Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Režim "OUT" a bezpečnostní přestávky

Na dotazy zde budou odpovídat pracovníci Ředitelství služby dopravní policie. Forum je nyní uzavřeno, než budeme mít garanta za Policii ČR.
Pravidla fóra
FORUM je uzavřeno, zatím nemáme garanta z Policie.
------------------------------------------------------------
Žádáme o naprostou slušnost a věcnost v této sekci, jde nám všem o to, aby tato spolupráce vydržela. Veškeré příspěvky, které nebudou k věci, budou přesunuty do jiné sekce nebo smazány.
Delivio
řidič profesionál
Příspěvky: 122
Registrován: čtv 30. zář 2010 23:03:45
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Režim "OUT" a bezpečnostní přestávky

Příspěvek od Delivio »

Je to prakticky jedno. Řidiči si nedají a nedají říci. Každý sólista a mně se nic stát nemůže a co mně zajímá druhý.
Někdo na to přijde dříve a někdo nikdy.

Šetřete si výplaty, aby jste poté zaplatili pokuty a nebyli v dluhu. Prostě mně tento stav hlava nebere.

Je to čistý a hrubý alibismus všech, ale totálně všech. Víme to ale kašleme na to -však nejde o mně.
Stejně jsou na tom všechny kontrolní složky.
Doprava je jeden z mála strategických oborů a jen egoistický a alibistický přístup řidičů udržuje současný tristní stav.

Tak padesát tisíc do peněženek a můžete "trajdat" o sto šest, než vás chytí alibisti s cspsd a další.

P.S. Zaměstnavatel si nic nevyložil špatně. Jemu je to úplně fuk. Každý kdo dělá v dopravě byl školený, nebo proškolen a ti kdo dělali živnost a koncesky měli sociální a další zákony v testech. Tak si netvrďme, že se někdo spletl a vyložil si špatně pojmy.
Děda
řidič profesionál
Příspěvky: 329
Registrován: ned 29. bře 2009 18:17:59

Re: Režim "OUT" a bezpečnostní přestávky

Příspěvek od Děda »

Gizmo_CZ sorry jestli ti moje poznámka přišla arogantní, ale já bych v takové firmě dal okamžitě výpověď a peníze které by mi neoprávněně strhli bych okamžitě vymáhal pomocí právníka. Ono dokud si lidi nechají srát na hlavu a budou o tom jenom kecat u piva a na netu, tak toho jejich šéfové budou zneužívat.

Sorry za ot.
Každý řetěz je silný tak, jak je silný jeho nejslabší článek. Stejně za všechno můžou kamioňáci!!?
Michal DGSA DeltaVI
závozník
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 04. dub 2013 20:47:05

Re: Režim "OUT" a bezpečnostní přestávky

Příspěvek od Michal DGSA DeltaVI »

Je to těžké soudit, ale pravda je vždy někde jinde. Jak se školíte nebo jen podepisujete účast. To co se tady řeší, je základní znalost každého profíka. Kdyby jsi byl majitelem dopravní firmy v ČR, tak to jinak neděláš a řidičům, co se na to ptají strhneš peníze taky. :| :lol:
Tacho
Člen sdružení
Příspěvky: 1920
Registrován: pon 19. říj 2009 1:11:25

Re: Režim "OUT" a bezpečnostní přestávky

Příspěvek od Tacho »

To co se zde řeší nejsou kolikrát ani základní znalosti lektorů kteří provádí profesní školení, natož znalosti řidiče z povolání. Proto se zde dávají konkrétní dotazy na které se odpovídá. :mrgreen:
Znalost je dostatečná, když ji použijeme. Ochota nestačí, musíme konat.
milan815
Příspěvky: 1
Registrován: ned 10. bře 2013 16:33:06
Bydliště: J.Hradec

Re: Režim "OUT" a bezpečnostní přestávky

Příspěvek od milan815 »

Dobrý den.
Jezdím v ZD s autem které má digi tachograf,chtěl bych se zeptat jestli můžu jezdit na OUT senáže,žně a pod.
Předem děkuji za odpovědi.
Zamčeno