Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

asi spíš do Blogu,ale ...jo sem nasranej

Příspěvky, které nejsou k věci jsou přesouvány sem.
Zde neni možnost přispívat.
Pravidla fóra
ZDE NELZE ODPOVÍDAT.
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: asi spíš do Blogu,ale ...jo sem nasranej

Příspěvek od mates »

taky sem dopsal,bez rozdílu barvy,protože nejsme.... a nemáme politické ambice
člen výboru
roadtrain
řidič profesionál
Příspěvky: 923
Registrován: úte 14. črc 2009 18:27:28

Re: asi spíš do Blogu,ale ...jo sem nasranej

Příspěvek od roadtrain »

ale Mates co se musí nechat umíš rozjet diskusi ;)
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: asi spíš do Blogu,ale ...jo sem nasranej

Příspěvek od mates »

to já jen aby jste nezlenivěli :D

ale teda takhle. co je špatně ? . :
výběr mýta, počet financí, které jdou státu a které jdou pryč
termíny oprav komunikací, nedodoržování technologických postupů, opravuje se za deště, mrazu, sněžení, stylem navrch huj vespod hnuj
zde je jasné, že státní úředníci neumějí ochránit investice vkládané do oprav komunikací

jen tak mimochodem bývalo před pár lety zvykem že třeba dálnice se dělali od května do října (opravy obrusných vrstev)

zachování dálničních známek pro osobní vozy
člen výboru
roadtrain
řidič profesionál
Příspěvky: 923
Registrován: úte 14. črc 2009 18:27:28

Re: asi spíš do Blogu,ale ...jo sem nasranej

Příspěvek od roadtrain »

no špatně je to že tam do toho taháš politiku a pak prostě cizince.
s úplatky a že se nedodržují technologické postupy za to má někdo odpovědnost.rozhodně ne politik politik nese pouze politickou zodpovědnost (mimo úplatky za to by měl být ostřelen )to znamená že pokud podřízený bere úplatky tak ten jde do basy no měl by a politik mizí z politiky no jasně u nás to tak nefunguje a to mi vadí.
opravy cest atd. no co k tomu dodat asi škoda slov to všichni ví a já doufám že PPP projekty to změní aspon doufám.
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: asi spíš do Blogu,ale ...jo sem nasranej

Příspěvek od martin440 »

Honzo, nikdo do toho politiku netahá , jestli to dobře chápu, tak je to konstatování situace a obecná nasranost na stav věcí..... a ta korupce a svinec je tu hlavně zásluhou těch, kdo to permanetně umožňuje svojí "prací" pro tenhle stát.....tak sem to aspoň pochopil já
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
roadtrain
řidič profesionál
Příspěvky: 923
Registrován: úte 14. črc 2009 18:27:28

Re: asi spíš do Blogu,ale ...jo sem nasranej

Příspěvek od roadtrain »

pochopitelně je možné že jsem to pochopil špatně.
ohledně korupce tam se shodnem o tom žádná
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: asi spíš do Blogu,ale ...jo sem nasranej

Příspěvek od mates »

roade tu korupci umožňují ti co ty zákony na něčí popud protlačili.
píšeš že dokázali vybrat daně. ano to jistě, ale podívej se od koho?

ve středočeském kraji o silnicích rozhodoval Bendl, posléze Rath. má někdo z nich potřebné vzdělání k této problematice? jeden lepší jak druhej oba se podepsali na stavu R6 např.
člen výboru
roadtrain
řidič profesionál
Příspěvky: 923
Registrován: úte 14. črc 2009 18:27:28

Re: asi spíš do Blogu,ale ...jo sem nasranej

Příspěvek od roadtrain »

jistě lobby tam je divoké to k tomu patří at se nám to líbí nebo ne je jen otázkou jak na to reagují politici.
neřekl bych že zákony jsou úplně k ničemu spíše to jde od lidí že prostě ten zákon obejdou atd.
a kde to začíná že úplatek se bere jako věc normální a běžná už v útlém věku tam dáme čokoládu,tam dáme doktorovi tam dáme řemeslníku a nakonec to je že z mládence je politik a rovnou si řekne o úplatek zajímavé je že toto se děje převážně v postkomunistických zemích kde hledat kořeny to asi není problém.
vymítit korupci no nevím to se asi u nás nepovede ani za 50 let a u koryta může být kdokoliv dokud tady bude fungovat já na bráchu a brácha na mě tak se nezmění nic.
no spor o korupci tu mezi náma není spíše asi jde o vnímání korupce jako takové.
to vidím u firmy taky jsem myslel že skončí s novým majitelem takové to já na brách......... a heleme se se stejnýma lidma na vedení je to pořád to samé takže já bez práce protože ze mě nekape do mistrové kapsy a to mě štve mnohem více než to jestli nějaký domovník dostane nový auto za to že firma XX jim udělá revitalizaci domu a že to není no realita.
závěrem prostě nevolme ty kteří profitují z korupce jednoduché řešení ;)
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: asi spíš do Blogu,ale ...jo sem nasranej

Příspěvek od martin440 »

ono se to neděje jen tady, ale v tý slušnější části evropy jsou zákony daleko propracovanější a postihy horší, a vůbec vyspělost politiky a kontrola všeho je jiná.....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
roadtrain
řidič profesionál
Příspěvky: 923
Registrován: úte 14. črc 2009 18:27:28

Re: asi spíš do Blogu,ale ...jo sem nasranej

Příspěvek od roadtrain »

o tom žádná neboj te náš čas příjde a jednou bude líp :lol:
Odpovědět