfovi, NEbudu spát přes den při 32°C, nebo mi kupte nezávislou klimu!!!
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: letní teploty a denní odpočinek

Příspěvek od martin440 »

já nezávislou mám , tenhle tejden sem tahal do pátku jen v noci a je to stejně na hovno ....přes den se člověk prostě nevyspí---- aspon já ne a klidně to nechám 9 hod běžet když by nezávislá nestíhala ona totiž i dost žere .... 9 A z baterky ..mimo jiný , člověk má v noci spát , přehozenej biorytmus je hodně na HO...... i když některým to asi nevadí , kdysi za mlada sem taky rád jezdil v noci ...provoz v poho a pod.... ale musí to člověku sednout...
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
otes
řidič profesionál
Příspěvky: 486
Registrován: ned 15. lis 2009 6:50:20

Re: letní teploty a denní odpočinek

Příspěvek od otes »

Nazdar Martine, koukam, ze se porad nervujes.... 8-) :lol: ;)
když mám v bříšku jako v pokojíčku, nic mě nerozhodí :-)
773691118
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: letní teploty a denní odpočinek

Příspěvek od martin440 »

otes,,,,, to se Ti jen zdá :mrgreen: :mrgreen: jen jsem "ventiloval svůj názor" ....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Odpovědět