Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Zrušení členství

Pravidla fóra
Jste v sekci Sdružení řidičů CZ, o.s. - přístup do této sekce mají členové sdružení, kteří zde mohou psát a registrovaní uživatelé fora a navštěvníci, kteří mohou pouze číst příspěvky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Zrušení členství

Příspěvek od Helena »

Chtěla bych poprosit o zrušení členství, děkuji.
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení členství

Příspěvek od bohousek1 »

Šlápl jsem ti na kuří oko?
..:: Bohousek1 ::..
Uživatelský avatar
petrw.
Člen sdružení
Příspěvky: 2001
Registrován: stř 06. kvě 2009 19:36:47

Re: Zrušení členství

Příspěvek od petrw. »

Jistě, jak jinak. Heleno vis kolik je práce se sbírkou ? Příprava valbe hromady? A to vše dělá Pavel téměř sam. Takže není odezva? Jakou by SIS představovala, jakou činnost vyvinout ve tvem pripadu, kterou bys nedokázala sama? Ty nejsi ze sdružení ?
Revizor Sdružení řidičů CZ
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Zrušení členství

Příspěvek od Helena »

Nejhlavnější důvod je ten, že mám rakovinu. To, že jsem nebyla spokojená s tím, jakým směrem se Sdružení ubírá, to bych byla schopná říci na výroční schůzi, kdyby jsem na to měla síly. Takže vycházím z toho, že dlužím roční příspěvek a tím končí moje členství. Jestli ne, tak mi ho zrušte.
Uživatelský avatar
karllos
Člen sdružení
Příspěvky: 173
Registrován: sob 11. pro 2010 14:01:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení členství

Příspěvek od karllos »

Helena píše:Nejhlavnější důvod je ten, že mám rakovinu. To, že jsem nebyla spokojená s tím, jakým směrem se Sdružení ubírá, to bych byla schopná říci na výroční schůzi, kdyby jsem na to měla síly. Takže vycházím z toho, že dlužím roční příspěvek a tím končí moje členství. Jestli ne, tak mi ho zrušte.
Chápu ale chce to víru a vůli, vím o čem mluvím prošli jsme si to s manželkou. Držím palečky a věřím že s tím hajzlíkem zatočíš a pošleš ho k ledu ahoj :-)
jezdím tak že doma čekají čtyři dušičky :-)
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení členství

Příspěvek od martin440 »

také se přidávám k přání šťastného konce a výhry nad tím svinstvem, mnozí s tím máme určitou zkušenost , Heleno nevzdávej se a hlavně věř !!!! že se to povede, držím palce
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Tacho
Člen sdružení
Příspěvky: 1920
Registrován: pon 19. říj 2009 1:11:25

Re: Zrušení členství

Příspěvek od Tacho »

Prioritou je aby jsi nemoc porazila. Držím palce, drž se.
Znalost je dostatečná, když ji použijeme. Ochota nestačí, musíme konat.
Uživatelský avatar
petrw.
Člen sdružení
Příspěvky: 2001
Registrován: stř 06. kvě 2009 19:36:47

Re: Zrušení členství

Příspěvek od petrw. »

Přesně tak, jak píšou kolegové. Koukej se uzdravit a členství neřeš. Hlavně Ty si pro sdružení také dost udělala tak si myslím, že nějaký poplatek nemusíme řešit. Držím palce.
Revizor Sdružení řidičů CZ
Odpovědět