Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

poradenstvi

Máte pracovní problém, zkuste se svěřit, více hlav víc ví.
Odpovědět
kulatalopata
Příspěvky: 2
Registrován: sob 04. říj 2014 20:57:46

poradenstvi

Příspěvek od kulatalopata »

zdravim jsem novy ale otazek mraky.muze mi nekdo vysvetlit jak se mam branit pretezovani auta kdyz dispecer o tom vi a jeste mi to naridi je jasne ze se pod to nepodepise :mrgreen:
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: poradenstvi

Příspěvek od bohousek1 »

Tady je těžká rada.
1. odmítneš jízdu (a můžeš přijít o práci)
2. pojedeš (a čeká tě pokuta a body a případně přijdeš i o práci)
..:: Bohousek1 ::..
kulatalopata
Příspěvky: 2
Registrován: sob 04. říj 2014 20:57:46

Re: poradenstvi

Příspěvek od kulatalopata »

dobry ale co s tim nejezdim prvni tyden ale tady si nevim rady teda mam reseni ale no nevim napsat papir ze dispecer vedome zadava tuto praci a prejima zodpovednost za prepravu on to nepodepise tak to je spina prace a ja ji jezdit nebudu nic lepsiho me ne napada
Uživatelský avatar
frantaemail
Člen sdružení
Příspěvky: 2299
Registrován: ned 03. kvě 2009 14:19:26
Bydliště: Šluknov

Re: poradenstvi

Příspěvek od frantaemail »

Papír Ti nepomůže, jediné řešení je odmítnutí překročení povolené hmotnosti nákladu a naložit jen tolik kolik vyjde do limitu celkové hmotnosti. Další možnosti jsou, ale to Ti nevyřeší Tvou zodpovědnost jako řidič.
Gizmo_CZ
řidič profesionál
Příspěvky: 49
Registrován: ned 08. srp 2010 8:37:14
Bydliště: HOPI :-)

Re: poradenstvi

Příspěvek od Gizmo_CZ »

zde platí přísloví: každý svého štěstí strůjce...

Chybí 5000 řidičů a vy jste opravdu posraný strahy jak malý děcka... se konečně vzpamatujte bando! Ať si s tím jezdí dispečer? Odmítni to pač ve správním ti hrozí dost mastná pokuta nehledě na to kdyby e ti něco po cestě stalo a ty nedobrzdil, sešrotoval nedej bože rodinu a byl tam smták.. z kriminálu nevylezeš dost dlouho a dispečer?? Nic se mu nestane...
Odpovědět