Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Naše práce

martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše práce

Příspěvek od martin440 »

no já osobně pokud sem se setkal s "kolegyní" tak musím říct, že to měla víc v paži než mnozí z nás..... a pomoci se nestydím a stačí, když se přidám sám , a hned zmizeli ty nafrněný "frňáky" a šli pomoc taky ...... ne každá "truckerka " je dřevochlapice...asi tak a místo aby jsme se omrdávali mezi sebou, tak by jsme se spíš mohli zamyslet, nad tím jak si navzájem pomoci.....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
dandunatruck
Příspěvky: 5
Registrován: pon 06. zář 2010 20:54:27

Re: Naše práce

Příspěvek od dandunatruck »

no sice nevím co jsi mylel tou dřevochlapicí,ale s tím zamyšlením máš pravdu,o sobě můžu říct že jsem kus pořádný ženský a jen tak se něčeho neleknu,přesto jsem a budu stále žena která umí i ženské práce jako je třeba vaření atd. přesto i já mám občas problém s prací na kamionu a není to dlouho co se mi stalo že jsem v Německu nakládala beton jeřábem tedy střechou a nějak se mi ta střecha v půlce návěsu sekla a nešlo s ní hnout,stál tam jeden čech a pár kamionů německých,paradoxně mi pomohli stáhnout tu střechu němci a čech dělal že nevidí,co k tomu víc dodat?mimochodem neznamená že když je ženská za volantem kamionu větší než jiné ženy nebo silnější postavy že zrovna ona musí být dřevochlapice,už jsem se setkala s hubenou řidičkou a když otevřela pusu měla jsem pocit že se otevřel kanál,tak ted by mě zajímalo jaké vlastně chlapi mají hodnoty u žen když tahle kanálnice byla dobrá jen protože je hezká a hubená,je mi vážně smutno z toho co poznávám za lidi kolem sebe.ještě že pár vyjímek stále existuje a pobaví se normálně jako s rovnocenou kolegyní a nehledí na to jak vypadá a taky se najde pár těch co rádi pomůžou tam kde je to potřeba,těchhle chlapů si vždy budu vážit.
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše práce

Příspěvek od martin440 »

dřevochlapicí :mrgreen: jsem měl na mysli ženu jaksi silněji (svalově) stavěnou... ne jako úšklebek nebo tak něco...A hodnoty????
asi takhle..mít playbojovou kočku je pěkný, ale jen chvilku , srdce a povaha tý dotyčný je důležitější.....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
dandunatruck
Příspěvky: 5
Registrován: pon 06. zář 2010 20:54:27

Re: Naše práce

Příspěvek od dandunatruck »

martin440 píše:dřevochlapicí :mrgreen: jsem měl na mysli ženu jaksi silněji (svalově) stavěnou... ne jako úšklebek nebo tak něco...A hodnoty????
asi takhle..mít playbojovou kočku je pěkný, ale jen chvilku , srdce a povaha tý dotyčný je důležitější.....
tak to jo aspon jeden z mála
Haninka
Příspěvky: 1
Registrován: stř 17. lis 2010 19:55:53
Bydliště: Svatava

Re: Naše práce

Příspěvek od Haninka »

Ahojky zdravím všechny kolegyně a samozřejmě také kolegy. Za volantem jsem zatím chvilku,v lednu to budou dva roky :-) práce mě stále baví :-) jezdím pár států Evropy, nejvíce Holandsko. K této práci mě přivedl manžel. S ním také jezdím ve dvojce :-) Haňule
semant
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 30. čer 2011 20:56:25

Re: Naše práce

Příspěvek od semant »

Moc pekné fotky, dievčatá! Ja som začala jazdiť len nedávno, bude to tak 3 mesiace. Kúpim foťák a taky niečím prispejem:)
Uživatelský avatar
VencaZE
řidič profesionál
Příspěvky: 163
Registrován: pát 10. dub 2009 15:16:39
Bydliště: okr TC

Re: Naše práce

Příspěvek od VencaZE »

martin440 píše:no já osobně pokud sem se setkal s "kolegyní" tak musím říct, že to měla víc v paži než mnozí z nás..... a pomoci se nestydím a stačí, když se přidám sám , a hned zmizeli ty nafrněný "frňáky" a šli pomoc taky ...... ne každá "truckerka " je dřevochlapice...asi tak a místo aby jsme se omrdávali mezi sebou, tak by jsme se spíš mohli zamyslet, nad tím jak si navzájem pomoci.....
Jaja, my už na to přišli 8-) :lol: . Jak se si é, vzájemně pomoci, samozřejmě....
Proč bychom se dřeli, když můžeme spálit trochu nafty..
DEF-DAF____http://www.svobodni.cz/
Odpovědět