Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Žena versus muž

Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Žena versus muž

Příspěvek od Helena »

Tohle jsem tu nechtěla rozebírat, ale jedna zajímavá zkušenost z minulého týdne mě k tomu tak trochu nutí. Doprovázela jsem nadměr, pro který jsme dělali i povolení, průzkum trasy a organizovali všechny předepsaný policejní doprovody atd. Jely dva transporty a nebyl povolenej konvoj, tak jsem požádala Vendu, jestli by jel s náma jako druhý doprovod. No a na benzínce Dresdner Tor nás stáhli policajti na parkoviště, velká kontrola s váhou. Hlavní policajtskej šéf mi řekl, že ženský patří do kuchyně a totálně mě ignoroval :roll: . Vzal Vendu okolo ramen a že má jít s ním, že si popovídají o těch zvážených hmotnostech a co je třeba zařídit, abychom mohli jet dál. No tak jsem se mu nevtírala. Venda na mě volal, Helčo pojď sem, já říkám, nepůjdu, já patřím do kuchyně, jen si to s ním všechno vyřiď :D . Nakonec se stejně musel ten despota bavit se mnou :D .
Po nás už balili, měli padla, ještě nám zorganizovali parkovací pruh pro nadměry, aby jsme se uklidili a když jsem tak náhodou okolo toho despoty šla, řekl jen tak mimochodem:
vy nepatříte do kuchyně.
V duchu jsem si říkala: omluva se přijímá. Ale jestli se tím změnil jeho názor na všechny ženy, tomu nevěřím. Jo a mám na to svědky, viď Otesi? :D
Uživatelský avatar
Michal
superřidič
Příspěvky: 39
Registrován: stř 06. led 2010 19:03:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Žena versus muž

Příspěvek od Michal »

Helčo,v tom případě to byl"rohatej exemplář".Ve všem co dělám i v soukromém životě beru ženy jako "parťáky" a myslím si že to je tak správně.Nadřazování se u kohokoliv ODMÍTÁM :!: :idea:
netopýr
Člen sdružení
Příspěvky: 172
Registrován: ned 29. bře 2009 21:30:28
Bydliště: kousek od Jihlavy

Re: Žena versus muž

Příspěvek od netopýr »

tak jak píšeš, jako partáka a proto dneska pomáhala s demontáží pneu :D a to bylo legrace
Uživatelský avatar
Michal
superřidič
Příspěvky: 39
Registrován: stř 06. led 2010 19:03:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Žena versus muž

Příspěvek od Michal »

netopýr píše:tak jak píšeš, jako partáka a proto dneska pomáhala s demontáží pneu :D a to bylo legrace
Netopýre,brzdi v rozletu,nebo Ti přistřihnu křídla :evil:
netopýr
Člen sdružení
Příspěvky: 172
Registrován: ned 29. bře 2009 21:30:28
Bydliště: kousek od Jihlavy

Re: Žena versus muž

Příspěvek od netopýr »

to střihání jsem nepochopil
Uživatelský avatar
Michal
superřidič
Příspěvky: 39
Registrován: stř 06. led 2010 19:03:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Žena versus muž

Příspěvek od Michal »

Tak znova-Tvá poznámka je přinejmenším machistická-slušně řečeno :evil:
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Žena versus muž

Příspěvek od Helena »

Michale, to je tím, že Netopýrovo rodinu neznáš. Netopýrova poznámka měla být jako pochvala jeho ženě, on to jenom špatně vyjádřil, viď Jirko?
netopýr
Člen sdružení
Příspěvky: 172
Registrován: ned 29. bře 2009 21:30:28
Bydliště: kousek od Jihlavy

Re: Žena versus muž

Příspěvek od netopýr »

Helo, jsem rád že mě chápeš
Uživatelský avatar
Michal
superřidič
Příspěvky: 39
Registrován: stř 06. led 2010 19:03:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Žena versus muž

Příspěvek od Michal »

Tak to se omlouvám,ale vyznělo to trochu jinak :roll:
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Žena versus muž

Příspěvek od Irys »

Jako "znalec" Netopýří rodinky (ze dvou Kamionšou :D ) se tímto taky Netopýra zastávám - Michale tam není proti čemu bojovat, tam to fakt funguje na jedničku. Neobyčejně sympatické rodinné parťáctví.
A k tématu - v tzv. civilizované Evropě jsem takový přístup zatím nezažila, ale na Ukrajině, kam jsem jezdila jako průvodkyně turistických zájezdů, to bylo běžné - tam se se mnou jako s babou nikdo nebavil. A byly to komické výjevy - policajt se díval na řidiče, kladl mu otázky a já jsem je zodpovídala, protože řidič ty informace neměl... no prča. Prostě divoký východ, žena má chodit až 3 kroky za mužem a podobně... Ovšem těší mě, že ten chytrák v D dostal lekci. ;)
Odpovědět