Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

O všem a o ničem
Odpovědět
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od Foglík »

No, už se spojil :lol:
https://www.facebook.com/marxistecz/pos ... 37214321:0
Ale uvidíme, kéž bych se mýlil a celé se to posunulo k lepšímu.
Nic jiného sjednocení, ani sdružení nepřeji.
pumix
Člen sdružení
Příspěvky: 94
Registrován: stř 25. úno 2015 20:31:57

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od pumix »

fogliku -
Sjednocení se pro mě stalo jen skupinou na FB, kde si většina jeho členů vyměňuje fotografie vest na zrcátku, místo skutečného zapojení, nebo projevení zájmu o zlepšení podmínek pro výkon naší profese.
mam k tobe bliz nez si myslis. o vikendu jen 20km ano menime si fotky a proc? kdyz to delat nebudem tak ani ten zlomek lidi co v neco veri , na to rychle zapomene . vis jsme banda ovci a sim se toho tolik delat neda. ale nemusi prset jen kdyz kape . a na rovinu nezatracuj ten fcb. tam je sila.sila v osloveni mas. i kdyz ze 100 je jen jeden aktivni....
jsem jen duchodce co se nejak musi uzivit , nejsem profesional. ale kdo z vas se tek narodil? takze povysene keci nepotrebuju .
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od Foglík »

No jo, některé ty fotky jsou opravdu výživné. Moje paměť není moc výkonná, ale třeba tu, co řidič jede nalepenej na kamionu před sebou, aby vyfotil SPZ a vestu, nebo ta co řidič přejíždí plnou čáru, aby mohl vyfotit zrcátko toho před sebou, ty mi v paměti zůstaly. A takových fotek že tam je. Při pohledu na ně si veřejnost určitě řekne, že řidiči kamionů je skupina, kterou zcela jistě v jejich boji podpoří.
No, necháme toho. Máme na to každý svůj názor a až čas ukáže, kam se to posune. Samozřejmě bych byl rád, pokud by mě Sjednocení přesvědčilo, že jsem se zmýlil. Za pět let Sdružení ale už vím, že kapat nestačí, že bez průtrže to těch pár lidí prostě nedá. Nejsou supermani, ale řidiči jako ostatní (teda aspoň většina). A přijde mi, že i když tady průtrž přišla, někam se vsákla :(
Hroch.R420
řidič profesionál
Příspěvky: 334
Registrován: pát 10. dub 2009 13:06:24

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od Hroch.R420 »

Několikrát už bylo upozorněno na nefocení za jízdy,dnes se již takové fotky odstraňují,vše má svůj vývoj,ale holt pro některé je to navždycky důvod ke kritice. A propo,Foglíku,když jsem tě ve středu potkával,tak za tebou jela nalepená sanitka a taky jsi o ní prd věděl,tak každýho nekritizuj.
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od Foglík »

Víš Hrochu, když auta v protisměru neuhýbají, je lepší než zastavit, tak spíše přidat a rychleji se dostat do místa, kde bude místo na předjetí. Ale na to přijdeš časem :roll:
Jinak, když se mi něco nelíbí, nebudu strkat hlavu do písku jenom proto, že to někdo vychvaluje.
Jestli umíš číst, tak píšu že bych Sjednocení i Sdružení přál, aby se to někam posunulo, ale to ukáže čas. Tak si tu neplácej játra, zatím je to takové, jaké to je ;)
Hroch.R420
řidič profesionál
Příspěvky: 334
Registrován: pát 10. dub 2009 13:06:24

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od Hroch.R420 »

Mě se líbí jak se tady furt točíte na focení vest za jízdy,dnes začne sněžit a každej fotí a natáčí jak zběsilej,dokonce i pár členů Sdružení,kteří by měli přece vědět že tak je to špatně. Asi dvojí metr...
mili
Člen sdružení
Příspěvky: 186
Registrován: pát 17. črc 2009 21:34:16

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od mili »

Bohoušku nahlásil si nás,ale změna odblokování žádná....
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od bohousek1 »

Mili - jdu to urgovat.

EDIT:
Tak prý zítra, dnes je mimo PC.
..:: Bohousek1 ::..
pumix
Člen sdružení
Příspěvky: 94
Registrován: stř 25. úno 2015 20:31:57

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od pumix »

jesli to neni tim , ze ted je v kurzu odboj proti nato . :roll:
jsem jen duchodce co se nejak musi uzivit , nejsem profesional. ale kdo z vas se tek narodil? takze povysene keci nepotrebuju .
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výzva všem řidičům, kteří chtějí lepší podmínky k práci

Příspěvek od Foglík »

Hrochu a mě se nelíbí, jak ty to snad i omlouváš, ačkoli ti musí být jasný, že něco na tom špatně je.
Nejdřív sem napíšeš ten cint o tom, že "dnes se již takové fotky odstraňují", jako by sis snad myslel, že odstraňováním fotek z FB toto nebezpečné focení přestalo :shock: , pak tu srovnáváš domnělé přehlédnutí sanitky ve zpětném zrcátku se záměrným přejížděním plné čáry a nedodržování bezpečné vzdálenosti kvůli focení a nakonec tu pláčeš nad tím, že někdo fotil zasněženou krajinu.
Seš přece jako náhradník členů výboru, tak těm členům napiš, že to není úplně košer, když fotí za jízdy. Zahaj nějakou kampaň na téma focení za jízdy, že to není v cajku.
A nebreč tu prosím tě, že "když oni tak proč ne my", to mi hlava nebere.
Odpovědět